Wybory Prezydenckie

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » ndz sie 14, 2005 12:13 pm

Daro pisze:Liwiusz Ilasz-Twoim kandydatem.To miażdży :lol:


Moja kumpela bierze udzial w jego kampanii :shock: :lol:

Prezydenckie-chyba Religa
Parlamentarne- na pewno prawica Waham sie poniewaz PiS jak dla mnie jest za bardzo konserwatywny, PO dazy ku centrum , pozostaje nowe wcielenie UW
tylko Hutnik HKS

Marcin1950
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 19, 2005 9:54 am

Postautor: Marcin1950 » ndz sie 14, 2005 1:23 pm

TUSK i PO

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » ndz sie 14, 2005 10:15 pm

Współczuje wszystim wyboru - tak czy inaczej głosujecie na "Okrągły Stół" czyli co wybory zmiana szyldów, te same twarze, nowe szyldy, ta sama polityka od 15 lat!!! Powodzenia przy urnie wyborczej!

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » ndz sie 14, 2005 10:18 pm

Ja na szczeście jeszcze nie mam problemu na kogo głosować ale zaczynam wątpić czy ktokolwiek jest w stanie zmienić ten cały burdel jaki panuje w naszym państwie. W wyoborach byleby Lepper i Samoobrona nie wygrali bo chyba wyemigruje do Tadżekistanu :lol:

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz sie 14, 2005 10:50 pm

WANDY pisze:Współczuje wszystim wyboru - tak czy inaczej głosujecie na "Okrągły Stół" czyli co wybory zmiana szyldów, te same twarze, nowe szyldy, ta sama polityka od 15 lat!!! Powodzenia przy urnie wyborczej!

Wiec doradz cos , aby ten chory uklad zmienic , Lepper , Tyminski , czy ten adwokat z NYC :wink: :roll:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » ndz sie 14, 2005 10:54 pm

PennyWise pisze:
WANDY pisze:Współczuje wszystim wyboru - tak czy inaczej głosujecie na "Okrągły Stół" czyli co wybory zmiana szyldów, te same twarze, nowe szyldy, ta sama polityka od 15 lat!!! Powodzenia przy urnie wyborczej!

Wiec doradz cos , aby ten chory uklad zmienic , Lepper , Tyminski , czy ten adwokat z NYC :wink: :roll:


KALINOWSKI !! :lol: :lol: :lol: A tak na poważnie to wierze , że Tusk coś naprawi w Polsce (wieczny optymista) , ale jeśli on zawiedzie to ja już nie wierze w polityków .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn sie 15, 2005 8:14 am

MUSTAFA PL pisze:
PennyWise pisze:
WANDY pisze:Współczuje wszystim wyboru - tak czy inaczej głosujecie na "Okrągły Stół" czyli co wybory zmiana szyldów, te same twarze, nowe szyldy, ta sama polityka od 15 lat!!! Powodzenia przy urnie wyborczej!

Wiec doradz cos , aby ten chory uklad zmienic , Lepper , Tyminski , czy ten adwokat z NYC :wink: :roll:


KALINOWSKI !! :lol: :lol: :lol: A tak na poważnie to wierze , że Tusk coś naprawi w Polsce (wieczny optymista) , ale jeśli on zawiedzie to ja już nie wierze w polityków .
I Ty jeszcze wierzysz w polityków? Każdy się pcha do najlepszego koryta! Może każdy z nich chce dobrze dla Polski, ale przed wyborami jak poczują władze to zapominają o tym, co obiecywali i że oni są dla nas i dzięki nam mają tą władze... Tusk wydaje mi się, że ma największy honor, chociaż On zawsze chce być najlepszy... Nie no zobaczymy, co się będzie działo...
Ja uważam że najlepszym kandydatem na prezydenta byłby MT :) :D
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pn sie 15, 2005 9:27 pm

Współczuje wszystim wyboru - tak czy inaczej głosujecie na "Okrągły Stół" czyli co wybory zmiana szyldów, te same twarze, nowe szyldy, ta sama polityka od 15 lat!!! Powodzenia przy urnie wyborczej!


Zagłosowałbym na LPR, ale niechce mieć w niedziele zamkniętych sklepów,pozatym nie przepadam za Romanem :wink:

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pn sie 15, 2005 9:49 pm

Nie chce nic mówić !! Ale jeśli zrobić by tak jak zrobiono w Irlandi !! ??
w Irlandi była straszna bierda i nie ład w kraju !! Na Prezydenta wybrano kobiete i polepszyło sie w kraju we wsyzstkich mozlliwych tematach !!
HEnryka Bochniarz na prezydenta !!
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
dookie
Posty: 194
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: eNHa

Postautor: dookie » wt sie 16, 2005 1:07 am

Wiecie co, tak czytam wypowiedzi niektórych z was ( JOK, DARO - bez urazy oczywiscie) i zastanawiam się ile macie lat. kurcze nie wydaje mi sie, żebyście byli 60-letnimi dziadkami, którzy nie posiadają w życiu lepszej rozrywki niż tylko narzekanie :wink: przecież wszyscy jestesmy młodzi, i to od nas zależy jak to bedzie wszystko wyglądać. Ale jak to osiagnąć, skoro jest podejscie typu: wszystko jest do dupy... po co mam coś robić.... itp. chcecie zmian - OK, no ale ktoś to musi zapoczątkować, nie :?:
Ktoś tam chciał przykład, to wam dam z naszego podwórka. mowicie że nie warto wybierać, bo politycy nic nie zrobia i te sprawy... no ale np. Maćka Twaroga ktoś musiał wybrać, nie? a potem ile chłop zrobił dla nowej huty :?: MNÓSTWO :!: czyli jednak można coś zmienić...

Po drugie, wydaje mi sie że skoro ktos nie wypełnia swojego obywatelskiego obowiazku jakim jest np. głosowanie to nie powinien krytykowć i mowić jak to jest źle

Po trzecie "...Bez wódki grymasy - to my Polacy..." narzekać, narzekać, narzekać - ulubiony sport Polaków :?

Ja zagłosuję na PiS

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt sie 16, 2005 1:43 am

dookie pisze: "...Bez wódki grymasy - to my Polacy..."

Ja zagłosuję na PiS


52 debięc? no to ja lokalnie Yez Yez Yo - JEBAĆ PODZIAŁY JAKIE CHCĄ ROBIĆ PEDAŁY - prxzynajmniej w tym apekcie PiS coś starają się robić.

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » wt sie 16, 2005 2:15 am

Chchiałbym aby prezydentem został Kaczyński, a w parlamencie niech dużo głósów dostaną: PIS, LPR i Samoobrona, w tych wyborach napewno nikt nie uzyska więcej niż 30% głosów więc powstanie nam kolejna koalicja chiałbym aby tworzyli ją PIS i LPR w najgorszym wypadku PIS i PO (choć obie są mało możliwe ze względu na niektóre ich poglądy) chciałbym też aby raz na zawsze zniknęło wiecznie "żywe" SLD i jego odłamy nich komunistyczna lewica (weterani typu; Kwaśniewski, Oleksy, Miler, Cimoszewicz) wreszcie zginie!A jedyną partią lewicową niech zostanie coraz bardziej prawicowa Samoobrona :D a co mi tam niech w Polsce wreszcie bedzie jakiś rozpoździaj niech ktoś raz na zawsze zakończy sprawe teczek i mam nadzieje że Kaczka (jako prezydent) zerwie stosunki dyplomatyczne z Rosją która nas strasznie tępi! hehe jak ktoś zrozumiał to co napisałem to gratuluje :wink: :D

Awatar użytkownika
BMofK
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 1:13 am
Lokalizacja: Kraków - Milton

Postautor: BMofK » wt sie 16, 2005 2:44 am

Szkoda że nie kandyduje Zbigniew Wassermann. Dla mnie niekwestionowany lider wśród dzisiejszych posłow, polityków.
Pozostaje tylko M Giertych i oddam na niego głos. A Tuskowi za "polskość to nienormalność" BUT NA MORDE!!!
Sensational Hutnik

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 16, 2005 12:59 pm

dookie pisze:Wiecie co, tak czytam wypowiedzi niektórych z was ( JOK, DARO - bez urazy oczywiscie) i zastanawiam się ile macie lat. kurcze nie wydaje mi sie, żebyście byli 60-letnimi dziadkami, którzy nie posiadają w życiu lepszej rozrywki niż tylko narzekanie :wink: przecież wszyscy jestesmy młodzi, i to od nas zależy jak to bedzie wszystko wyglądać. Ale jak to osiagnąć, skoro jest podejscie typu: wszystko jest do dupy... po co mam coś robić.... itp. chcecie zmian - OK, no ale ktoś to musi zapoczątkować, nie :?:
Ktoś tam chciał przykład, to wam dam z naszego podwórka. mowicie że nie warto wybierać, bo politycy nic nie zrobia i te sprawy... no ale np. Maćka Twaroga ktoś musiał wybrać, nie? a potem ile chłop zrobił dla nowej huty :?: MNÓSTWO :!: czyli jednak można coś zmienić...

Po drugie, wydaje mi sie że skoro ktos nie wypełnia swojego obywatelskiego obowiazku jakim jest np. głosowanie to nie powinien krytykowć i mowić jak to jest źle

Po trzecie "...Bez wódki grymasy - to my Polacy..." narzekać, narzekać, narzekać - ulubiony sport Polaków :?

Ja zagłosuję na PiS


Wiem, że po napisaniu tego postu poczułeś, jak rozpiera Cię duma z powodu jakże elokwentnej wypowiedzi, ale mnie ogarnął trochę żal raczej.
Ja nie wiem ile Ty masz lat, ale gdybyś przeczytał uważnie moje posty, to byś może zrozumiał, że to nie jest kupa narzekadeł, ale czyste fakty. Nie napisałem, że wszystko jest do dupy. I mam w życiu naprawdę fajne rozrywki. A do tego nigdy nie powiedziałem: "po co mam coś robić...",ba jestem wielkim przeciwnikiem pasywności, ale dla mnie droga, która Tobie akurat wydaję sie dobra, jest zła. Ponadto najlepiej iśc oddać głos i...samo się zrobi - pan X, na którego zagłosowałem przecież mi to obiecał.
Demokracja daje mi prawo na wypowiedzi, które wcześniej czytałeś, tak samo, jak pozwala mi zdecydować, czy będę brał udział w wyborach, czy też nie. Więc nie pisz o jakimś "obowiązku obywatelskim", bo mieszasz w to moralność. A wydaje mi się, że gdy pada słowo "polityka", to słowo moralnośc uchodzi bardzo mocno w cień.
Z pozdrowieniem.

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » śr sie 17, 2005 10:51 pm

Penny Wise pytałes o moj głos - i tutaj zgodze się z poprzednikiem - ja poprę prof. dr hab. macieja giertycha, absolwenta Oxfordu, człowieka spoza układu Okrągłego Stołu - to tam w 1989 r. podzielono się sferą polityczną w Polsce pomiedzy PZPR a Solidarnoscią i dlatego spora część z Was niestety nie ufa już politykom. Zobaczcie czy Tusk (dawny Kongres Liberalno-Demokratyczny, potem Unia Wolnosci teraz PO), czy Kaczyńscy (kto by zliczyl partie), czy kolejne odmiany lewicy wymianili się rządami co 4 lata, po 4 latach ludzie nie mając alternatywy, mając zalążki wolności i demokracji wybierali na złość tych z drugiej strony tzw. barykady a i tak nie różniono się wiele -prywatyzowano - czytajcie handlowano majątkiem narodowym, PZU, Orlen, Rywin - to wierzchołek góry lodowej 10 lat rządów Kwaśniewskiego. Ktoś wyżej napisał "nie lubie Romana" - można go nie lubić, ale to co pokazał przy okazji Orlenu to cud! Jest konsekwentny, ma cele, chce zmieniać rzeczywistość i to robi...
Dlatego ja zagłosuje na prof. Giertycha, bo jest mądry, zna się na polityce, jest doświadczony - może nie takie młody i piękny ale kontakt z młodzieżą ma doskonały jako dawny harcerz i wykładowca uniwesrytecki!
Co do Samoobrony i Leppera. Problem w tym, ze on sam i jego otoczenie to 3-4 garnitury PZPR. Ja uważam, ze w PZPR byli normalni i uczciwi ludzie, ale Samoobrona to bujda, bajer - to fasadowe rzady Leppera, a za nim najgorsze zwierzeta poprzedniego systemu, to jest kanał i to otwarty, bez pokrywy w nocy!
Nie ulegajcie mitom, pytajcie, magia spotów tez jest czasami zabójcza!