Manager

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

S

Manager

Postautor: S » pt paź 01, 2004 8:29 pm

Jakie sa fajne managery?rok 2004 lub 2003 i zebym sobie mogl Hutnika poprowadzic . ;) pozdro

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pt paź 01, 2004 10:52 pm

Championship Manager jest chyba najlepszy.co do Hutnika to wiem ze w ktoryms z nich byl ale nie pamietam w ktorym.z tego co sie orientuje to da sie rozne cuda tam pododawac i pokombinowac wiec Hutnikiem moglbys pewnie grac tez w najnowszym.moj brat cos z tym kmini, ja osobiscie nie siedze w temacie za bardzo
Wasting time is an important part of living.

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » sob paź 02, 2004 12:37 am

Hutnik byl chyba w CM 01/02 albo 02/03 jednak to jest stara wersja CM(czyt. cm3)teraz nowy manager(czyt. cm4)jest owiele lepszy jesli chodzi o grywalnosc ale niestety tu nas nie ma trzeba poczekac rok do awansu i bedzie:D 8)
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Gość

Postautor: Gość » sob paź 02, 2004 9:43 am

co ty pierdzielisz spiker cm 01/02 jest najlepszy ,Hutnik jest w drugiej lidze mozna grac jescze jak sie troche pobawi w edytorze hutnikiem to mozna grac o najwysze cele:D Stefek chcesz moge Ci pozyczyc tego cma:D

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » sob paź 02, 2004 9:45 am

to mój post powyzej zapomnialem sie zalogowac:D

Andrew
Posty: 241
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » sob paź 02, 2004 12:05 pm

Ja gram w CM 4 z polskim jezykiem , wiec duzo latwiej dla poczatkujacych. Hutnik jest tam jako klub z "Nizsza Liga" i kurde nie chce awansowac do 2ligi.Zawsze awansuje Korona albo KSZO I potem spadaja i tak w kolko.Wiec tu Hutnikiem sie nie pogra chyba,chociaz dopiero jestem w sezonie 2005/2006.Gram Odra Wodzislaw kupilem sobie Madejskiego i wart jest juz 3.5mln zlotych (najdrozszy jest Radzewicz 6.7Mln zl.) Gralem kiedys w CM3 i tam Hutnik bodajze po 3latach wszedl do 2ligi,ale trener Kasperczyk mial posade stabilna i Hutnika nie objolem. Potem byl format i juz nie pogralem.A zawsze chcialem wygrywac LM Hutnikiem a nie Groclinem:)

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » sob paź 02, 2004 12:51 pm

Witam,
Andrew, to ten CM, którego miałem od Ciebie?? Jeżeli tak to polecam- i kupować od razu Makucha- dobry i po przystępnej cenie :] A co do mojej drużyny to, gdy dowiedziałem się że nie można grać HKS-em grałem GieKSą Katowicką. Fajne wyzwanie- klub słaby finansowo- trzeba się namęczyć o mistrzostwo...
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » sob paź 02, 2004 12:53 pm

to u mnie a gralem namiętnie w CM 4 i CM 2003/04 do jakiegoś roku 2030 roku bo potem nudne się to robi) to Hutnik awansował po ok 4-5 latach a trener Kasperczyk był selekcjonerem reprezentacji. Ja grałem Hutnikiem przez 3 sezony i najpierw zająłem miejsce w okolicach pierwszej trójki (juz nie pamietam dokladnie),awansowalem w drugim sezonie do pierwszej ligi i w trzecim mnie wy... :lol:
pozdro

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » sob paź 02, 2004 12:59 pm

mi sie bardziej podoba cm4 po pierwsze ze jest po polsku 8) :lol: a po drugie tam jest wiecej opcji zwiazanych z taktyka wyszukiwanuem pilkarzy podpisywaniem kontrakotow i takie tam:D ale cm01/02 goscil bardzo glugo na moim kompie
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
jacek_hks
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 9:55 pm
Lokalizacja: Suche-Stawy

Postautor: jacek_hks » sob paź 02, 2004 1:01 pm

Ja Hutnikiem zdobyłem Mistrza w CM 01/02. Hutnik grał wtedy 2 lidze, uzyłem podstepu jak Konrad Walenrod, wkradłem sie w szyki rywala "Wisły" i rozbiłem ich od srodka, Zurawski, Szymkowiak i kilku innych przeniesli sie na Suche Stawy.. Pozniej Liga Mistrzów odpadłem z Realem i dostałem zwolniony :lol: Czyzby tego niedocenili? Pozdro
>>Hutnik 1950 KRAKOW<<

Andrew
Posty: 241
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » sob paź 02, 2004 1:20 pm

Zgadza sie VIKtor ten CM3. To moze jak posiedze w tej Odrze jeszcze pare lat to Hutnikowi uda sie awansowac. Ale Kaczora wlasnie zakupilem do siebie wiec troche im rozwalam sklad. :)

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » sob paź 02, 2004 1:47 pm

Jacek_HKS ja sie kiedys wkradlem w szyki calego swiata a nie lokalnego rywala tak tez skald hutników byl nastepujący: buffon-roberto carlos nesta cannavaro cafu- ronaldinho backham totti raul - vieri van nistelrooy i 36 innych klasowych zawodników oczywiscie wszyscy zagraniczni jednak musailem im nadac obywatelstwo polskie zdobylem wszytsko 5 razy sznudzilo mi sie bo mialem powyzej 30 pucharów jeszcze z kadrą Polski i potem Brazylii zapomnialem dodac ze suche stawy odwiedzalo regularnie 80000 widzów a klub nosil nazwe Hutnik nh a nie Hutnik krk :d ale sie rozpisalem!!!

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » ndz paź 03, 2004 1:24 am

MarianHKS pisze:Jacek_HKS ja sie kiedys wkradlem w szyki calego swiata a nie lokalnego rywala tak tez skald Hutników byl nastepujący: buffon-roberto carlos nesta cannavaro cafu- ronaldinho backham totti raul - vieri van nistelrooy i 36 innych klasowych zawodników oczywiscie wszyscy zagraniczni jednak musailem im nadac obywatelstwo polskie zdobylem wszytsko 5 razy sznudzilo mi sie bo mialem powyzej 30 pucharów jeszcze z kadrą Polski i potem Brazylii zapomnialem dodac ze suche stawy odwiedzalo regularnie 80000 widzów a klub nosil nazwe Hutnik nh a nie Hutnik krk :d ale sie rozpisalem!!!


a świstak siedzi...
stadionu nie da się rozbudować o tyle :lol: tym bardziej w tak krótkim czasie skoro piszesz że grał Roberto Carlos, bo on ma trochę lat na karku :evil:

Fozzie

Postautor: Fozzie » ndz paź 03, 2004 10:19 pm

najlepszy manager i nie mam co do tego żadnych wątpliwości jest na stronie
http://www.managerzone.com
jest to manager na żywo...zaczynasz od 8 ligi i co tydzień grasz mecze ligowe..... aktywacja drużyny 10 zł. (po miesiącu)
Tylko nie zakładajcie już Hutnika Kraków bo jest ich już mnóstwo i robi się to bez sensu.

Gość

Postautor: Gość » pn paź 04, 2004 11:59 pm

Hutnik byl w sensible world of soccer 96/97 zdobylem nim ligge mistrzów polecam