Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 1
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice x
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 2
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta x
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko x
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 2
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 2
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 2
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko x
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór x
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce x
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 1
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko x
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór x
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 2
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz x
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko x
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 2
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 1
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz x
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko x
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 2
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz x
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 1
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 2
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 2
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz x
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 1
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 1
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 1
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice x
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 2
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 1
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 1
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice x
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 2
Górnik Libiąż - Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2
Beskid Andrychów - Bocheński KS 1
Garbarnia Kraków- Świt Nowy Dwór 1
Olimpia Zambrów-Limanovia Limanowa 2