Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Bocheński KS - Janina Libiąż x
Przebój Wolbrom - Limanovia Limanowa x
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn 2
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Lubań Maniowy - Wierna Małogoszcz 1
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Przebój Wolbrom - Limanovia Limanowa x
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn 2
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Lubań Maniowy - Wierna Małogoszcz 1
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Bocheński KS - Janina Libiąż 1
Przebój Wolbrom - Limanovia Limanowa 2
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn x
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Lubań Maniowy - Wierna Małogoszcz x
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Przebój Wolbrom - Limanovia Limanowa 2
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn x
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz x
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Lubań Maniowy - Wierna Małogoszcz x
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
KSH74NH pisze:Daro1950 pisze:Bocheński KS - Janina Libiąż X
Przebój Wolbrom - Limanovia Limanowa X
Juventa Starachowice - Łysica Bodzentyn X
Czarni Połaniec - Szreniawa Nowy Wiśnicz 1
Poprad Muszyna - Hutnik Nowa Huta 1
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz 1
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko-Kamienna 1
Lubań Maniowy - Wierna Małogoszcz X
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
stary co Ty nie w ta strone kurwa
No niestety ale w tą...
Hutnicy i ja trafiamy po 6 z 10 .
1. Daro1950 34
2. pablo 32
3. HZA_Hutnik 31
4. misiekHKS 30
4. robnh 30
4. derexnh 30
4. Hamas 30
8. KSH74NH 29
9. Troublemeker 28
9. stazyja69 28
11. patryk 27
12. JOK 26
12. dcure 26
14. fubu 25
15. Kosoviak 24
15. ŁukaszGT 24
17. HutnICy 22
18. bolo 19
19. ZBYCHO 16
20. KoKoNH 6
29 -30 września :
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Resovia - Puszcza Niepołomice
1. Daro1950 34
2. pablo 32
3. HZA_Hutnik 31
4. misiekHKS 30
4. robnh 30
4. derexnh 30
4. Hamas 30
8. KSH74NH 29
9. Troublemeker 28
9. stazyja69 28
11. patryk 27
12. JOK 26
12. dcure 26
14. fubu 25
15. Kosoviak 24
15. ŁukaszGT 24
17. HutnICy 22
18. bolo 19
19. ZBYCHO 16
20. KoKoNH 6
29 -30 września :
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Resovia - Puszcza Niepołomice
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom X
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom X
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS x
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 1
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 1
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Hutnik Kraków
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 1
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 1
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów x
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 1
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna x
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów x
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów X
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów X
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 1
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice x
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 1
Resovia - Puszcza Niepołomice x
Quam dulce et decorum est pro patria mori
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów X
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom X
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów X
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom X
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice 2
Mam swój rozum i swoje sympatie!!
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS x
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy x
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów x
Resovia - Puszcza Niepołomice x
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy x
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 1
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 2
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów x
Resovia - Puszcza Niepołomice x
Wierna Małogoszcz - Bocheński KS 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice x
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice1
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubań Maniowy 1
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów x
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - Dalin Myślenice 1
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Poprad Muszyna 2
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 1
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice x
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom x
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2
Resovia - Puszcza Niepołomice1