Transfery 2007/8

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » wt lip 31, 2007 4:13 pm

Oro pisze:
CENTRUM D NH pisze: Kepa w Zabierzowie, Antas w PRzeboju :/




PS. Inna sprawa, że Antek idąc do Przeboju, moim zdaniem, się zeszmacił. Kasa - owszem, ale trzeba mieć honor.


Kurwa, nie znasz sprawy to po huj sie wypowiadasz? :roll: Zeszmacil... Zastanow sie 5 razy zanim cokolwiek napiszesz na tym forum :roll: Znasz Antka osobiscie? Po huj mial tu zostawac i grzac lawe jak ten osiol kruk i tak by go nie wystawial w pierwszej jedenastce, z jakich wzgledow -jak masz taki dlugi staz powinienes wiedziec :roll:
Druga sprawa- skad wiesz ze to jest 200-300zł? Widziales umowe. Uwierz mi Antek nawet jakby mu 500 wiecej dawali w Wolbromiu i tak by nie przeszedl...

Ostatnia kwestia: Antek nie ma prawa jazdy :cry: :lol:

Pozdrawiam 8)
Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » wt lip 31, 2007 5:20 pm

Antka znam, powiedzmy, z widzenia, ale to kto kogo jak zna nie jest kwestia w zaden sposob istotna. Jesli dla Ciebie przejscie z Nowej Huty do Wolbromia to awans - gratuluje wizji, dla mnie to syf. Antek moze nie ma prawa jazdy, Ty za to, jak widze, nie umiesz czytac - napisałem: jesli odchodzi przez trenera -> chuj Krukowi w skrzydla, ale jesli odchodzi bo nie mial pewnego miejsca w 11 to co najmniej brak profesjonalizmu i kolejny syf. A co to, Pan Piłkarz Antas swieta krowa?? O miejsce w pierwszej 11 trzeba walczyc!! Zapierdalac z zacisnietymi zebami na treningach, zeby pokazac instruktorowi, ze sie mylil. Zwlaszcza jesli (podobno) kocha się klub. Ale najłatwiej jest uciec...

PS. Skad wiem, ze to 200 - 300 zł?? To tylko oszacowanie opierające się na wiedzy, że to trzecia liga: 2000 - 3000 wiecej na pewno nie dostal.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » wt lip 31, 2007 6:55 pm

CO ja sie bede z Toba kłocil... Ty wiesz swoje a ja swoje 8)

Pzdr :)

ps. A ja znam Boruca z widzenia 8) :D
Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » wt lip 31, 2007 7:54 pm

Tu nie chodzi o to, żeby się klocic i miec tylko swoje racje. Wiesz wiecej - to sie podziel wiedza, wszyscy mamy jeden cel, nie?? Antka szanuje, zawsze gryzl tu trawe, nie mozna mu bylo, czasem jako jednemu z nielicznych, odmowic ambicji i woli walki, ale nie moge zrozumiec, ze odchodzi, bo nie ma miejsca w 11. Jak bedzie dobry - bedzie gral, bedzie slabszy od np. Dziadzia - bedzie grzal lawe, na tym to w koncu polega.

PS. Dobra, znam go lepiej, niz z widzenia, ale ciezko to zwiezle okreslic :)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt lip 31, 2007 8:11 pm

ja dzis slyszalem ze antas jest tylko wypozyczony a nie sprzedany

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » wt lip 31, 2007 9:35 pm

jeśli się nie mylę to na pół roku bo w Hutniku chcieli mu zniżyć płace :roll: jestem ciekawy kto tu jest dla kogo My dla zarządu czy Oni dla Nas :?: WIELKA WYPRZEDAż TRWA CHCESZ SOBIE KUPIć PIłKARZA LUB WYPOżYCZYć? BIJ DO HUTNIKA

slawek11
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 30, 2007 8:06 pm

Postautor: slawek11 » śr sie 01, 2007 12:17 am

Dziwi mnie jedno jak taki zawodnik jak Antas moglby siedziec na lawce, dla niego jest to cofanie sie wstecz. Nie chodzi tu o przynaleznosc klubowa tylko o sam fakt iz jest w takim wieku gdzie grajac w meczach podnosi sie swoje umiejetnosci. Ogladajac jego poczynania wczoraj w meczu z Kmita smiem twierdzic ze jest lepszy od K.Swiatka, ktory odszedl z Przeboju do Hutnika, nie wiem czy kosztem Swietego Antas mialby siedziec na lawce to ja sie pytam gdzie trener ma oczy- w d...?
Swiety jest moze dobry technike ale jest za slaby fizycznie na gre w srodku pomocy, wiem co pisze bo ogladalem go przez 1,5 roku w kazdym meczu, i nawet jesienia poprzedniego sezonu gdzie mial chyba zyciowa forme prezentowal sie tylko wtedy dobrze gdy za plecami mial A.Ziebe.
Wg mnie glupio zarzad robi oddajac takich zawodnikow do innych zespolow, i jeszce do tego wzmacniajc ligowych rywali gdyz pozniejtacy zawodnicy nawet jak im sie konczy wypozyczenie czesto wywieraja presje by zostali sprzedani definitywnie jesli wiedzie im sie w tym klubie.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr sie 01, 2007 7:44 am

slawek11 pisze:Dziwi mnie jedno jak taki zawodnik jak Antas moglby siedziec na lawce, dla niego jest to cofanie sie wstecz. Nie chodzi tu o przynaleznosc klubowa tylko o sam fakt iz jest w takim wieku gdzie grajac w meczach podnosi sie swoje umiejetnosci. Ogladajac jego poczynania wczoraj w meczu z Kmita smiem twierdzic ze jest lepszy od K.Swiatka, ktory odszedl z Przeboju do Hutnika, nie wiem czy kosztem Swietego Antas mialby siedziec na lawce to ja sie pytam gdzie trener ma oczy- w d...?
Swiety jest moze dobry technike ale jest za slaby fizycznie na gre w srodku pomocy, wiem co pisze bo ogladalem go przez 1,5 roku w kazdym meczu, i nawet jesienia poprzedniego sezonu gdzie mial chyba zyciowa forme prezentowal sie tylko wtedy dobrze gdy za plecami mial A.Ziebe.
Wg mnie glupio zarzad robi oddajac takich zawodnikow do innych zespolow, i jeszce do tego wzmacniajc ligowych rywali gdyz pozniejtacy zawodnicy nawet jak im sie konczy wypozyczenie czesto wywieraja presje by zostali sprzedani definitywnie jesli wiedzie im sie w tym klubie.


Człowieku na jakim ty meczu byles jak przeciez Antas wczoraj niegral tylko siedzial na trybunach z Madejskim i chyba Pazdanem [ale nie jestem pewny]

slawek11
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 30, 2007 8:06 pm

Postautor: slawek11 » śr sie 01, 2007 11:26 am

vitoss pisze:
slawek11 pisze:Dziwi mnie jedno jak taki zawodnik jak Antas moglby siedziec na lawce, dla niego jest to cofanie sie wstecz. Nie chodzi tu o przynaleznosc klubowa tylko o sam fakt iz jest w takim wieku gdzie grajac w meczach podnosi sie swoje umiejetnosci. Ogladajac jego poczynania wczoraj w meczu z Kmita smiem twierdzic ze jest lepszy od K.Swiatka, ktory odszedl z Przeboju do Hutnika, nie wiem czy kosztem Swietego Antas mialby siedziec na lawce to ja sie pytam gdzie trener ma oczy- w d...?
Swiety jest moze dobry technike ale jest za slaby fizycznie na gre w srodku pomocy, wiem co pisze bo ogladalem go przez 1,5 roku w kazdym meczu, i nawet jesienia poprzedniego sezonu gdzie mial chyba zyciowa forme prezentowal sie tylko wtedy dobrze gdy za plecami mial A.Ziebe.
Wg mnie glupio zarzad robi oddajac takich zawodnikow do innych zespolow, i jeszce do tego wzmacniajc ligowych rywali gdyz pozniejtacy zawodnicy nawet jak im sie konczy wypozyczenie czesto wywieraja presje by zostali sprzedani definitywnie jesli wiedzie im sie w tym klubie.


Człowieku na jakim ty meczu byles jak przeciez Antas wczoraj niegral tylko siedzial na trybunach z Madejskim i chyba Pazdanem [ale nie jestem pewny]



Ja tego posta pisalem we wtorek czyli mialem na mysli mecz z poniedzialku w ktorym to Antas gral, a ze nie w druzynie Hutnika to juz zmartwienie rzadzacych tym klubem.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pt sie 03, 2007 8:37 am

vitoss pisze:ja dzis slyszalem ze antas jest tylko wypozyczony a nie sprzedany


Tak kazdy sieje farmazon a jest zupelnie inaczej... :roll:

ANTEK ZOSTAJE W HUCIE
Obrazek

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » ndz sie 05, 2007 2:01 pm

5 sierpnia 2007, 12:00 - Pruszków
Znicz Pruszków 4-0 Kmita Zabierzów
Tomasz Piotrowski 42 (k), Bartosz Wiśniewski 50, 67, Robert Lewandowski 77

Znicz: Paweł Pazdan - Igor Lewczuk (74 Maciej Rybaczuk), Zbigniew Kowalski, Tomasz Piotrowski, Artur Januszewski - Paweł Zawistowski, Bartłomiej Osoliński (71 Mikołaj Rybaczuk), Łukasz Grzeszczyk, Paweł Kaczmarek - Bartosz Wiśniewski (80 Charles Nwaogu Uchenna), Robert Lewandowski.

Kmita: Mariusz Różalski - Krzysztof Krauz, Mirosław Pokrywka, Mateusz Rzucidło, Ali Ibrahim, Leszek Tarasek (68 Marcin Kajca), Marcin Zontek, Dariusz Romuzga, Mateusz Leśniowski, Sebastian Sepioł, Piotr Chlipała.

żółte kartki: Mikołaj Rybaczuk - Ali Ibrahim.

sędziował: Dawid Piasecki (Słupsk).
widzów: 2500.


A gdzie Kempes ?
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sie 05, 2007 3:07 pm

Jest Pare mozliwosci;
1. Trener zostawil Kepę w zabierzowie nie zabierajac go na mecz
2. Kepą przesiadzial caly mecz na lawce
3. Kepa wogole nie podpisal z kmita kontraktu
W 1 meczu naszych chlopcow hutnikow sie dopiero okaze kto zostal a kto nowy przyszedl.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob sie 11, 2007 10:26 pm

Ubyli :
a powinni zostać
Michał Pazdan - Gornik Z
Waldemar Sotnicki - Gornik W
Paweł Kępa - Kmita Z
Andrzej Paszkiewicz - szuka klubu

mogli zostać :
Paweł Piotrowicz - Okocimski B
Łukasz Gawlik - Garbarnia
Maciej Najder - Puszcza N

a może dobrze że odeszli....
Mateusz Gajek - Przebój W
Sławomir Jeziorek - Orkan S
Sławomir Lipiński - Słomniczanka
Radosław Chrząszcz - wiadomo co...
Hutnik Kraków

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz sie 12, 2007 12:58 am

Chrząszcz - koniec kariery :lol:

BetegaNH
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 04, 2007 3:04 pm

Postautor: BetegaNH » pn sie 20, 2007 4:19 pm

Po pierwszym meczu mozna chyba wyciagnac pierwsze wnioski - potrzebni od zaraz: prawonozy obronca ktory moglby zagrac tez na stoperze (niby sie przyjelo ze Pasionek i Garzel to bardzo dobra para ale jakos ciagle w tej naszej obronie mamy chaos i tracimy glupie bramki, wiec przydalby sie ktos na rywalizacje bo jak dla mnie to oni sa przereklamowani), srodkowy pomocnik na poziomie Lipeckiego albo Tadka za najlepszej formy, przydalby sie tez silny, bramkostrzelny napastnik (a'la Paszkiewicz), no i podobno Kepes rozwiazal kontrakt z Kmita i nasi pseudodzialacze powinni stanac na glowie zeby go spowrotem do nas sprowadzic. Jednak niestety widzac ich ostatnie poczyniania to pewnie zakonczy sie na tym ze bedziemy grali tym skladem ktory mamy a jakie tego moga byc skutki to az boje sie pomyslec...