POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: POLITYKA

Postautor: JOK_NH » wt sie 08, 2023 10:34 am

Nie będę się tu kłócił, ostatnia moja wypowiedź. Jak można komuś wytykać klapki na oczach, jak się mówi o Tusku jako o człowieku sukcesu, który na biedocie i żerowaniu razem z komunistami na tym narodzie się właśnie dorobił? Ktory mówi, że polskość to nienormalność? To jak ja mam klapki na oczach, to gdzie Ty masz całą głowę?
Wszędzie w TV uczą was widzieć faszystów, ale wiem skąd się to bierze, otóż wasz wódz wiecznie żywy, jeden z większych zbrodniarzy w historii ludzkości powiedział już o tym, że każdego przeciwnika trzeba nazwać faszystą i antysemitą, a kłamstwo to powatrzane w kółko stanie sie prawdą.
No i dziś postkomuchy dalej chodzą i nazywają każdego, kto się z nimi nie zgadza faszystą, antysemitą, czy teraz w ogóle w modzie ruska onuca. Nie rusza mnie to w ogóle, bo bardzej przykre jest to, że nikomu w rządzie komuniści nie przeszkadzają, że mamy legalną komunistyczną partie w Polsce, że w każdej z partii okrągłego stołu zsiadają komuchy lub resortowe dzieci. Nawet brewka nie pykła nikomu, jak chowali Jaruzela czy Kiszczaka z honorami. Najważniejszy jest mistyczny faszyzm wymyślony w gabinetach mediów powstałych na kapitale komunistycznym, jak TVN czy Wyborcza.
Cytując klasyka, nie będą komunisty ze mnie robić faszysty.
P.S. Wyzywa mnie od faszystów gość o ksywie na forum HAMAS, no nie źle.
Ostatnio zmieniony czw sie 10, 2023 12:17 pm przez JOK_NH, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: POLITYKA

Postautor: PITROL » wt sie 08, 2023 5:51 pm

Czego się dziwić jak nieuki
(to takie delikatne określenie) noszą koszulki z Che Guevarą nie wiedząc co tan sadysta pedałom robił i lider naszej lewicy który podziwia mao tse tunga który by go pierwszy do obozu reedukacji wysłał. Swoją drogą to by było nawet zabawne gdyby nie smutne że na takich debili ktoś się nabierze. Co komuniści robili z pedałami to każdy wie ale oni dalej w to brną.
Tak chuj był gorszy od Hitlera bo on z tego co mi wiadomo własnych rąk nie ubabrał ,wydawał jedynie morderstwa sądowe a ten skurwiały sadysta rozkoszował się sprawiając ból przesłuchiwanym. Jak trynkiewicz ale walczył o słuszne ideały więc jest bohater. Taka to moralność a raczej jej brak.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: POLITYKA

Postautor: PITROL » wt sie 22, 2023 12:23 am

https://www.youtube.com/watch?v=t6MY3ulYOkw
Zanim zacznę gówno burze wrzucam to jako ciekawostkę i niech każdy wnioski wyciągnie sobie SAM. Podkreślam że nie z każdym wnioskiem autorki się zgadzam ale to w sumie uroczę. A starsi którzy rzucali kamieniami w milicję to mają tych dolców od CIA pewnie skopcowane od groma ale mieli to szczęście że im płacili.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: POLITYKA

Postautor: Piotrek » sob sie 26, 2023 8:00 pm

To może do Polski zamiast toksycznych odpadów przywiozą
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Francj ... 00708.html

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: POLITYKA

Postautor: Piotrek » pn wrz 04, 2023 2:32 pm

"- Historia przygotowania tej ustawy jest bardzo długa, bo zaczęła się w 2017 roku - wtedy po raz pierwszy usłyszałem o tej bardzo pilnej, niezwykle palącej potrzebie, stworzenia takiej specjalnej regulacji, na mocy której możliwa będzie do stworzenia sieć opieki geriatrycznej w Polsce - mówił w poniedziałek Andrzej Duda po podpisaniu ustawy."

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Re: POLITYKA

Postautor: OŻÓG 1950 » sob wrz 23, 2023 3:06 pm

Kanada, Edmonton, Ottawa:

https://youtu.be/uiVuVkJGtMQ?si=IM9v00qINjqp5Sdu

https://youtu.be/J7t8Emmm2m0?si=dPLPt5Q6u7XlvdyU

"Leave our kids alone"


I komentarz z prywatnej sytuacji.
Ostatnio rozmawiałem z Irlandczykiem. Byłem dość powściągliwy i... to on sam powiedział, że "wolność słowa jest tylko tam, gdzie podoba się to lewej stronie."

Tyle :) Chciałem coś wrzucić spoza Polski.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: POLITYKA

Postautor: stazyja69 » śr wrz 27, 2023 4:48 pm

Pamiętam jak tu na forum (polityka) kilka lat temu napisałem - WSZYSCY WON!!!

Ktoś mi odpisał (do sprawdzenia) żebym nie pił tyle :)

Zdania nie zmieniłem w temacie polityków.

Ciekawe co na dzień dzisiejszy sądzi ten forumowicz?
I nie mam tu na myśli alko.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: POLITYKA

Postautor: MISIEK72 » pn paź 02, 2023 1:43 pm

stazyja69 pisze:Pamiętam jak tu na forum (polityka) kilka lat temu napisałem - WSZYSCY WON!!!

Ktoś mi odpisał (do sprawdzenia) żebym nie pił tyle :)

Zdania nie zmieniłem w temacie polityków.

Ciekawe co na dzień dzisiejszy sądzi ten forumowicz?
I nie mam tu na myśli alko.


Sądzi ,że chyba ci się znowu nudzi i szukasz atencji.
Jesteś wyznawcą sprzedajnych kurew, które dziesiątkami lat rządziły tym krajem prowadząc go i ludzi w nim mieszkających w przepaść i dziś po odzyskaniu władzy bez mrugnięcia okiem sprzedadzą ten kraj witając wrogów chlebem i solą.
Z jednej strony skurwiałe lewactwo z tabunami brudasów a z drugiej koalicja kacapów i nieobliczalni banderowcy. My w samym środku na dodatek w stanie permanentnej wojny ze strony niemiec którą zaserwowały nam szwaby kilka lat temu.
Śmierć wrogom ojczyzny to hasło które w najbliższych latach będzie głośno wybrzmiewać na naszych ziemiach bo bez wojny się nie obejdzie. To tylko kwestia czasu.
Różnica jest tylko taka, że jak zdradzieckie kurwy dorwą się dziś do władzy to będą nas mordować bez żadnego naszego oporu.
Mam tylko nadzieję, że jak przyjdzie czas wojny to zostanie reaktywowany KEDYW i nastąpi czas oczyszczania.
ŚWO i tyle .
By nie było , że mam zamiar wdawać się w jakąś polemikę, bo nie udzielam się w tym temacie parę lat i nie zamierzam.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: POLITYKA

Postautor: stazyja69 » wt paź 03, 2023 6:47 pm

Dziękuję za diagnozę mojej osoby.
Wiem, że nie ma za co.

Krótko jeżeli oczywiście można -
nie postawię iksa przy żadnej partii która poniewierała (popierała) ludźmi w czasie covidu.
Mam przypomnieć?
Chyba zbyteczne.
Kropka.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: POLITYKA

Postautor: PITROL » pt paź 20, 2023 7:09 pm

Ja wiem że to fejk ale jakże prawdziwy …
https://twitter.com/antylewus/status/17 ... 9242035319
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: POLITYKA

Postautor: Piotrek » sob gru 16, 2023 10:04 pm

"uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy zatytułowanej Związek zmienności genu kodującego cyklohydrolazę GTP l z funkcją śródbłonka naczyniowego u chorych z cukrzycą typu 2"
zgadnijcie o kogo chodzi.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: POLITYKA

Postautor: Winnetou » pn gru 18, 2023 6:27 am

Któryś były minister zdrowia.