Zakopane 2006 - Małysz reaktywacja ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Zakopane 2006 - Małysz reaktywacja ?

Postautor: MUSTAFA PL » sob sty 28, 2006 6:07 pm

Po pierwszej seria Adaś jest 6 , a ze skoczków skaczących po nich przeskoczył go tylko (minimalnie) Ahonen . Wiedziałem , że Małysz wróci , a wy jak myślicie czy nasze skoki się odradzają (Małysz , Stoch) , Kamil po 1 seri 8 w 30 jest też Hula . Wogóle konkurs jest niewiarygodny , bardzo ciekawy , wspaniali kibice i nasi w czołówce , oby tak dalej :wink:.
Czekam na komentarze po konkursie i przed jutrzejszym .

LEEEĆ ADAM LEEEĆ !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

sikorek_nh
Posty: 1101
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob sty 28, 2006 6:19 pm

Konkurs jest fantastyczny !
Niesamowity ! Gratulacje dla organizatorów !!

LEEEEEEĆ ADDDDDDAAAAAAŚSSSS LEEEEEEĆ

Post pisze po skoku Huli ! FANTASTYCZNY SKOK MŁODEGO POLAKA !
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » sob sty 28, 2006 6:52 pm

jakie odrodzenie.U siebie kazdy jest mocny.Oni w swoich karierach na tej skoczni wszyscy oddali setki skkoków
Hutnik Centrum B

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » sob sty 28, 2006 6:53 pm

4. Adam Małysz
15. Kamil Stoch
22. Stefan Hula


Brawo Adaś , dwa równe skoki gratulacje , Stoch także dobrze skakał , choc w drugim skoku zabrakło z 2 , 3 metrów , Hula drugi skok bardzo dobry 127 metrów , no oby Polacy utrzymali forme do Turynu , no i oby jutro konkurs też był tak ciekawy jak dziś . Adaś wrócił , wiem , że ktoś może powiedzieć , że mówie tak przedwcześnie , ale ja wierze , że Adam wrócił na stałe (co najmniej do końca sezonu) do czołówki i jutro powalczy o zwycięstwo z Hautamekim , który jak zwykle w drugiej części sezonu łapie wysoką forme . Ależ dziś były emocje już nie moge się doczekać jutrzejszego konkursu :D .

Marian a ja wierze , że jednak to nie zależy od skoczni (oczywiście to plus) tylko od umiejętności a Adaś takowe posiada wielkie .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

sikorek_nh
Posty: 1101
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob sty 28, 2006 7:13 pm

ja też wierze że Adaś wrócił !
Ale jak narazie jest przedwcześnie by to oceniać :wink:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » sob sty 28, 2006 10:28 pm

Tak jasne , już uwierzę , że będzie w pierwszej piątce na następnej skoczni po Zakopanem . W Polsce zawsze był na początku stawki , swój teren i tyle . Ale życzę mu miejsca na podium kiedyś :) .

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » ndz sty 29, 2006 10:41 am

Nie wieadomo czy dzisiejsze zawody sie odbędą w związku z tragedią w Katowicach....
Hutnik SKARPA

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » ndz sty 29, 2006 11:12 am

Odbędą sie ;)
Jak myślicie że po tym skoku sie odrodziłto co powiecie na wygraną Funakiego rok temu w Sapporo :D Dobrze mu wiaterek powiał i tyle ;)
Hutnik

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sty 29, 2006 11:59 am

Tragedia w Katowicach: Zawody w Zakopanem nie będą odwołane

Jak poinformował Lech Nadarkiewicz, dyrektor komitetu organizacyjnego Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, niedzielne zawody - pomimo tragedii, do jakiej doszło w Katowicach - odbędą się.




"Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją, ale zawody nie będą odwołane. Zostaną przeprowadzone bardzo skromnie, bez muzyki, bez występów artystycznych. Odprawiona zostanie także krótka modlitwa przez księdza Stanisława Olszówkę. Uczcimy też pamięć ofiar minutą ciszy" - poinformował Nadarkiewicz na antenie radia RMF FM.

"Organizatorzy po spotkaniu z dyrektorem Pucharu Świata Walterem Hoferem zdecydowali, że zawody zostaną przerwane i odwołane w momencie oficjalnego ogłoszenia przez prezydenta RP Żałoby narodowej" - wyjaśnił Grzegorz Mikuła, rzecznik prasowy PZN.

Prezydent Lech Kaczyński ma ogłosić żałobę narodowej w związku z zawaleniem się hali targowej w Katowicach. W wypadku zginęło co najmniej 60 osób, a do szpitali trafiło ponad 140 poszkodowanych.

Awatar użytkownika
RVN
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 27, 2004 2:33 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: RVN » ndz sty 29, 2006 10:54 pm

byłem ..widziałem....stypa.. :( jak nienawidze trabek an stadionach to an skoczni miazdza....ale dzis ich niebylo..slusznie..zero klimatu
>>>RePuBlIc Of MaNcUnIa<<<
Obrazek

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pn sty 30, 2006 12:04 am

Poskakał hehe . Wiedziałem , że to wypadek przy pracy Adasia . Niestety się chłopaczyna wypaliła . Ale to co zarobił to ma :) . Ważne jest to , że nie wypadł z pierwszej 10-tki jeszcze :D . Adaś nie daj się :wink: .

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sty 30, 2006 8:43 am

No to sie nam Małysz naodradzał...po chuju.
Się wypalił, jak dobry bat...
Może powróci z popiołów kiedys jeszcze?

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 30, 2006 8:54 am

jaka reaktywacja, głupawe redaktorki zrobily propagande, nie ma co tego łykac

Malysz zrobił "swoje" czyli tyle czego nikt z Polaków nie osiągnie w tym stuleciu, i starczy, czas na innych teraz (Janda i inne Ahoneny)
i tak dobrze że chociaz czasem zahacza o czołówke (popatrzcie jak teraz skacza Schmitt, Funaki, Peterka, Hanawald był tak słaby ze odpuscił...-a to przeciez były kiedys takie gwiazdy jak obecnie Janda czy Hautamaeki) to juz taki sport że chocby nie wiem jak kto był zajebisty to 2-3 lata skakania w ścisłej czołówce to góra (dość powiedziec ze Małysz był pierwszym skoczkiem w historii PŚ który zdobył KK 3 lata z rzedu, chba mówi to samo za siebie...)
wiec nie ma co juz od niego wymagac CZEGOKOLWIEK, jesli beda jakies miejsca w czolowce to bedzie to po prostu miła niespodzianka.

az sie chce przypomniec narzekaczom trans Legii przerobiony (by dufio :lol: ) na Małysza:
"3 kryształowe kule, 2 medale Olimpijskie, 3 mistrzostwa świata, 28 zwycięstw, 59 miejsc na podium PŚ-wszystkie dla Ciebie Polsko!" ;)

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sty 30, 2006 10:17 am

No Ahonena bym w to nie mieszał goc skacze na wysokim poziomie już od w chuj lat. Miał tam chwile krechy, ale zapierdala równo i konkretnie.
Zresztą Finowie trzymają zawsze fason.
Najbardziej dotkliwą porażkę ponieśli chyba Norwedzy. Ciekawie się zapowiadają IO pod tym względem.

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 30, 2006 10:49 am

Ahonen to wyjatek potwierdzajacy regułe-choc oczywiscie tez nie dominuje niepodzielnie od 7 czy 8 lat (np bez medalu w SLC '02) jak Amstrong w kolarstwie czy Korzen w chodzie - w skokach jest to niemozliwe i nikt od tego nie moze od nikogo wymagac