Hutnik/Polonia vs Siemacha/Będkowski/Dudek

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt paź 05, 2012 11:07 am

Uderzanie bezpośrednio w Siemache nic nam nie da, oni mają za duże poparcie zarówno we władzy miasta jak i w mediach. Mają kasę i władzę więc walka z nimi jest dla nas praktycznie niemożliwa. Praktycznie, bo możemy z nimi walczyć w inny sposób. Spróbujmy dotrzeć do rodziców dzieci którzy trenowali w SPMT, to my mamy atut drużyny seniorskiej do której mogą trafiać młodzi adepci szkółki Polonia/Hutnik, to my mamy markę Hutnik jako klubu z tradycjami. To u nas nie ma trenerów, którzy moralnie nie powinni uczyć dzieci - sprzedawali mecze (Pasionek). Przygotujmy odpowiednie ulotki, wręczajmy rodzicom dzieci którzy trenują w SPMT, zostawiajmy za wycieraczkami aut na parkingu wokół terenów treningowych, etc...
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pt paź 05, 2012 1:24 pm

w propagandzie i w mydleniu ludziom oczu są naprawdę dobrzy. Musimy się naprawdę zjednoczyć jak nigdy dotąd w walce z okupantem.

luke.krak
Posty: 972
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt paź 05, 2012 7:41 pm

Przyjaciel z Przyjacielem mieli wspólnego wroga, gdy się oni pokłócili jeden z nich połączył siły z wrogiem -został prostytutką bo sie sprzedał dla korzysci materialnych...heh

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » pt paź 05, 2012 11:39 pm

JOK_NH pisze:
oszuwar pisze:Mój komentara na FB o tej organizacji juz został usuniety, zostałem zablokowany, nie moge dodawac komentarzy. Cenzura, tam mozna pisac o nich tylko pozytywnie...

http://www.facebook.com/Siemacha?ref=ts&fref=ts


Może nie cenzura, bo to ich własność i mogą z niej usuwać, co im się żywnie podoba. Natomiast parę wpisów tam się trzyma, zobaczymy jak długo!


Tu im będzie trudniej coś usunąć.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » sob paź 06, 2012 8:19 am

rodzice tych dzieciaków powinni otworzyć oczy kto tak naprawdę ich czaruje, teraz potrzebna jest naprawdę solidarność lokalna żeby zdusić powstający nowy przekręt w zarodku.

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob paź 06, 2012 8:53 am

Tiaa...zasłonią im oczy Dudkiem i oleją Hutnika. Tak to widzę.

dUfio
Posty: 9130
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 06, 2012 9:58 am

Biega pisze:rodzice tych dzieciaków powinni otworzyć oczy kto tak naprawdę ich czaruje, teraz potrzebna jest naprawdę solidarność lokalna żeby zdusić powstający nowy przekręt w zarodku.


otwieranie oczu mniej działa na rodziców niż brak konieczności otwierania portfeli - z tego co wiem dzieci trenujace w ASS maja BARDZO dogodne warunki finansowe

i tym nas zajebią

solidarność lokalna? przecież grają w nowohuckim klubie. nie w Hutniku? i tak będą wozić dzieci "na Hutnika" a że to się inaczej teraz inaczej nazywa?

fan
Posty: 979
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob paź 06, 2012 10:55 am

a gdzie te dzieciaki mają później grać tzn po ukończeniu akademii progres ?

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob paź 06, 2012 11:28 am

tam gdzie będkowski je sprzeda... on ma dobre kontakty z WC w sprawie sprzedaży naszych młodych perełek bo już nieraz były takie sytuacje że się smyrał z nimi za plecami Hutnika
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » sob paź 06, 2012 12:34 pm

dUfio pisze:solidarność lokalna? przecież grają w nowohuckim klubie. nie w Hutniku? i tak będą wozić dzieci "na Hutnika" a że to się inaczej teraz inaczej nazywa?


Pewne zmiany już widać... Jedna z drużyn motywowała się przed treningami okrzykiem: Był, będzie, jest... Od paru dni już tak nie jest...
Solidarność lokalna ? Przecież wiadomo nie od dziś że w spmts byli Nasi ludzi. Zarówno wśród piłkarzy jak i kadr trenerskich...
Obrazek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob paź 06, 2012 12:41 pm

jarkonh pisze:
dUfio pisze:solidarność lokalna? przecież grają w nowohuckim klubie. nie w Hutniku? i tak będą wozić dzieci "na Hutnika" a że to się inaczej teraz inaczej nazywa?


Pewne zmiany już widać... Jedna z drużyn motywowała się przed treningami okrzykiem: Był, będzie, jest... Od paru dni już tak nie jest...
Solidarność lokalna ? Przecież wiadomo nie od dziś że w spmts byli Nasi ludzi. Zarówno wśród piłkarzy jak i kadr trenerskich...


Którego trenera to drużyna?

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob paź 06, 2012 2:00 pm

z tego co wiem dzieci trenujace w ASS maja BARDZO dogodne warunki finansowe

w Akademii Piłkarskiej Zabierzów składka za 7-8 latka to 30 złotych miesięcznie a jak to wygląda w Polonii czy w spmt ?

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob paź 06, 2012 2:18 pm

pablo pisze:
z tego co wiem dzieci trenujace w ASS maja BARDZO dogodne warunki finansowe

w Akademii Piłkarskiej Zabierzów składka za 7-8 latka to 30 złotych miesięcznie a jak to wygląda w Polonii czy w spmt ?



W Polonii 79zł miesięcznie /czterolatki/ do tego 30zł jednorazowo za koszulkę

lomo
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 10:48 pm

Postautor: lomo » sob paź 06, 2012 2:30 pm

Z tego co mi wiadomo to zajęcia na Orliku to 69 zł miesięcznie (2 trenerów). Powiedzmy, że zajęcia trwają 2 x 75 min w przypadku grupy o której ja wiem.
Zajęcia w szkołach to tutaj nie ma jednej kwoty ponieważ jest to zależne od ceny sali gimnastycznej ale cena waha się od 40 do 60 zł miesięcznie (2 x 60 min).

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr paź 10, 2012 12:02 pm

ta akcje jest na plus dla Siemachy i Bedkowskiego wiec nie wiem skad lament,skoro dla nas sie nic zlego JESZCZE nie stalo. sa przeciez jakies umowy wynegocjowane z Zisem. kazdy robi sobie dobrze i nie ma obowiazku robic dobrze komus innemu. przeciwnik sily trzeba byc silniejszy :)

Terleckiego nie lubilem od poczatkow swiata

wiem wiem łatwo mi sie pisze ;) ja jestem chetny do pomocy zawsze i wszedzie !
pzdr Osiek