Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna
forum.hutnik.krakow.pl - Warunki Rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Wyślij e-mail na adres hutnik /at/ hutnik . krakow . pl z prośbą o rejestrację. Tytuł e-maila musi zawierać słowo "REJESTRACJA", a w treści e-maila powinny się znajdować:

- Login
- Adres e-mail

Wysyłając maila, zgadzasz sie na powyższe warunki.

Postaramy się dokonać rejestracji jak najszybciej, procedura ta może jednak trwac kilka dni. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Nie będą rejestrowane nicki typu "Hutnik", "HHKKSS", "1950" itp. chcesz dołączyć do naszego Forum - nie wstydź się swojej ksywki. Jeśli masz problem z aktywacją Twojego konta - poproś o polecenie Twojej ksywki znanemu Ci użytkownikowi Forum. Polecenie powinno zostać przesłane przy pomocy PW (Prywatna Wiadomość) użytkownikowi metal.

Powered by phpBB (C) 2001, 2005 phpBB Group
Theme Tesko 1.3 created by JR9 Styles