II tura wyborów

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lis 22, 2006 8:18 am

Właśnie tylko dlatego odpowiedziałem na Twoje slowa, bo zostały przedstawione w kulturalnej formie, w przeciwnym razie zignorowałbym je jako w ogóle nie warte reakcji.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr lis 22, 2006 8:47 am

Marcin SB: jesteś rozsądnych człowiekiem, Powinieneś wiedzieć skąd taka a nie inna forma słów zawartych w regulaminie. Jeśłi traktujesz to jako "zamordyzm" to zapraszm do rozmowy na ten temat na PW. Zapewniam także, że nie pamiętam aby ktokolwiek na tym Forum dostał bana za poglądy.

tomnh: używasz retoryki rodem z "wiadomej opcji politycznej" czyli: wiem więcej niż inni ale nie powiem, a każdy kto ma inne zdanie niż ja "popiera wroga" ew "jego wypowiedzi są nie na miejscu". W imieniu wszystkich Forowiczów proszę CIę bardzo o ujawnienie tych wielce tajnych danych które rzekomo są znane mieszkańcom KRK (nawet mnie?) a nie zna ich Marcin SB.

CENZURAlny Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » śr lis 22, 2006 9:33 am

Zamiar głosowania na Terleckiego ogłosili wczoraj legendarni przywódcy hutniczej "Solidarności": Mieczysław Gil, Stanisław Handzlik, Edward Nowak i Jan Ciesielski.[...]Terlecki to przyzwoity człowiek, niezależny i wyważony, potrafi sobie zjednywać ludzi - mówi Stanisław Handzlik, obecnie radny wojewódzki z PO. - Reprezentuje nurt solidarnościowy. Mam szacunek dla jego uczciwości - dodaje Mieczysław Gil, dziś prezes ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chrześcijańskich Demokratów. Poparcie zapowiada też inny przegrany Andrzej Flaga (kandydat LPR, 2 proc.). [Rz.]
Wygląda na to że zrobiła się nam walka wszyscy vs Majchrowski.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lis 22, 2006 11:00 am

Metal, przepraszam za wmieszanie do tej dyskusji wątku kibicowskiego.

Mamy zupełnie inną filozofię dotyczacą pewnych rzeczy niż znaczna część kibiców - co zresztą nie jest tajemnicą, tak jak nie jest tajemnicą mój stosunek do hools itp. - i nie musimy sobie tego wyjaśniać; po prostu - różnimy się tu mocno. Jednak przyznaję, że nie ma to żadnego związku z tą dyskusją i ten wątek w mojej wypowiedzi nie powinien się pojawić.

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » śr lis 22, 2006 11:10 am

no tak ale czy ludzi z PO, o ktorych glos teraz sie glownie rozchodzi zacheci taki Flaga ? albo Gil? nie znam pracownika huty, ktory by sie o nim dobrze wypowiadal.
moi znajomi, ktorzy w I turze glosowali na Szczypinskiego teraz zaglosuja na Majchrowskiego.

watpie zeby takie poparcie duzo dawalo, calkiem odwrotnie byloby gdyby to Szczypinski wszedl do II tury i Terlecki z pisem udzieli mu poparcia. PIS to nie PO, jednak wybory PO to nie masa babci czekajacych na wytyczne z radia, tylko swoj rozum maja :D :D

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » śr lis 22, 2006 11:24 am

Wyborcy PO czekają na wytyczne nie z radia tylko z pewnej Gazety... :D

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » śr lis 22, 2006 2:04 pm

fajnie Metal, że oceniasz retorykę ;)... gratuluję, a pisząc w ten sposób liczę na inteligencję czytających tutaj posty ludzi. Niemniej kończę przygodę z tym forum. Ot i wszystko. Pozdrawiam wszystkich kochających Hutnika. Do zobaczenia na meczach.

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » śr lis 22, 2006 2:14 pm

Nic z tego nierozumiem :shock:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr lis 22, 2006 3:15 pm

Czyli kolejna osoba, która zamiast odpowiedzi/argumentów woli wywalić focha.

tomnh: Twój wybór czy się tu wpisujesz czy nie :) Jeśli znamy się osobiście to "Do zobaczenia" a jeśłi nie.... to... trudno.


Metal
PS: Twierdzę nadal że "...jesteśmy jak puzzle...."
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr lis 22, 2006 3:29 pm

Jakie to polskie...pospinać się o opcje polityczne.
Dla mnie żenada, żeby obrażać się na całe forum, ponieważ poróżnili się w rozmowie. To chyba norma, że ludzie mają odrębne zdania na różne tematy. A jeżeli chodzi o politykę, to trochę dystansu, bo potem takie tego skutki...
Oj chłopaki, chłopaki...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lis 22, 2006 4:04 pm

JOK_NH pisze:Jakie to polskie...pospinać się o opcje polityczne.


Dokładnie. Religia i polityka to dwa najbardziej drażliwe tematy dyskusji, obojętne w jakim środowisku się człowiek obraca. I o ile to pierwsze jest w znacznym stopniu zrozumiałe, bo dotyczy sfery bardzo ważnej osobiście dla większości ludzi, a granica, w której można tu kogoś dotknąć czy urazić jest bardzo płynna i delikatna, o tyle tego drugiego nie pojmowałem nigdy i chyba nigdy nie pojmę...

Tyle że - gwoli ścisłości - zauważ, JOK_NH, że w tym akurat przypadku "spinanie się" nie było spowodowane różnicą w preferencjach politycznych, ale w kwestii, kto "powinien" się wypowiadać na jakiś temat, a kto "nie powinien", a to jest spór o wiele ogólniejszy, nie tyczy się tylko polityki.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr lis 22, 2006 6:31 pm

Jeżeli tak, to tym bardziej była ona niepotrzebna, bo niby z jakiej racji ktoś może udzielać głosu lub go zabierać. Demokracja źle pojęta? Moim zdaniem dyskusja do pewnego momentu toczyła się na poziomie, nawet z lekką nutką humoru - tak jak powinna ona wyglądać. Szkoda, że została zakłócona w tak idiotyczny sposób zatem.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr lis 22, 2006 6:41 pm

majchrowski obiecywal na lamach dzisiejszego dziennika
powrót do świetnosci żużla na wandzie, cd budowy wisly cracovii
o Suchych Stawach cicho

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lis 22, 2006 6:42 pm

JOK_NH pisze:bo niby z jakiej racji ktoś może udzielać głosu lub go zabierać.


No właśnie...

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » śr lis 22, 2006 10:14 pm

Nie ma radnego MT w Radzie Miasta to i miłość Majchrowskiego do Hutnika nagle osłabła.