Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » wt lip 14, 2009 2:11 pm

Pytanie do Informacji

- skoro zatem oferty od Wisly i Cracovii sa niezadowalajace, a z drugiej strony Wiceprezes Szmyt wypowiada sie na lamach prasy (vide DP z dnia 14.07.2009), ze te zespoly moglyby grac na SS od wrzesnia, jesli w sierpniu da sie wykonac adaptacje stadionu, to czy to nie jest dzialanie na szkode SSA?

Moze najpierw W i C powinny dogadac sie z Zarzadem SSA, a potem Pan Szmyt bedzie publicznie skladal deklaracje, ze W i C moga zagrac na SS.

- czy planowane jest spotkanie podsumowujace poprzedni sezon trenera i kapitana z kibicami? cos takiego, z racji zaangazowania kibicow w pomoc druzynie bylaby mile widziana i pozwolila oczyscic atmosfere

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt lip 14, 2009 2:22 pm

Sorki za offa ale muszę to napisać: składam rece do Boga w podziękowaniu za to, iż udało się w końcu uruchomić "łacznika" z klubem. Idziemy w kierunku normalności!
ezswaz aN Hutnik

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt lip 14, 2009 4:14 pm

Informacja pisze:Postaram się udzielić odpowiedzi na kilka z tych pytań, niestety, nie na wszystkie (być może tylko tymczasowo). Żeby łatwo było odróżnić moje posty od pozostałych użyję indywidualnego koloru czcionki.

Czy mógłbyś cytować pytania na które odpowiadasz, tak jak ja teraz? Byłoby to czytelniejsze dla czytających niż każdorazowe szukanie pytania kilkanaście wpisów do tyłu. : )

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt lip 14, 2009 7:58 pm

pojawiły się pogłoski o miejscu w 2 lidze, że związek dzwonił do klubu z informacją o wolnym miejscu prawda czy fałsz? na 90minut nie ma ani składu 2 ligi wschodniej, ani 3 ligi młp-św

LOKO
Posty: 636
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » wt lip 14, 2009 10:32 pm

pawelhks pisze:Pytanie do Informacji

- skoro zatem oferty od Wisly i Cracovii sa niezadowalajace, a z drugiej strony Wiceprezes Szmyt wypowiada sie na lamach prasy (vide DP z dnia 14.07.2009), ze te zespoly moglyby grac na SS od wrzesnia, jesli w sierpniu da sie wykonac adaptacje stadionu, to czy to nie jest dzialanie na szkode SSA?

Moze najpierw W i C powinny dogadac sie z Zarzadem SSA, a potem Pan Szmyt bedzie publicznie skladal deklaracje, ze W i C moga zagrac na SS.

- czy planowane jest spotkanie podsumowujace poprzedni sezon trenera i kapitana z kibicami? cos takiego, z racji zaangazowania kibicow w pomoc druzynie bylaby mile widziana i pozwolila oczyscic atmosfere


Teraz to na spotkanie raczej nie ma co liczyć, bo za dużo niewygodnych pytań mogłoby się pojawić względem "najmniej zepsutego moralnie zespołu Hutnika od dekady"

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » wt lip 14, 2009 10:34 pm

ilu byłych juniorów zostaje w klubie?
czy trwają poszukiwania napastników?
jaka jest sytuacja z Suchanem?
Ostatnio zmieniony śr lip 15, 2009 4:21 pm przez KoKoNH, łącznie zmieniany 1 raz.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » śr lip 15, 2009 3:47 pm

Czy Tabak przedłużył umowę z klubem?Co z Chylaszkiem i Gilem?Czy dalej będą grać w hutniku?

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw lip 16, 2009 10:19 pm

Postaram się znów odpowiedzieć na kilka zadanych pytań:

1. Pytania o zawodników

- Hajduk podpisał kontrakt do końca przyszłego sezonu, jednakże w kontrakcie tym zawarta była klauzula umożliwiająca piłkarzowi odejście z drużyny po sezonie w wypadku braku awansu; z możliwości tej piłkarz najpewniej skorzysta.

- Efekty gry Chylaszka zostały uznane przez władze klubu za niezadowalające, zważywszy, że miał on podpisany jeden z wyższych kontraktów w zespole. Najprawdopodobniej klub - mimo podpisanego kontraktu - będzie chciał się go pozbyć

- Umowa Kiwackiego z klubem wygasła, postanowiono jej nie przedłużać

- Na chwilę obecną Gil i Suchan są zawodnikami Hutnika; ten drugi przechodzi rehabilitację po kontuzji.

2. Stanowczo dementuję - po raz kolejny - pogłoski o zaoferowaniu klubowi miejsca w 2 lidze w przyszłym sezonie. Związek jedynie orientacyjnie sondował różne możliwości działania w wypadku wycofania się z ligi Górnika Wieliczka - co też nastąpiło - a jego miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Concordia Piotrków Tryb. W związku z tym nie było żadnej sprawy zajęcia miejsca w 2 lidze.

3. Likwidacja rezerwowej drużyny juniorów starszych spowoduje większą rywalizację o miejsce w wyjściowej 11-tce, nikt nie ma zamiaru wyrzucać z klubu juniorów. O przydatności zawodników, którzy skończyli wiek juniorski zadecyduje sztab szkoleniowy, niektórzy zapewne odejdą, niektórzy uzupełnią skład pierwszego zespołu, niektórzy mogą zostać wypożyczeni. Dwóch zawodników: Cichy i Urbaniec odeszło z klubu - ich karty zawodnicze wykupili ich rodzice.

4. Nic mi nie wiadomo na temat spotkania kibiców ze sztabem trenerskim i zawodnikami.

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt lip 24, 2009 6:03 pm

żródło: magazynpilkarski.pl/Dziennik Polski

Informowaliśmy już, że zwolnione miejsce w II lidze wschodniej po Motorze Lublin nie chce przejąć spadkowicz Nida Pińczów ani Stal Poniatowa. Tym samym PZPN wysłał zapytanie do zespołów, które poległy ostatnio w barażach.

Wszystko wskazuje na to, że do walki o awans przy zielonym stoliku staną GLKS Nadarzyn, Hutnik Kraków oraz Huragan Morąg. PZPN zadecydował, że II liga musi mieć pełny skład w formie 18 zespołów. Do siedzib klubów wpłynęły już pisma z pytaniem od Komisji Licencyjnej PZPN, czy kluby są zainteresowane ubieganiem się o wakujące miejsce wśród drugoligowców?

Nieoficjalnie wiadomo, że całą trójka wyraziła wstępnie chęć gry w II lidze. Jednak ostateczną decyzję, kto w niej zagra wyda Komisja Licencyjna PZPN.






Prosilbym o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji(plotki).

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt lip 24, 2009 9:31 pm

Informacja pisze:5. Pytanio - stwierdzenie Stali Nowa Huta:
Z grubsza przedstawiłem sposób działania w pierwszym poście w temacie "Wieści z SSA"; prywatnie jestem długoletnim kibicem klubu, który został zaakceptowany jako łącznik przez Stowarzyszenie. To musi wystarczyć - im bardziej anonimowy jestem tym lepiej będę funkcjonował jako obiektywny "przekaźnik" informacji.[/color]


śmieszne tłumaczenie. dla zarzadu też jesteś anonimowy?
pobierasz z racji swojej funkcji jakieś wynagrodzenie?

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lip 26, 2009 5:31 pm

Wczoraj firma Tobet rozwiesiła na stadionie swoje banery oraz piłkarze grali w koszulkach z ich logo na koszulkach czy to tylko jednorazowa akcja w związku z festynem czy nasza współpraca z nimi potrwa dłużej?Ewentualnie jeśli to nie tajemnica to jakimi kwotami wspomagają drużynę?

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz lip 26, 2009 9:26 pm

Czy jak odpowiadasz na te wszystkie pytania to rośnie CI nos? :lol:
Zeby nie było pytam powaznie 8)
Obrazek

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pn lip 27, 2009 9:30 am

Witam! Moje pytania:
1. Może powielam innych, ale chciałbym się dowiedzieć, jak w obecnej sytuacji mamy poważnie traktować wcześniejsze wypowiedzi o tym, że brak awansu zawdzięczamy jedynie piłkarzom?? (patrz: brak zainteresowania miejscem w wyższej lidze). A w kontekście ewentualnej odpowiedzi - jak wyobrażano sobie przyszłość klubu w przypadku, gdyby na boisku awans został podniesiony(bo jeżeli liczono na cud, to mógł się wydarzyć także przy tak "stolikowym" awansie, a jeżeli mydlono oczy szukając kozłów ofiarnych, to... no właśnie po co takie zaciemnianie obrazu?).
2. Jaka jest obecnie sytuacja kadrowa?? Kto został w Hutniku na kolejny sezon, a z kogo definitywnie zrezygnowano??
3. Czy istnieje możliwość zorganizowania spotkania przedsezonowego, w którym oprócz kibiców i "pionu sportowego" wzięliby udział także przedstawiciele pionu "zarządzającego"??
4. Skoro istnieje plan naprawczy i są pomysły na wyjście z marazmu - to jak już ktoś wcześniej w innym temacie napisał - chciałbym poznać chociażby zarys tej koncepcji (choćby w skrócie - tak punkcikami - np. do końca miesiąca założyliśmy sobie to i to, w dalszej perspektywie będziemy chcieli itp. itd.).

Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lip 27, 2009 9:36 am

patryk pisze:4. Skoro istnieje plan naprawczy i są pomysły na wyjście z marazmu - to jak już ktoś wcześniej w innym temacie napisał - chciałbym poznać chociażby zarys tej koncepcji (choćby w skrócie - tak punkcikami - np. do końca miesiąca założyliśmy sobie to i to, w dalszej perspektywie będziemy chcieli itp. itd.).

Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!

Wyręczę Informację - przeczytaj sprawozdanie z Walnego.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pn lip 27, 2009 10:41 am

Odpowiedź na większość nurtujących zagadnień, w tym dotyczących propozycji miejsca w II lidze, a także firmy Tobet znajduje się już w wątku "Wieści z SSA"

Odpowiadając na pytania, na które odpowiedzi nie znalazły się w komunikacie:

1. Nie, nie jestem anonimowy dla zarządu. Dla równowagi nie jestem też anonimowy dla władz Stowarzyszenia Suche Stawy. Ergo: skoro nie zna mnie każdy "szeregowy" pracownik klubu nie ma też potrzeby, aby znał mnie dokładnie każdy "szeregowy" kibic. Z tytułu pełnienia zaszczytnej funkcji łącznika nie pobieram żadnego wynagrodzenia, jest to z mojej strony pełen wolontariat.

2. Odpowiadając Rybakowi, w zawoalowany sposób posądzającego mnie o kłamanie (a także tym wszystkim, którzy posądzają mnie o to wprost w innych wątkach): Niegrzecznie - a jednocześnie trzymając się konwencji pytania - mógłbym odpowiedzieć, że rośnie mi nie tylko nos, ale też uszy i mały palec u lewej nogi. Ponieważ jednak staram się być człowiekiem kulturalnym po raz kolejny powtórzę: nie tworzę informacji, którymi się z Wami dzielę, jestem tylko niemym przekaźnikiem tego, co uzyskam od zarządu. Nie jest to chyba dziwne, że niektóre informację mogą być nie w smak niektórym kibicom, antagonizm zarząd - kibice widoczny jest w chyba każdym polskim klubie. Niemniej jednak, jeśli uznacie, że taka funkcja jak moja jest niepotrzebna, bądź uznacie, że kto inny będzie robił to lepiej, częściej, regularniej - proszę tylko o sygnał, ustąpię bez żalu. Na wykonywanie tej funkcji poświęcam swój prywatny czas, który pewnie mógłbym spożytkować lepiej dla siebie samego. Nie czerpię też z tego tytułu żadnych korzyści. Wydaje mi się, że dotychczas byłem wystarczająco rzetelny i regularny w informowaniu, jeśli jesteście innego zdania i macie lepsze pomysły - ja naprawdę mam się czym w życiu zajmować, nie muszę nikomu na siłę robić dobrze.

3. W kwestii pytania o zawodników: Zrezygnowano z graczy, o których w materiale filmowym wspominał trener Siekliński: Chylaszek, Kiwacki, Tarasek i Madoń. Z zawodników, którym kończyły się kontrakty w tym momencie negocjacje trwają z Kępą, pozostali zawodnicy (Pasionek, Czajka, wydaje się, że również Tabak - choć tutaj nie mam 100% pewności). Z klubu odeszło też kilku juniorów, którzy nie mieścili się w koncepcji szkoleniowej trenera, najczęściej ich karty - zgodnie z taryfikatorem PZPN-u - wykupili rodzice. Z zawodników z ważnymi kontraktami największe zainteresowanie budzi Mateusz Niechciał (Sandecja, GKS Katowice), jednak jeśli miałby odejść klub zainteresowany jego usługami najpierw będzie musiał zapłacić Hutnikowi. Klubu nie stać na transfery, w związku z czym drużyna będzie uzupełniona najzdolniejszymi wychowankami (czy to już będącymi w wieku seniora, czy też juniorami).

4. Spotkania przedstawicieli kibiców z zarządem odbyły się już przed tym sezonem dwukrotnie. Jeśli jest potrzeba kolejnego - proszę rozmawiać z zarządem Stowarzyszenia Suche Stawy.

5. Co do planu naprawczego: dziękuje Metalowi za odpowiedź w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony pn lip 27, 2009 5:10 pm przez Informacja, łącznie zmieniany 1 raz.