To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: PITROL » pn sty 08, 2024 2:28 pm

Co się ku*wa nie da , potrzymaj mi mace
https://www.flashscore.pl/mecz/Y5CDmKM4 ... goly-meczu
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: PITROL » wt sty 09, 2024 8:26 am

Naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa. Jakaś pani podobno doszła do takiego wniosku.
Ja mam w gdzieś takie pochlebstwa, szczególnie od takich pasiastych dupowłazów .
Nie żebym miał jakiś uraz że mnie dwadzieścia kilka lat temu drzewcami od flag po głowie pogłaskali ,bo właśnie na tym polegała ta zabawa ale tym ich herbem okazjonalnym czuje się zniesmaczony.
Mam nadzieję że nie tylko ja.
https://www.facebook.com/stal.mielec.oficjalna/
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: dUfio » ndz sty 14, 2024 8:38 pm

dwa ciekawe wydarzenia związane z halową piłką na Górnym Śląsku

dziś po 26 latach odbył się turniej w katowickim Spodku druzyn min ekstraklasy trawiastej. Wtedy skonczylo się to solidnym rozp...
Teraz dosc rozwaznie dobrano druzyny bo grał Górnik, Gieksa i głównie ich rodzina. Z polskich drużyn spoza ukladu grało Podbeskidzie, którego kibice nie otrzymali puli biletów dla grupy zorganizowanej

Drugi temat to przemianowanie po 28 latach Clearexu Chorzów w Ruch.

zapewne wielu forumowiczów pamięta taki klub jak Baustal Kraków, niby nie Hutnik, no ale nazwa dosc się z Huta kojarząca i grali tez jakies mecze na Ptaszyckiego 4, chocby decydujacy o mistrzostwie mecz z Chorzowianami
https://clearex-chorzow.pl/portfolio/ba ... 4-04-2005/

swoja drogą po tym sukcesie klub został... zlikwidowany
podobny "manewr" zrobiła 10 lat pozniej Wisla

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: JOK_NH » pn sty 15, 2024 3:17 pm

Baustal potem grał jeszcze w KLH, pamiętam że jak miałem swoją drużynę KFC Futsal Team, to graliśmy z nimi w IV lidze, ale awansowaliśmy i nie wiem jak ich losy się potoczyły. Pewnie nie za dobrze, bo raczej dostarczali punktów tylko.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: bn » śr sty 17, 2024 3:58 pm

Najbliżej Hutnika z innych klubów był chyba Basket Kraków, ci sami ludzie co byli w Hutniku. Szkoda, że nie nazwali się Hutnik, mieli pełne prawo. Wtedy to chyba brzmiało trochę jak świętokradztwo, że można być tak samemu zostać wielkim Hutnikiem. Tej sekcji obecnie brakuje najbardziej, bo są piłka i siatka na wysokim poziomie, a także ręczna - choć wprawdzie można o tym nie wiedzieć, bo klub o meczach ani innych wydarzeniach nie informuje. Brakuje najbardziej kosza z czterech największych drużynowych sekcji.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: Winnetou » śr mar 13, 2024 11:47 pm

Dzisiaj Luton w meczu z Bournemouth zrobił "do the Hutnik". Do przerwy prowadzili 3-0, a przegrali 3-4. Teraz każdy chce być jak my :)

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: mr.Vitaminka » sob mar 16, 2024 7:48 am

Winnetou pisze:Dzisiaj Luton w meczu z Bournemouth zrobił "do the Hutnik". Do przerwy prowadzili 3-0, a przegrali 3-4. Teraz każdy chce być jak my :)


póki co połowa questa za nimi. z niecierpliwością czekam na ich następny mecz. odróżni on chłopców od mężczyzn, bo taki jednorazowy wybryk to każdy głupi potrafi zrobić.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: To i owo na sportowo.

Postautor: PITROL » czw kwie 11, 2024 11:51 pm

Mówię to co myślę, robię to co mówię