turniej fifa2005

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
nycek14
Posty: 326
Rejestracja: wt lis 23, 2004 8:21 am

turniej fifa2005

Postautor: nycek14 » pn gru 27, 2004 11:05 am

Moze mozna bylo by zoraganizowac turniej fify2005.Ale kto by zorganizowal taki turniej.Tylko trzebalo by miec 2 komputery przynajmniej.Moze stowarzyszenie sie podejmie zorganizowania takiego turnieju lub jakies osoby.Fajna była by zabawa

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » pn gru 27, 2004 11:38 am

mam wrazenie ze Ty chcesz robic turniej we wszystkim co sie da...
nastepny to moze bedzie konkurs "kapek" :D

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn gru 27, 2004 11:42 am

Wystarczy ten turniej ,moze by sie sprzydal jeszcze jakis internetowo forumowy turniej kibicow Hutnika cos w stylu typer jak na Stali Rz
Zeby cos obstawiac mielibysmy tabele no i najlepszy kibic oczywiscie zostalby nagrodzony :D

1979
Posty: 1908
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: turniej fifa2005

Postautor: 1979 » pn gru 27, 2004 12:01 pm

nycek14 pisze:Moze mozna bylo by zoraganizowac turniej fify2005.Ale kto by zorganizowal taki turniej.Tylko trzebalo by miec 2 komputery przynajmniej.Moze stowarzyszenie sie podejmie zorganizowania takiego turnieju lub jakies osoby.Fajna była by zabawa

1. Wyobrazasz sobie kilkadziesiat osob stojacych nad 2 komputerami ??
2.Raczej nie wyobrazam sobie aby komus chcialo sie jechac pol miasta po to aby przez 7 -8 minut poklikac sobie w klawiature bo to samo moze sobie zrobic w domu
3.Stowarzyszenie jest chyba od wspierania sportu w NH,pomocy klubom a nie od organizowania turniejów komputerowych :wink:
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn gru 27, 2004 1:32 pm

KSH74NH pisze: turniej kibicow Hutnika cos w stylu typer jak na Stali Rz
Zeby cos obstawiac mielibysmy tabele no i najlepszy kibic oczywiscie zostalby nagrodzony :D


bylo cos takiego kiedys na lamach TH, pamietam ze kiedys wygral niejaki F... gdyz byl... jedynym uczestnikiem konkursu wiec...

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn gru 27, 2004 2:25 pm

... więc... redakcja TH stwierdzila ze mija sie z celem organizowanie jakichkolwiek konkursow na lamach TH gdyz nie bylo wogole zainteresowanych i zaprzestala organizowania konkursow sprawdzajacych wiedze...

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pn gru 27, 2004 10:00 pm

słabo siedzę w temacie gier, ale czasem zdarza mi się zaglądnąć na jakiś serwer (np. od "cod`a") i jest fajnie 8) może wystarczyłby więc taki serwer założony przez jednego z kibiców Hutnika, na którym możnaby się spotkać :)
coprawda to dotyczy "nawalanek", gdzie gra naraz wiele osób, a nie 2 jak w fifie :lol: ale może..
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

RAFAL_HUTNIK
Posty: 195
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:51 pm

Postautor: RAFAL_HUTNIK » wt gru 28, 2004 9:33 am

KSH74NH pisze:Wystarczy ten turniej ,moze by sie sprzydal jeszcze jakis internetowo forumowy turniej kibicow Hutnika cos w stylu typer jak na Stali Rz
Zeby cos obstawiac mielibysmy tabele no i najlepszy kibic oczywiscie zostalby nagrodzony :D

Zgadzam sie z tym co tu wyzej napisal KSH74NH :!: Mam nadzieje ze duzo osob bedzie zainteresowanych.POZDRO

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt gru 28, 2004 10:10 am

RAFAL_HUTNIK pisze:
KSH74NH pisze:Wystarczy ten turniej ,moze by sie sprzydal jeszcze jakis internetowo forumowy turniej kibicow Hutnika cos w stylu typer jak na Stali Rz
Zeby cos obstawiac mielibysmy tabele no i najlepszy kibic oczywiscie zostalby nagrodzony :D

Zgadzam sie z tym co tu wyzej napisal KSH74NH :!: Mam nadzieje ze duzo osob bedzie zainteresowanych.POZDRO
Zainteresowanie moze byc duze, tylko Rafale znajdz kogos kto sie podejmie organizacji tego "turnieju"... :arrow: (i tu zaczynaja sie problemy)

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » wt gru 28, 2004 10:54 am

zalozcie sobie druzyny na www.hattrick.org to tam sobie zrobimy turniej, a ze sporo juz jest tam Hutniczych druzyn to mozna by z tego wykrecic cos ciekawego... pozdrawiam!

RAFAL_HUTNIK
Posty: 195
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:51 pm

Postautor: RAFAL_HUTNIK » wt gru 28, 2004 11:13 am

HDS pisze:
RAFAL_HUTNIK pisze:
KSH74NH pisze:Wystarczy ten turniej ,moze by sie sprzydal jeszcze jakis internetowo forumowy turniej kibicow Hutnika cos w stylu typer jak na Stali Rz
Zeby cos obstawiac mielibysmy tabele no i najlepszy kibic oczywiscie zostalby nagrodzony :D

Zgadzam sie z tym co tu wyzej napisal KSH74NH :!: Mam nadzieje ze duzo osob bedzie zainteresowanych.POZDRO
Zainteresowanie moze byc duze, tylko Rafale znajdz kogos kto sie podejmie organizacji tego "turnieju"... :arrow: (i tu zaczynaja sie problemy)

Tak HDS masz racje tu sie zaczynaja juz schody.Ale moze ktos z uzytkownikow tego forum podejmie sie tego zadania :?:

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt gru 28, 2004 11:16 am

8) oile sie nie myle to tu zawsze bylo tak ze pomyslow milion a ludzi dzialajacych jak na lekarstwo... :lol:

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt gru 28, 2004 11:34 am

HDS pisze:8) oile sie nie myle to tu zawsze bylo tak ze pomyslow milion a ludzi dzialajacych jak na lekarstwo... :lol:


no to ja jestem jak na lekarstwo :) Moge prowadzic te tabele itp., tylko najpierw trzeba ustalic punktacje i zasady. Pozdro

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt gru 28, 2004 2:41 pm

murdock pisze:
HDS pisze:8) oile sie nie myle to tu zawsze bylo tak ze pomyslow milion a ludzi dzialajacych jak na lekarstwo... :lol:


no to ja jestem jak na lekarstwo :) Moge prowadzic te tabele itp., tylko najpierw trzeba ustalic punktacje i zasady. Pozdro


Swietnie murdock zostaniesz odpowiednio wynagrodzony za podjecie sie :)
Czas cos wymyslec