JAK POLICJA W POLSCE TRAKTUJE KIBICÓW

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr sie 31, 2005 5:40 pm

Policja jeszcze nigdy nie dzialala zgodnie z obowiązujacymi ją przepisami zawsze nadużywali sily bezkarnie pałowali kogo popadnie na oczach widzów i władz klubu które odpowiadają za bezpieczeństwo i organizacje ochrony stadionu. To co spotkało "Jaca" moglo spotkać każdego z nas nawet na Proszowiance. Jest na to jedna rada - filmowanie i fotografowanie wszystkich akcji policji i nagłaśniać. Oni potrzebują sie rozładowaći pokazać w towarzystwie swoich kolesiów, to najlepszą drogą do tego jest zrobic kilka ustawek pomiędzy policją z dwóch miast. Przy okazji mogą se zrobić szaliki "komenda frajerów" czy coś w tym stylu. Tam gdzie policja jest zawsze zadyma :!: Oni zawsze atakują pierwsi :!:

ALE... to klub musi kazac wpuścić na stadion tych psów :!: Klub musi zgłośić ze cos sie dzieje :twisted: ...

ps. ciekawe czy zauważył ktoś ze na meczach takich jak wierna nie ma ich wogole ?

Czy ktoś widział zeby policja ochroniła choć jednego kibica lub pokojowo rozdzieliła kibiców (no może oprócz wisły i samych siebie) :?:

Jeszcze jedno... czemu policja faworyzuje wisłe :evil: :?:

Obrazek

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » śr sie 31, 2005 8:26 pm

huteusz pisze:
ps. ciekawe czy zauważył ktoś ze na meczach takich jak wierna nie ma ich wogole ?

Czy ktoś widział zeby policja ochroniła choć jednego kibica lub pokojowo rozdzieliła kibiców (no może oprócz wisły i samych siebie)

Jeszcze jedno... czemu policja faworyzuje wisłe



Z kąd takie stwierdzenie ze nie ma ich na meczach typu Wierna Małogoszcz :roll: :?:
Są na każdym meczu ale na meczach ktore maja miejsze ryzyko jest ich znacznie mniej.

Co do Wisły nie że ich bronie ale z kąd takie stwierdzenie że Wisła jest faworyzowana przez psiarnie :roll: :?:
Oraz ostatnie psy nie rozdzielaja nikogo nawet jak ty twierdzisz kibiców Wisły zaczynasz pisac jak na forum cracovii wisła+policja=siła co raczej jest małą prawda bo dla policji kibic to wrog i nie patrza na to czy to kibic Wisły Hutnika cracovi Stali czy innej drużyny.Wiec nie wiem z kąd takie stwierdzenie :roll: :roll: :roll:
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » czw wrz 01, 2005 4:22 pm

huteusz pisze:

Jeszcze jedno... czemu policja faworyzuje wisłe :evil: :?:


Kiedys faktycznie tak było,co prawda nie widzialem tego osobiscie ale ten aspekt sprawy jest starszy ode mnie jeszcze z czasów GTS-u a Ty huteusz bąku nie wiesz co to był GTS,czy tak poprostu se lubisz postów ponabijac.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pt wrz 02, 2005 2:48 pm

huteusz pisze:Oni potrzebują sie rozładowaći pokazać w towarzystwie swoich kolesiów, to najlepszą drogą do tego jest zrobic kilka ustawek pomiędzy policją z dwóch miast. Przy okazji mogą se zrobić szaliki "komenda frajerów" czy coś w tym stylu.


:lol: :lol: zmiazdzyles mnie... zorganizuj to...
Obrazek

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt wrz 02, 2005 2:56 pm

Bo wisła= policja co sam powiedziałeś bo GTS oznacza Gwardyjskie (milicyjne) Towarzystwo Sportwowe. Kto nie był w czasie zawieruchy w NH w latach 80 i nie skosztował pałki ten nie wie o czym mówi . Z racji przyjemności jakie spłyneły na Nas od policji przypominam , że władza ma być w ręku ludu.Trzymajmy policje za pysk. Przynajmniej na Suchych Stawach
:?

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pt wrz 02, 2005 7:12 pm

huteusz pisze:Bo wisła= policja co sam powiedziałeś bo GTS oznacza Gwardyjskie (milicyjne) Towarzystwo Sportwowe. Kto nie był w czasie zawieruchy w NH w latach 80 i nie skosztował pałki ten nie wie o czym mówi . Z racji przyjemności jakie spłyneły na Nas od policji przypominam , że władza ma być w ręku ludu.Trzymajmy policje za pysk. Przynajmniej na Suchych Stawach
:?


I kto to mowi, czlowieku Ty pewnie masz 15 lat wiec co Ty wiesz o wydarzeniach lat 80tych w NH, nie mowiac jak smakowala palka ZOMO.
Jest na tym forum kilkanascie osob ktore moga sie o tym wypowiadac, ale Ty na pewno do nich nie nalezysz!
Ja pierdole Ty naprawde jestes jakis inny.
tylko Hutnik HKS

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt wrz 02, 2005 8:34 pm

Kurwa koles jakis faktycznie dziwny bardziej odmieniony jest bo najpierw zadaje pytanie a potem sam na nie odpowiada :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt wrz 02, 2005 8:59 pm

huteusz pisze:Bo wisła= policja co sam powiedziałeś bo GTS oznacza Gwardyjskie (milicyjne) Towarzystwo Sportwowe. Kto nie był w czasie zawieruchy w NH w latach 80 i nie skosztował pałki ten nie wie o czym mówi . Z racji przyjemności jakie spłyneły na Nas od policji przypominam , że władza ma być w ręku ludu.Trzymajmy policje za pysk. Przynajmniej na Suchych Stawach
:?
Ja pierdole, nie rób siary na forum...Proszę Cię..
Obrazek

Awatar użytkownika
Łokieć
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:23 am
Lokalizacja: Nowo Huckie Przedmieście

Postautor: Łokieć » pt wrz 02, 2005 9:22 pm

Huteusz mam do ciebie takie skromne pytanie ....

Powiedz mi kurwa mać czemu ty na prezydenta nie startujesz przeciez bys mial pewne zwyciestwo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biało Błękitno Niebieskie Serce Od Dziecka

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob wrz 03, 2005 7:32 am

I wytłumacz, co oznacza słowo "gwardyjskie"?
Z twoich postów wynika, że sam nie wiesz, co piszesz...
Acha, jeszcze jedno: powiedz mi co Ty bierzesz, bo czuję, że zrobiłoby to furorę w Hucie.

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob wrz 03, 2005 5:05 pm

na mecz z Hetmanem grupa GT'02 przygotowała transparent:

21.08 Pobiłeś Adriana jesteś odważny...
STOP policyjnym bandytom !!!

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 573
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob wrz 03, 2005 6:17 pm

Na meczu w Busku z AKS-em spotkałem się chyba pierwszy raz w życiu z tak kulturalnym zachowaniem miejscowej policji :shock: . Nie przypuszczałem, że kiedyś napiszę coś takiego, ale nie było żadnych prowokacji, wyzwisk, złośliwości, a na koniec dowodzący (chyba) policją na tym meczu przyszedł za nami na parking i podziękował nam za zachowanie :shock: :shock: :shock:. Może to wyglądało w ten sposób na prośbę burmistrza, który nie chciał awantur, a może po prostu miejscowi nie mieli jeszcze styczności z kibicami przyjezdnymi i zadymami na meczu albo po Świdniku bali się grubszej rozróby, ale fakt pozostaje faktem.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob wrz 03, 2005 7:01 pm

Byłem kiedyś w Pińczowie (kieleckie obok Buska gdzies) to tez byłem w szoku.Normalnie wiązałem sobie buta na murku a chciał przede mną przejść zomowiec i stanoł przy mnie i kulturalnie powiedział "przepraszam" a ja przesunąłem sie i chwile stałem zanim doszło do mnie co sie stało. :shock: A juz nie wspomne o policjantkach w tamtejszej prewencji :D Pamietam jeden zomowiec jakiemus kolesiowi od nas tłumaczył jak działa strzelba gładkolufowa (trochu naciągnoł niektóre parametry:) )
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob wrz 03, 2005 8:47 pm

No dokladnie policja w Busku nie świrowała. Wydaje mi sie że nie było to w ich interesie żeby prowokować, ponieważ na meczu był burmistrz i kandydaci na posłów którym wyraźnie zależało aby nie psuć festynu który panował na stadionie.
Co do policji w Pińczowie, to tam też jest specyficznie bo nawet za picie dostaje sie przeważnie pouczenie lub mandat w wysokosci 20 zl. Kiedyś dla zjebu spytalismy się pińczowskiego "krawężnika" gdzie są jakieś miejscowe burdele i udzielił nam szczegółowej informacji podajac namiary na kobiety lekkich obyczajów :D

Wandyta
Posty: 414
Rejestracja: sob sie 28, 2004 10:50 pm
Lokalizacja: Borek Fałęcki

Postautor: Wandyta » ndz wrz 04, 2005 4:31 pm

może ktoś umieścić ten filmik na www.megaupload.com bo sie tak zacina że szkoda gadać :cry: i niemam go jak sobie oglądnąć :? chyba że podacie mi stronke na kturej jest ten filmik do ściągnięcia :wink: