II tura wyborów

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 20, 2006 2:41 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:
JOK_NH pisze: No cóż, sami wykształceni historycy...


Hihi, a ja akurat właśnie takim jestem :D Jak w ogóle mogli mi, agentowi i ubekowi (nawet ten skrót - Marcin S.B.) dać dyplom? ;)


Widocznie zostały Ci odpowiednie kontakty... :lol:

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pn lis 20, 2006 2:49 pm

Marcin, Krzycho, luko - żeby nie było Was tylko trzech określę się po raz kolejny:

Ja, niestary w końcu, postkomunista zagłosuję na Majchrowskiego.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lis 20, 2006 3:24 pm

Jaracz pisze:W TVN byla wypowiedz jakiegos dzialacza krakowskiej PO, o tym ze swoimi slowami poparcia dla Terleckiego Rokita stracil mandat na wypowiadanie sie w imieniu krakowskiej Platformy, bo ta nikogo nie poparla.

Tylko Majchrowski! NIE dla PiS w Krakowie!

http://www.spieprzajdziadu.com

pozdr


Łokurwa, skoro nawet NadAdmin Jaracz uprawia polityke na apolitycznym Forum .... to wypowiem się również:

Lepsze zło: MAJCHROWSKI
bo:
- to z nim szło się od biedy dogadać i uzyskać jakiekolwiek finanse dla Hutnika
- rozpoczął inwestycje w Hucie
- jego "pomnikowa inwestycja" na Suchych Stawach to szansa na rewitalizację terenów stadionu i przyległych. (co nie zmienia fakrtu ze inwestycja nie jest przemyślana)
- nie wykorzystywał teczek do "grania" (vide sprawa Przewoźnika - IPN)

+ Pozdrawiam również tych, którzy popierają Terleckiego.
/....jak puzzle.../
METAL
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » pn lis 20, 2006 5:01 pm

Piszę od razu... ja nie głosuję w drugiej turze... tylko ostrzegam, że wcześniejsza kadencja Majchrowskiego miała inny kontekst, był MT, było inne rozdanie w Radzie... I dla mnie bardzo podobne jest obudzenie się z ręką... itd. Zwłaszcza, że do II tury Terleckiego wybrała... NH... zapytajcie znajomych co wiedzą więcej o wyborach.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn lis 20, 2006 6:17 pm

Mam poglądy prawicowe ale na pewno nie zagłosuje na Terleckiego, powody są proste: jak dla mnie to on po prostu bredzi a po drugie nie chce aby w tym mieście prezydent był marionetką w rekach polit-biura PiS w Warszawie, bo mam już dość ingerencji Kaczyńskich w każdej dziedzinie życia. Samorząd powinien być wolny od polityki i partyjniactwa dlatego nie mam zamiaru popierać kandydata który obnosi sie ze swoją przynależnością partyjną bo temu miastu rządy z tylnego siedzenia na pewno nie pomogą. Fanem Majchrowskiego też nie jestem, ale jak już coś zaczął to niech skończy, najwyżej go bedzie można rozliczyć z całości.

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn lis 20, 2006 7:17 pm

tomnh pisze:Piszę od razu... ja nie głosuję w drugiej turze... tylko ostrzegam, że wcześniejsza kadencja Majchrowskiego miała inny kontekst, był MT, było inne rozdanie w Radzie... I dla mnie bardzo podobne jest obudzenie się z ręką... itd. Zwłaszcza, że do II tury Terleckiego wybrała... NH... zapytajcie znajomych co wiedzą więcej o wyborach.



moze zajawili sie stworzeniem tego drugiego centrum miasta w hucie :D:D:D

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » wt lis 21, 2006 2:23 pm

We wtorek Terleckiego poparł przed drugą turą wyborów burmistrz Niepołomic Stanisław Kracik.[...]Obecnym władzom Krakowa pod przewodnictwem prezydenta lewicowego prezydenta Jacka Majchrowskiego Kracik zarzucił brak proinwestycyjnej postawy i nieporadność w przyciąganiu inwestycji.
- Gminy sąsiadujące z Krakowem będą się rozwijały, gdy Kraków będzie miał długofalową koncepcję rozwoju gospodarczego i inwestycyjnego z uwzględnieniem swoich sąsiadów. Nikt nie jest samotną wyspą, a Kraków szczególnie - podkreślił Kracik.[GW]

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » wt lis 21, 2006 4:32 pm

Ja tylko dodam od siebie zebyscie sobie przeczytali artykul z Gazety Polskiej na temat profesora Majchrowskiego. Bardzo ciekawy. Jaki bylem zdziwiony jak zobaczylem na pentli(BW) z 50 takich artykulow.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

HAMAS
Posty: 1583
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt lis 21, 2006 5:09 pm

Głosuje na Majchrowskiego nie lubie pychy (pis)

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » wt lis 21, 2006 6:31 pm

Każdy inny tylko nie Pisiurek, w tym wypadku mniejsze zło to Majchrowski

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt lis 21, 2006 6:34 pm

Właśnie przypadkiem natrafiłem na TVN24 na debatę prezydencką dot. Krakowa. Jak dla mnie Majchrowski Terleckiego zmiażdżył. Pomijając nawet kwestie osobistych preferencji dziwię się, że PiS nie umiał znaleźć dla siebie lepszego kandydata w kontekście kampanii wyborczej.

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » wt lis 21, 2006 7:53 pm

Wybacz Marcin szanuję i doceniam twoje zdanie na temat Hutnika, często masz rację, ale na temat po pierwsze tej debaty w TVN24 (związanego z Platformą i nie obiektywnych dziennikarzy tej stacji w wyniku doboru i branych pieniędzy z pewnych źródeł) jak i samego Krakowa(mam o wiele więcej informacji niż ty i pewnie dlatego nie zagłosuję bo w każdej sytuacji musiałbym przemilczeć sprawy godne prokuratora) to akurat gdybym Musiał to zagłosowałbym na Terleckiego... ale twoje wypowiedzi na temat wyborów w Krakowie są nie na miejscu, a nawet być może są związane z opcją którą popierasz. Mam prośbę: nie jesteś z Krakowa, nie sugeruj. Inaczej będę ja sądził, że masz w tym interes w swoim regionie.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » wt lis 21, 2006 8:40 pm

Hutnik Kraków

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt lis 21, 2006 9:46 pm

tomnh pisze: Inaczej będę ja sądził, że masz w tym interes w swoim regionie.


A proszę Cię bardzo, jasne że mam - Majchrowski obiecał mi następną dziwkę za darmo :lol:

A poważnie - każdy ma swoje granice absurdu, więc może faktycznie nawet wierzysz w to, co napisałeś w cytowanym fragmencie, ale na to, że będziesz decydował o tym, na jaki temat się wypowiadam (nieżależnie czy chodzi o wybory w Krakowie, skład Hutnika czy skład chemiczny powierzchni Księżyca), a na jaki nie - NIE LICZ. Wiem, że w kibicowskich kręgach panuje zamordyzm (te sprawy typu: "konsekwencje zostaną wyciągnięte" itp.), ale na mnie tego nie przenoś, bo nie uda Ci się - ani Tobie, ani nikomu innemu. Poza ewentualnym banem od admina. Prośba załatwiona odmownie i to bez żadnych dalszych dyskusji z mojej strony na ten temat, bo tu nie ma żadnego pola do "negocjacji".

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » śr lis 22, 2006 6:19 am

Ależ ja ci nic nie zakazuje... Piszę tylko, że twoje wypowiedzi na tematy polityczne krakowskie są nie na miejscu, bo nie masz danych które mają mieszkańcy. Gdybyś się wypowiadał na temat swojej miejscowości to ok. NIe jestem zamordystą i chyba trochę za bardzo emocjonalnie rozumiesz w sumie dosyć łagodną wypowiedź. Ale ok. Więcej się na te tematy na tym forum nie będę wypowiadał. Pewnie na żadne inne też. Pozdrawiam.