Tabliczki na Placu Centralnym...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

guano
Posty: 187
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:20 am
Lokalizacja: z drugiego konca kabla

Postautor: guano » pn lis 08, 2004 7:00 pm

to juz jest nieaktualne zdjecie, na tym napisie pojawil sie napis wisla, a nastepnie ponownie Hutnik
chuj z hindusami, HKS jestesmy z Wami

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pn lis 08, 2004 8:15 pm

i jeszcze kilka razy "hks"
baaardzo poprawia nastrój z rana :D zresztą nie tylko z rana 8)
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Tomek1950
Posty: 799
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pn lis 08, 2004 10:40 pm

Ja tez jak jezdze codziennie na uczelnie widze ten super napis Hutnik ktory sprawia radosc :D .A powracajac do tabliczek to dzis jak bylem na Placu Centralnym to jedna tabliczka była cała powyginana :lol:

KSH74NH
Posty: 4416
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn lis 08, 2004 11:39 pm

a ja przejezdzalem wczoraj i jest duzo dluzszy napis i troche innej tresci w kazdym razie o Hutniczku :) wielkie gratulacje dla wykonawcy rzuca sie bardzo w oczy :)
Napis jest w okolicy mniej wiecej parku wodnego zaraz i o ile mnie pamiec nie myli to ,zreszta przejade to napisze
jeszcze raz grat

Awatar użytkownika
WiRUsHkS
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 8:14 pm
Lokalizacja: Z inneGo KomPa =]

Postautor: WiRUsHkS » wt lis 09, 2004 6:03 pm

NO PRZED WCZORAJ SZŁEM I BYŁ NAPIS DUŻY Hutnik PRZED TYM HKS I JESZCZE 2 HKS JAK DOBRZE PAMIETAM!!!!! kurwa teraz moze napisałem wiecej kurwa i zaraz ktos to zkrytykuje czy co :evil: :evil:
===Hutnik===KRAKÓW===
===1950===

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » wt lis 09, 2004 7:24 pm

Tak faktycznie za duzo tych kurew. Widzisz Wirus twoj problem polega na tym,ze zbyt emocjonalnie podchodzisz do pewnych spraw,zbyt wiele emocji wylewasz na necie /tu na tym forum/.Moim zdaniem powinienes sie zrelaksowac bardziej,zaparzyc sobie herbatkę,ewentualnie jakis ziółek,spokojnie zasiasc do komputera i sobie czytac,czytac,a jesli gdzies stwierdzisz ze chcialbys sie wpisac to przemysl to dwa razy,lyknij sobie herbatki (o ktorej wczesniej wspominalem).Nastepnie uruchom program Word i napisz tam swoja opinie,sprawdz czy nie ma bledow,a nastepnie skopiuj tu na forum.Pisz mniej za to konkretniej,czesciej korzystaj z opcji EDYTUJ/ZMIEN,nie wypwiadaj sie w kazdym temacie na forum,tylko w tych ktorych na prawde masz cos do powiedzenia.Jak wspomnialem na poczatku mniej 'kurwuj' no i w ogole zrelaksuj sie troche,a przede wszystkim podchodz do tego z wiekszym dystansem.To tyle.
Aha zapomnialem jeszcze o jednym.Jesli masz taka potrzebe 'wylewania' swoich emocji to zacznij pisac pamietnik,lub zaloz bloga,przeczytaj od czasu do czasu jakas ksiazke,a zamiast kurwowac w swoich postach na forum zrob sobie 5 pompek-pomoze ;].
Pozdrawiam big ben hgw.

"...z przepisow drogowych robimy se jaja i ciagle powtarzamy,ze kazdy pies to faja..."
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt lis 09, 2004 9:07 pm

"a zamiast kurwowac w swoich postach na forum zrob sobie 5 pompek"

no tym tekstem to zmiażdżyłeś:) a co do pisania najpierw w programie word, to zgadzam się z tobą w 100%. Wirus, robisz takie błędy jakbyś był analfabetą...
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » wt lis 09, 2004 9:11 pm

w sumie to niezła że tak powiem instrukcja :D dobrze wiedzieć ale nie wszyscy posiadają worda :P
Hutnik

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt lis 09, 2004 10:22 pm

a co do tabliczek to więcej niż jedna jest powyginana :wink:

guano
Posty: 187
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:20 am
Lokalizacja: z drugiego konca kabla

Postautor: guano » śr lis 10, 2004 12:36 am

moze nie w temacie, ale zwroc uwage na to czy swieci ci sie swiatelko od klawisza caps lock, sugeruje go wylaczyc
chuj z hindusami, HKS jestesmy z Wami

Awatar użytkownika
WiRUsHkS
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 8:14 pm
Lokalizacja: Z inneGo KomPa =]

Postautor: WiRUsHkS » śr lis 10, 2004 1:07 pm

nie no to mnie zmiazdżyło :lol: big ben hgwnapisąłbys mi jescze instrukcje obsługi telewizora , komputera no i mozesz jeszcze npisac jak sie otwiera dzwi :lol: ja do tego podchodze z dystansem lolki ale jak robie błedy to potem mi sie tego nie chce sprawdzać :twisted: dobra bede pisał długie wypowiedzi jak na lekcji jezyka polskiego :x :D POZDRO !!
===Hutnik===KRAKÓW===

===1950===

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr lis 10, 2004 3:55 pm

Big Ben HGW ma racje wiec nie wiem z czego Wirus sie tak cieszysz :roll: I nie chodzilo mu o
dobra bede pisał długie wypowiedzi jak na lekcji jezyka polskiego
tylko o to byś pisał z sensem , bez błędów i zbędnego pierdolenia :wink: :twisted: :lol:
Obrazek

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr lis 10, 2004 6:59 pm

nie macie wiekszych problemów ??
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
WiRUsHkS
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 8:14 pm
Lokalizacja: Z inneGo KomPa =]

Postautor: WiRUsHkS » śr lis 10, 2004 7:40 pm

widocznie nie mamy lepszych zajec :) dobra koniec tematu bede sie starac :twisted: oczywiscie tylko na tyle ile moge 8) POZDRO
===Hutnik===KRAKÓW===

===1950===

Awatar użytkownika
qowalek
Posty: 166
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:18 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: qowalek » śr lis 10, 2004 7:56 pm

Wirus - pisz tak jak przystalo na Ostrego Hutnika Internetowego, bo takim jestes :lol:
to tyle:)
pozdro
Hutnik Hooligans

Obrazek