Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt lis 25, 2005 7:32 pm

Ah ta pedalska solidarność.
PW i Metal a moze tak dwuosobowy gejowski (czytaj Pedalski) fan club Hutnika. Ciekawe jak by zareagowali koledzy h.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt lis 25, 2005 9:35 pm

suchystaw50 pisze:Ah ta pedalska solidarność.
PW i Metal a moze tak dwuosobowy gejowski (czytaj Pedalski) fan club Hutnika. Ciekawe jak by zareagowali koledzy h.

Spoko możemy cię przyjąć do naszego fanclubu nie wiem jak kolega Metal , ale ja lubie trojkaty , bedziesz Tym biernym w naszym gronie 8) :lol: , a co to sa koledzy h?
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt lis 25, 2005 10:12 pm

PennyWise pisze:
suchystaw50 pisze:Ah ta pedalska solidarność.
PW i Metal a moze tak dwuosobowy gejowski (czytaj Pedalski) fan club Hutnika. Ciekawe jak by zareagowali koledzy h.

Spoko możemy cię przyjąć do naszego fanclubu nie wiem jak kolega Metal , ale ja lubie trojkaty , bedziesz Tym biernym w naszym gronie 8) :lol: , a co to sa koledzy h?


przy pedalach nie potrafie byc bierny tak jak i koledzy z Poznania przed ktorymi bronila was policja.
koledzy h. to nie koledzy u. i p.(a wlasciewie ich przeciwienstwo).
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob lis 26, 2005 4:03 am

Obłomow pisze:Metal, a nie uważasz, że czasem policja sprawnie i dobrze dziala? Jak tak ich nienawidzisz to co byś zrobił jakby Ci okradli mieskzanie albo ukradli auto? Pojechałbyś na policje czy wynajmował może Rutkowskiego?
Mnie nie obchodzi co kto robi i z kim w łóżku. Ale te parady czy afiszowanie się w miejscach publicznych 2 facetów budzą moje obrzydzenie i nie chcę czegoś takiego widzieć na ulicach miasta w którym mieszkam.


Kolego chyba nie rozumiesz za bardzo o co chodzi. CHWDP to sposob na zycie a nie sposob na kozaka przy okazji meczow. Oczywiscie ze nigdy nie poszedl bym na policje czy by mi okradli mieszkanie czy samochod, pierdole policje i takie sprawy załatwiam sobie sam. CHWDP priorytetem, a jesli tego nie rozumiesz to wyluzuj z klimatu.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob lis 26, 2005 12:58 pm

Nudziłem się, wlazłem do tego topicu, żeby zabić czas - i tylko słóweczko: Metal, autentycznie mi imponujesz. I to, że sam mam niespecjalnie ciepły stosunek to takich marszów, nie ma znaczenia. Podziwiam ludzi, ktorzy potrafią tak jasno i jednoznacznie przedstawiać swoje zdanie pomimo faktu, że wszyscy są przeciw nim - i to jeszcze w tak specyficznym środowisku, jak środowisko kibiców, gdzie powszechne opinie na temat tolerancji są takie - no takie, jak widać. Naprawdę - czapka z głowy przed Tobą, Metal, w tym temacie.

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 26, 2005 1:20 pm

Dzisiaj w Krakowie o godzinie 14 na rynku głownym przejdzie manifestacja "Marsz rownosci idzie dalej"
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob lis 26, 2005 1:21 pm

Marcin jak znajdzie sie na tym forum obronca pedofili to chyba odlecisz.
Wszyscy przeciw a on sam jak Samotny Bialy Zagiel.
rozczarowales mnie
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 26, 2005 1:25 pm

Perła17 pisze:Dzisiaj w Krakowie o godzinie 14 na rynku głownym przejdzie manifestacja "Marsz rownosci idzie dalej"

Ty perła to zapierdalaj walczyc i suchy tez zamiast na forum siedziec i posty nabijac :lol: :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 26, 2005 1:39 pm

Szkoda mi slow na ciebie. i nie mow ze nabijam posty bo tak nie jest. Niestety nie moge isc bo mnie nie ma w krakowie pewnie bym poszedl :twisted:
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob lis 26, 2005 2:02 pm

PennyWise pisze:
Perła17 pisze:Dzisiaj w Krakowie o godzinie 14 na rynku głownym przejdzie manifestacja "Marsz rownosci idzie dalej"

Ty perła to zapierdalaj walczyc i suchy tez zamiast na forum siedziec i posty nabijac :lol: :wink:

a ty jeszcze przy kompie?
ubieraj sie w pedalskie ciuszki, chlopaka za reke (ale dopiero na marszu bo wszedzie faszysci) i pedałowac po centrum Krakowa
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 26, 2005 2:09 pm

suchystaw50 pisze:
PennyWise pisze:
Perła17 pisze:Dzisiaj w Krakowie o godzinie 14 na rynku głownym przejdzie manifestacja "Marsz rownosci idzie dalej"

Ty perła to zapierdalaj walczyc i suchy tez zamiast na forum siedziec i posty nabijac :lol: :wink:

a ty jeszcze przy kompie?
ubieraj sie w pedalskie ciuszki, chlopaka za reke (ale dopiero na marszu bo wszedzie faszysci) i pedałowac po centrum Krakowa

narazie to widze tych obronców moralności napinających się zza monitora , miast walczących na ulichach o odnowę moralna Krakowa :roll:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob lis 26, 2005 2:16 pm

olewamy twoja pedaloparade zle,
rzucamy kamieniami faszysci.
wam pedaly to nawet chlop nie dogodzi
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » sob lis 26, 2005 2:19 pm

suchystaw50 pisze:olewamy twoja pedaloparade zle,
rzucamy kamieniami faszysci.
wam pedaly to nawet chlop nie dogodzi

Nie pisz o sobie w liczbie mnogiej , chyba ze już tak ci sie w głowie pojebało , ze cierpisz na rozdwojenie jazni , co by mnie wcale niedziwiło :P
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 26, 2005 2:23 pm

PennyWise pisze:
suchystaw50 pisze:
PennyWise pisze:
Perła17 pisze:Dzisiaj w Krakowie o godzinie 14 na rynku głownym przejdzie manifestacja "Marsz rownosci idzie dalej"

Ty perła to zapierdalaj walczyc i suchy tez zamiast na forum siedziec i posty nabijac :lol: :wink:

a ty jeszcze przy kompie?
ubieraj sie w pedalskie ciuszki, chlopaka za reke (ale dopiero na marszu bo wszedzie faszysci) i pedałowac po centrum Krakowa

narazie to widze tych obronców moralności napinających się zza monitora , miast walczących na ulichach o odnowę moralna Krakowa :roll:


Ty umiesz czytac?? Nie moge isc bo nie mam mnie w moim wspanialym miescie wolnym od pedalow i lesbijek. Ale nie boj sie Młodzież Wszechpolska wam najebie 8)
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob lis 26, 2005 3:21 pm

PennyWise pisze:Nie pisz o sobie w liczbie mnogiej , chyba ze już tak ci sie w głowie pojebało , ze cierpisz na rozdwojenie jazni , co by mnie wcale niedziwiło :P

no to sie was cioty naszlo. po prostu zalaliscie Krakow. Jak podal propedalski onet bylo was az 150. po podzieleniu na pol wyjdzie prawdziwa liczba.
i co najgorosze dla was nikt wam nie przeszkadzal, ani pyty, ani "faszysci", ani moherowe berety. na czym teraz bedziecie jechali.
ps. MY-normalni.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze