EURO 2012

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz cze 17, 2012 12:21 am

Pozostaje po Euro tylko zacytowac.... moze pamietasz napis "Boże chron fanatykow". Jebac Euro.

Szkoda tylko Wasyla ze musial grac w tej pseudoprezentacji.

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz cze 17, 2012 1:02 am

lucero pisze:Szkoda tylko Wasyla ze musial grac w tej pseudoprezentacji.


jakos nie widzialem ,aby go tam kajdanami zaciagali. Mi tam jakos ich nie zal , wrecz przeciwnie -widze same superlatywy w dzisiejszej przegranej
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » ndz cze 17, 2012 8:32 am

Zgroza, jaką słabą mają ludzie pamięć - patrząc na "Musimy napierdalać" Polanskiego biorą go teraz za prawdziwego Polaka (ohoho, hihihi, przeklina po polsku, jakie to sympatyczne), podczas gdy dwa lata temu odrzucił ofertę gry w reprezentacji a w U-21 reprezentował Niemcy i wielokrotnie mówił, że czuje się Niemcem. W sumie ciężko mu mieć za złe, skoro od 3 roku życia mieszka w Niemczech (do mnie Szkoci czy Amerykanie mogliby mieć pretensje, że ja się czuję Polakiem w 100% a jakoś winny się nie czuję), ale gdzie taki do kadry NARODOWEJ (halo, chyba tylko kibole znają jeszcze pojęcie tego słowa). Boenisch - też reprezentant Niemiec, wprawdzie nie naraził się tak Polakom, ale po polsku nie gadał i zaczął się go "uczyć" przed Euro - widać, jak mocno w domu kultywowano polskie tradycje.

Chuj z taką kadrą, chuj z takim Euro. Ja aktualnie kibicuję Chorwacji, choć niezbyt aktywnie - ot, życzę im jak najlepiej. I tyle. A zdanie JOKa w kwestii flag popieram w zupełności.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz cze 17, 2012 11:14 am

Prawdziwi kibole mieli na Euro wyjebane, kadr z wczorajszego meczu Polska-Czechy:
Obrazek
Ps.Dzuchas pamietasz coś z meczu:)
Ps. Wszystko byloby inne 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz cze 17, 2012 11:29 am

Obrazek

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz cze 17, 2012 11:34 am

lucero pisze:
Szkoda tylko Wasyla ze musial grac w tej pseudoprezentacji.


mimo mojej "postawy" na meczach - patrz zdjęcie - to przyuważyłem że Wasyl nie był bez winy przy każdej z trzech bramek straconych przez reprezentancję pzpn na tym sreuro

od nas - jak na charakter tego wydarzenia - nawet sporo osób, przez moment nawet czułem się jak na meczu Repry sprzed lat, jak spotkałem chlopaków z naszymi szalikami reprezentacyjnymi w odpowiednim stanie alkoholowym ;)

stadion we Wrocku - rewelacja (największa korzyść z tej euroszopki), trzeba szybko awansować do ekstraklasy i zrobić tam najazd

wyjazd zdecydowanie na plus, szkoda tylko że "wszystko byłoby inne .."

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » ndz cze 17, 2012 11:50 am

BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

ksh72
Posty: 2596
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz cze 17, 2012 1:31 pm

Marchewa pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/euro2012-test/piekna-kibicka-znowu-na-trybunach,5162901,12195520,fotoreportaz-maly.html

:shock:
kwintesencja tego co sie działo na trybunach w czasie meczów polskiej reprezentacji.
to już wolę Eugena w reprezentacji niż takie obrazki na trybunach


zmiana trenera i kilku "Polakow" wróci (oby) do swoich ojczyzn...


http://www.wiocha.pl/648010,Bo_nie_bylo ... e_lusterko


tomabon pisze:mimo mojej "postawy" na meczach - patrz zdjęcie - to przyuważyłem że Wasyl nie był bez winy przy każdej z trzech bramek straconych przez reprezentancję pzpn na tym sreuro


żart?

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz cze 17, 2012 2:19 pm

Penny z jakiego meczu :?: :!:
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz cze 17, 2012 2:25 pm

dzuhas pisze:Penny z jakiego meczu :?: :!:

Wczorajszego
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz cze 17, 2012 2:31 pm

Co Ty nie powiesz 8)

stadion zajebisty, doping beznadziejny, mecz nudny, piwo na stadionie spoko (chyba bezalkoholowe -wypilem z 5 :), Czeszki zajebiste , Czesi jak rykneli tez dawali rade. wyjazd na plus, ale ta atmosfera ekstremalnego pikolstwa jest bardziej dla mojej Mamy anizeli dla mnie :)


edyta : sektorowka miazga, normalnie cudo techniki HD (nie wiem czy nie byla nawet w 3D - technologia NASA)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz cze 17, 2012 6:15 pm

Trzeba być niezłym pajacem aby dziękować tym pilkarzykom za cokolwiek. Noe chodzi nawet mi o ich poziom sportowy, tylko kwestie mentalne. Jak słucham słów takiego Blaszczykowskiego, który po swoim wczorajszym żenującym występie mówi, ze grali słabo bo rodziny nie dostały biletów i kwestie premii nie były uregulowane, to noz się w kieszenii otwiera. Dał facet kolejny powód po aferze koszulkowej, żeby mieć na niego wyjebane. Najpierw osiagnij coś a potem prezentuj swoje żale. Jeśli nie zmieni się nic w mentalności tych piłkarek to na zawsze będziemy pośmiewiskiem Europy na tego typu imprezach. Ciekawe, jak matoł im podziękuję za nie wygranie meczu w grupie śmiechu.
Wracając do wczorajszego meczu. Stadion Miejski we Wrocławiu na żywo robi zajebiste wrażenie, bez wątpienia najpiękniejszy ze wszystkich nowych stadionów w Polsce. Komunikacja beznadziejna, powrót do miasta-koszmar. Na meczu doping nawet nie był tragiczny, w naszym sektorze chłopak z Górnika wcielił się w role mlynowego i fajnie udało mu się rozruszać Januszy w dopingu.
Niech PZPN pluje sobie w brodę, ze nie dogadał się z naszym stowarzyszeniem, wtedy klimat by był inny. Wrocław miasto śliczne, dobre żarcie, fajne miejsca do zalania się w trupa... bo wszystko byłoby inne.

__________________
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1884
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz cze 17, 2012 8:31 pm

Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn cze 18, 2012 8:14 am

ksh72 pisze:mimo mojej "postawy" na meczach - patrz zdjęcie - to przyuważyłem że Wasyl nie był bez winy przy każdej z trzech bramek straconych przez reprezentancję pzpn na tym sreuro


żart?[/quote]

a przy której był bez winy?

ksh72
Posty: 2596
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn cze 18, 2012 12:29 pm

tomabon pisze:
ksh72 pisze:mimo mojej "postawy" na meczach - patrz zdjęcie - to przyuważyłem że Wasyl nie był bez winy przy każdej z trzech bramek straconych przez reprezentancję pzpn na tym sreuro


żart?


a przy której był bez winy?[/quote]

np przy dwoch pierwszych był całkowicie bez winy.
przy stalym fragmencie gry, gdy jest krycie indywidualne odpowiada sie za konkretnego zawodnika i za Dzagoewa odpowiadal Piszczek.
no ale jak uwazasz ze kto jest w polu karnym odpowiada za wszystko co sie tam dzieje no to faktycznie jest winny.
najlepiej jak na podworku - nie wracać się i wtedy wina jest tych co się wrócili

a przy bramce z Czechami zjebał Murawski.
racz zauwazyc ze Wasyl w czasie akcji bramkowej krył 2 gości więc go zamielili
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2012 12:37 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.