Manager

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » wt paź 05, 2004 2:03 pm

a ja jeszcze dodam ze jest www.hattrick.org ktory zreszta goraco polecam!

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » wt paź 05, 2004 3:25 pm

Mylisz sie Murdock jesli piszze ze pozmienialem obywatelstwa to chyba oczywiste ze bawilem sie edytorem (jak chcesz moge Ci plytke na mecz podrzucic i zobaczysz ze jest edytor w 01-02)W tym cmie w edytorze mozna pozmieniac wszytsko łacznie z nazwą klubu zawodnikuw narodowoscią i tez atrybutami wiekiem itp.

RAFAL_HUTNIK
Posty: 195
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:51 pm

Postautor: RAFAL_HUTNIK » wt paź 05, 2004 4:25 pm

Ja gram w menagera 4.HUTNIKIEM zaczalem grac w sezonie 04/05.Odrazu jak zaczalem grac w dugiej lidze wszedlem pozniej do pierwszej.Juz 3 razy z rzedu zdobylem mistrza polski :!: :D

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt paź 05, 2004 9:12 pm

MarianHKS pisze:Mylisz sie Murdock jesli piszze ze pozmienialem obywatelstwa to chyba oczywiste ze bawilem sie edytorem (jak chcesz moge Ci plytke na mecz podrzucic i zobaczysz ze jest edytor w 01-02)W tym cmie w edytorze mozna pozmieniac wszytsko łacznie z nazwą klubu zawodnikuw narodowoscią i tez atrybutami wiekiem itp.

nie wiem nie grałem w tego CeeMa ale przeczytaj tamtego swojego posta i napisz mi w którym miejscu jest napisane w którą wersję grałeś :?:

Blancorn
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:17 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

cm 01-02

Postautor: Blancorn » wt paź 05, 2004 10:47 pm

wbrew temu co piszecie,w cm-ie 01-02 mozna HUTNIKIEM wiele osiagnac i to bez uzywania edytora, poprostu zbieracie dobra paczke ludzi za free, tzn takich co nie maja klubuw:) bierzecie 5 dobrych FGN (joao paiva, butra, agostinho, amankwah, boateng, guillermo, gonzales, zubov(bardzo ciezko), robert dani albo jeszcze ktos tam), do tego dobieracie kilku polaków: szubert, chanko, matysek(o dziwo chce przejsc do Hutnika),wojtala, zuraw, kubica. ze starego skladu zostaje jalocha i ksiezyc i kilku smiesznych obroncuw, no i tym sposobem gwarantuje ze w 1 sezonie awans jest wasz. kilka razy grlem za kazdym razem w 1 sezonie awans:) po kolejnych 8-10 latach przychodza pierwsze sukcesy - mistrz polski, puchar polski, w sezonie 2011-2012 puchar uefa:) dzieki moich wystepachw LM polska ma 4 zespoly LM 3 w UEFA i 2 w intertoto...

Jak dla mnie CM 01-02 to najlepszy manager, a w dodatku mozna miec zajebista zabawe grajac HUTNIKIEM. pozdro

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » czw paź 07, 2004 1:06 pm

Murdock- to ten kawalek posta : cm 01/02 jest najlepszy ,Hutnik jest w drugiej lidze mozna grac jescze jak sie troche pobawi w edytorze hutnikiem to mozna grac o najwysze cele:D

Awatar użytkownika
ReDevil
Posty: 35
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 11:44 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: ReDevil » czw paź 07, 2004 1:31 pm

Tez grywam w CM i najlepszy "moim zdaniem" jest wlasnie 01/02. tak jak napisal blancorn rzeczywiscie bez zadnych edytorow mozna wiele hutniczkiem osiagnac.nie mam zadnej satysfakcji jak sie bawie w edytorze :/ natomiast nie zbieram starych wyjadaczy o statusie free tylko probuje wychowywac mlodziez i kupowac mlodziez.nie zdarzylo mi sie jeszcze nigdy grajac HKSem nie awansowac do 1 ligi w pierwszym sezonie gry.pozdro dla walczacych 8)
jesteśmy jak puzzle-każdy inny-ale razem tworzymy zajebistą całość-Hutnik Kraków

Blancorn
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:17 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Blancorn » czw paź 07, 2004 3:44 pm

ja sie tam w wychowywanie mlodzierzy nie bawie(przynajmniej na pocztaku), bo do tego trezba treneruw i to dobrych,a w hutniku na starcie jest tytlko pan Walankiewicz,i malo który trener chce do mnie przechodzic, dopiero gdy mam dobre obiekty,dobrych trenerow to biore sie za mlodziez - tylko wtedy to daje efekty!! ej chyba sie zajawilem, zaladuje sobie jeszcze raz sezon hutnikiem.hehe. pozdro

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » czw paź 07, 2004 4:09 pm

ja zadko grywam Polską lige bo mnie wkurza ten podzial na gruby w ekstraklasie.Ja tez jak tylko gram hutnikiem bez edytora to udaje sie awansowac.Kupuje swietochowskiego harasimowicza obydwaj z gwardii kosmalskiego,wypozyczam kilku chlopów z ekstraklasy np.scherfchen.

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw paź 07, 2004 4:59 pm

Ja poprosze o informacje jak mozna zaczac grac jakis link adres
z gory dzieki

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » czw paź 07, 2004 6:47 pm

to nie jest internetowa gra.To normalna gierka na plytce:)

Blancorn
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:17 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Blancorn » czw paź 07, 2004 9:58 pm

MarianHKS pisze:.Kupuje swietochowskiego harasimowicza obydwaj z gwardii kosmalskiego,.


no tak zapomnialem o harasimowiczu i świętochowskim, no oprucz tego jeszcze dobry jest Miasko i Piątkowski a na bramce zajebisty Zaluska no i oczywiscie najwiekszy talent w tym managerze, kosztuje zaledwie 500 k,a strzela po 2-3 bramki w meczu Tó Madeira z Gouveia - jest F E N O M E N A L N Y !!! z tym ze mozemy go miec dopiero w 2 - 3 sezonie

tego managera można sciągnąć za pomocą kaazy,wtey dziala bez plytki. pozdro

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » czw paź 07, 2004 10:07 pm

jescze jest dobry zawodnik za 170 tysiecy w norweskim lyn"ie Edgar hadzimehmedovic i ma 17 lat ale kurde jest tylko przy uruchomieniu ligi angielskiej czyli naprzyklad liga polska + Anglia

Blancorn
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:17 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Planetarium Manager

Postautor: Blancorn » sob kwie 23, 2005 12:42 am

Panie i Panowie oto nadejszła wiekopomna chwila - mamy wreszcie coś w stylu Championhip Managera on-line. Planetarium Manager - bo o niego tutaj chodzi to internetowuy manager piłkarski gdzie prowadzisz swoją ekipę podobnie jak w CM, z tym że grasz z ludźmi z całej Polski a nawet świata - mnustwo opcji, bardzo wciągająca gra - o wiele bardziej niżCM i hattrick razem wzięte - gorąco polecam i zachęcam do gry.

zapraszam na: www.pmanager.org

nie pożałujecie tej decyzji....

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 587
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob kwie 23, 2005 8:38 am

Oprócz CM jest jeszcze FM 2005, przy jego tworzeniu brali udział ludzie którzy "odpowiedzialni" są za Championship Managera.Wyszedł CM 5 ale nie przekonałem się do niego,oraz Total Club Manager dla tych którzy lubią pooglądać sobie mecz....