Siatkarze wracają na Suche Stawy?

Siatkówka, Dart Sportowy...

Moderator: Piotrek

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Siatkarze wracają na Suche Stawy?

Postautor: dUfio » ndz paź 07, 2012 1:16 pm

o której jest mecz?

W związku z tym, że gramy też tam w nogę, że będzie to pierwszy mecz siatkarzy na SS po wielu latach i tym co się w okół tych obiektów ostatnio dzieje chyba nikt nie ma wątpliwości, że musimy się tam wybrać w 4 stówy i pokazać kto jest gospodarzem tego obiektu!
Ostatnio zmieniony śr paź 10, 2012 1:38 pm przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pn paź 08, 2012 9:43 am

Dla mnie to było nie do pojęcia że Hutnik musi się tułać po jakichś salkach gimnastycznych. To dobra wiadomość bo na tej hali Hutnik świętował największe sukcesy i tyle pięknych i dramatycznych meczy się tu odbyło i przewinęło się tyle kibicowskich pokoleń. Utkwił mi kiedyś w pamięci za gówniarza pewien mecz w ręczną gdy cała hala śpiewała: ani łódzka Anilana ni gdańskie Wybrzeże Hutnikowi mistrza Polski w ręczna nie odbierze...

ON
Posty: 112
Rejestracja: wt maja 24, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: skarpa

Postautor: ON » pn paź 08, 2012 3:51 pm

Warto potraktować ten mecz całkiem na poważnie , a grupie GT jako najbardziej doświadczonej w kwestii mobilizacji i propagandy meczowej proponowałbym rozgłośnić i zareklamować to wydarzenie w należyty sposób :)
Hutnik Skarpa

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn paź 08, 2012 4:38 pm

nic się nie bój, czekamy na godzinę meczu i ruszamy ;)


ale sami hali nie zapelnimy :(

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pn paź 08, 2012 4:54 pm

miejmy nadzieję że mecz siatkówki będzie jakoś chwilę po meczu piłkarzy..
Na moje oko, 17.00 to odpowiednia godzina. ok 16.50 skończy się mecz, na halę jest rzut beretem.
Większa szansa że duża grupa kibiców zostanie na siatke
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 10, 2012 1:38 pm

Piotrek pisze:A tymczasem mecz został odwołany, i przeniesiony na termin 28 października. Jest to jedyne logiczne rozwiązanie na ten moment, przed każdym meczem należy z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować sędziów, drużynę przeciwną o terminie i miejscu spotkania. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » śr paź 10, 2012 2:22 pm

Ta Wanda zaczyna mnie już powoli wkurwiać jak jej coś nie pasuje to niech wypierdala na Odmogile... Bo widzę że bliżej ich działaczom do Krakowa niż Nowej Huty. Sprzedajne ścierwo!

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » śr paź 10, 2012 4:29 pm

Nie wiem jak dwa Nowohuckie kluby nie potrafią się dogadać?!

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn paź 15, 2012 9:03 pm

O Suchych Stawach na dzień dzisiejszy możemy raczej zapomnieć. W najbliższy piątek o godz 19:30 prawdopodobnie rozegramy mecz ligowy w hali przy ul. Odmogile. Będzie to mecz 3 kolejki, z Dalinem Myślenice, który miał się odbyć w sobotę. Mecz został przełożony i przeniesiony z Myślenic do Nowej Huty. Oficjalna i pewna informacja będzie oczywiście podana w osobnym wątku.

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » pn paź 15, 2012 9:23 pm

jak to zapomnieć, przecież było już dogadane z zisem i wanda? o co chodzi? podaj szczegóły!

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn paź 15, 2012 9:49 pm

Wanda nie chce nas wpuścić na halę i tyle w temacie. Mamy zapewnienie o pełnej dostępności hali na ul. Odmogile, czas pokaże czy tak będzie. My też musimy wiedzieć kilka dni wcześniej czy będzie hala wolna, a nie tak jak ostatnio, już wszystko dogadane i w czwartek musimy odwoływać sobotni mecz bo nagle ktoś zmienił zdanie. W tym momencie wielkie podziękowania dla drużyny z Bobowej, że zgodziła się w ogóle przełożyć mecz. W planach jest promowanie meczy Hutnika, ale żeby promować mecz trzeba mieć co najmniej tydzień czasu na zorganizowanie wszystkiego, i w miarę pewną halę.
W związku z tym mecze ligowe ( znowu info na dzień dzisiejszy) będą odbywać się na starej hali Wandy. Na wątpliwe pocieszenie fakt, że hala Wandy ma dość dobrą akustykę, i może pomieścić około 400-500 osób.

bn
Posty: 3037
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr sie 28, 2013 10:23 pm

Dziś w Dzienniku spory artykuł o Hali Hutnika.
Kandydatami na przejęcie hali są ponoć Siemacha i AKF.
Dyr. Kowal wygłasza nadzieję, że na hali powinny grać reaktywowane drużyny halowe Hutnika. Wątpi w to T. Urynowicz, jeśli operatorem zostanie Siemacha.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » czw sie 29, 2013 7:47 am

Obrazek

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob sie 31, 2013 12:44 am

jarkonh pisze:http://asprogres.org.pl/aktualnosci/2013/08/wlacz-sie-do-gry-czas-na-siatkowke


Wszystko już wyjaśnione - dzięki za czujność.
Obecnie trwają rozmowy z Siemachą na temat wynajmu dla siatkarzy hali Hutnika.

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt wrz 03, 2013 5:51 pm

Od poniedziałku siatkarze będą korzystali z siłowni, basenu, odnowy biologicznej na obiektach Com Com Zone na preferencyjnych zasadach.
Co do powrotu na halę wszystko jest na dobrej drodze, na dzień dzisiejszy trwa zdawanie-odbieranie hali na linii Wanda-ZIS-Siemacha. Jak długo to potrwa nie jestem w stanie powiedzieć. Jednak mając w pamięci poprzednie dwa sezony i problemy jakie wiązały się z halą na Suchych Stawach musimy poczekać na oficjalne decyzje.