Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
-
- Posty: 1101
- Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
- Lokalizacja: Kraków.
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz X
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów X
Wisla ??? - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin X
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo X
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów X
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz X
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów X
Wisla ??? - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin X
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo X
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów X
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
Hutnik 1950 KRAKÓW.
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
...
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
...
Hutnik NH KRAKÓW
ps. na WC to ja kupę robię
ps. na WC to ja kupę robię
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy
Bylismy jestesmy bedziemy
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 1
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla ??? - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 1
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 1
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
- Stefek_Burczymucha
- Posty: 723
- Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków X
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów X
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice X
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla ??? - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków X
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów X
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice X
Wasting time is an important part of living.
-
- Posty: 577
- Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
- Lokalizacja: N-H thk
Kolejka 4,5,6 sierpnia
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla ??? - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów x
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 2
Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk
thk
AKS Busko- Wisloka X
Avia- Wierna 1
Gornik- Stal Rzeszow 2
Wisla II- Stal Sanok 2
Sandecja- Hutnik X
Kolejarz- Okocimski 2
Korona II- Motor 2
Jagiellonia- Lechia 1
Podbeskidzie- Unia 1
Gornik- Stal Stalowa Wola X
Polonia Warszawa- Ruch X
Odra- Kmita 1
Polonia Bytom- Hydrobudowa X
Slask- ŁKS 1
Zaglebie- Miedz 1
KSZO- Piast 1
Avia- Wierna 1
Gornik- Stal Rzeszow 2
Wisla II- Stal Sanok 2
Sandecja- Hutnik X
Kolejarz- Okocimski 2
Korona II- Motor 2
Jagiellonia- Lechia 1
Podbeskidzie- Unia 1
Gornik- Stal Stalowa Wola X
Polonia Warszawa- Ruch X
Odra- Kmita 1
Polonia Bytom- Hydrobudowa X
Slask- ŁKS 1
Zaglebie- Miedz 1
KSZO- Piast 1
tylko Hutnik HKS
- metal
- Site Admin
- Posty: 3362
- Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
- Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
- Kontakt:
Dementuję pogłoski jakobym usunął stary temat (przeciez tez z Wami sie bawilem!).
Przyklejamy bieżacy i ... do dzieła!
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica X
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla II - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 1
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola X
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 1
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice X
Przyklejamy bieżacy i ... do dzieła!
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica X
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla II - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin 1
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola X
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 1
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice X
Staram się pisać poprawnie po polsku!
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica X
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz x
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz x
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków x
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko x
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów x
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II Kraków - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II Kraków - Stal Sanok 2
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola x
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica x
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...
-
- Posty: 848
- Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla II Kraków - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo x
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża x
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów x
Wisla II Kraków - Stal Sanok x
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo x
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 2
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża x
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 2
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla II Kraków - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 2
Wisla II Kraków - Stal Sanok 1
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 2
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 2
Korona II Kielce - Motor Lublin 2
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 2
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa x
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice x
AKS Busko Zdrój - Wisłoka Dębica 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II Kraków - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków X
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin X
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz 1
Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów 1
Wisla II Kraków - Stal Sanok X
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków X
Kolejarz Stróże - Okocimski KS Brzesko 1
Korona II Kielce - Motor Lublin X
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Janikowo 1
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 1
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
Odra Opole - Kmita Zabierzów 1
Polonia Bytom - Hydrobudowa 2
Śląsk Wrocław - ŁKS Łomża 1
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 1
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko