znalezione coś o Hutniku

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw sie 16, 2012 10:28 pm

Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce 1961



37. Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkoatletyce – zawody sportowe, które rozgrywane były w Nowej Hucie na stadionie Hutnika w dniach 24–26 sierpnia 1961 roku.

Podczas mistrzostw kobieca sztafeta 4 × 100 metrów Zawiszy Bydgoszcz poprawiła klubowy rekord Polski czasem 48,0 s, Teresa Ciepły wyrównała rekord Polski w biegu na 100 metrów rezultatem 11,6 s, a także męska sztafeta 4 × 100 metrów Legii Warszawa wyrównała klubowy rekord kraju wynikiem 41,5 s.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostw ... etyce_1961
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt sie 17, 2012 12:27 pm

Cytat z dzisiejszego artykułu gazety.w.:

Grzegorz Miecugow, publicysta i kibic, wspomina swoją osobistą tragedię, wówczas 15-letniego fana Cracovii: - Klub spadł do ówczesnej II ligi, a ja wyjechałem na wakacje do Krościenka. Cracovia inaugurowała kolejny sezon. W poniedziałek wstałem o godz. 6 rano, by być na początku kolejki do kiosku. Do sklepu w Krościenku docierały dwa, trzy egzemplarze mojego ulubionego "Sportu". Udało się, wyprzedziłem rywali, rozwinąłem gazetę, patrzę, a tu 1:7. Problem w tym, że dla Hutnika. To był szok.



A tu jest informacja o tym meczu
http://www.wikipasy.pl/1970-08-08_Cracovia_-_Hutnik_Nowa_Huta_1:7
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

kwasek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:31 am
Kontakt:

Postautor: kwasek » pt sie 17, 2012 7:38 pm

relacja powyższego z Dziennika Polskiego

Obrazek

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw sie 23, 2012 12:11 am

ędzior: – Ale ja i tak wolę oglądać ligę polską niż, dajmy na to, angielską. Ja wiem, że to jest chore na głowę, ale mam słabość do polskiej piłki. Jak jestem w domu, to Canal+ leci non stop. Uwielbiam statystyki, uwielbiam absurdalnych obcokrajowców, którzy pojawiają się w naszej lidze. Na transfermarkt ostatnio sprawdzałem, co się stało z Zakarim Lambo albo z takim piłkarzem z ŁKS-u, Darlingtonem. Okazało się, że jeszcze do niedawna grał w Niemczech i całkiem nieźle sobie radził w 2. Bundeslidze. No i Cornelius Udebuluzor. Pamiętam, że kiedyś strzelił gola Legii, jeszcze za czasów Darka Solnicy. I jak tu nie lubić polskiej ligi. Dla mnie jest ciekawsza od zagranicznych.

Tymon: – Ja z kolei nie potrafię oglądać meczy typu Zagłębie Lubin – Piast Gliwice. To strata czasu. Aczkolwiek, oglądam coraz więcej polskiej ligi i poziom trochę się podnosi. Ale to na tej zasadzie, że u nas w rzece przybywa dwadzieścia centymetrów, a na zachodzie podnosi się o metr.

Kędzior: – Teraz i tak wygląda to dużo lepiej. Pamiętam jeszcze czasy Hutnika Kraków w ekstraklasie. Poziom organizacyjny, telewizyjny czy nawet sam stadion. Wszystko. Wspomniany Lambo, jak strzelił gola na Suchych Stawach, to piłka poleciała dalej, bo siatka była dziurawa. W zderzeniu z tamtym obrazkiem, teraz widzimy kolosalny postęp.



http://www.weszlo.com/news/11504-Jointy ... o_futbolu_
pzdr Osiek

eustachy
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 19, 2009 1:44 pm

Postautor: eustachy » ndz sie 26, 2012 1:49 am


ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » wt sie 28, 2012 9:52 pm

I ligę mistrzów będziemy mieć. :D

Obrazek

mecz el.Lm Shmona - BATE

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob wrz 01, 2012 10:02 pm


dUfio
Posty: 9109
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 04, 2012 3:36 pm


ksh72
Posty: 2586
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob wrz 08, 2012 5:06 pm


krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » sob wrz 08, 2012 6:08 pm

raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob wrz 08, 2012 6:15 pm

Fragment wywiadu z Bogusławem Kaczmarkiem z futbolnet.pl

A propos Yahayi. Miałem niedawno spotkanie z Jurkiem Dudkiem, poszliśmy na obiad i zaczęliśmy wspominać stare czasy. Jurek mówi: – Trenerze, proszę sobie wyobrazić taką historię. Jak byłem w Realu, skończyliśmy trening, jakiś człowiek z klubu mówi do mnie: Jerzy czeka na ciebie twój dobry znajomy.

Jurek mówi: – Dobrych kolegów to tu nie brakuje, co chwila ktoś przyjeżdża, najczęściej ludzie proszą o jakieś pamiątki, gadżety. Poszedłem na odnowę, z godzinę później wychodzę z klubu, wyjeżdżam samochodem, a na maskę rzuca mi się jakiś Murzyn….

Mówi: – Jurek, to ja twój kolega, graliśmy razem w Siokole Tichi. Nie pamiętasz mnie?
To ja Moussa!

Jurek mówi: – A co ty tu robisz?

– Czekam na ciebie! Jestem tutaj, przyjechałem samochodem z Albacete, dokumenty mi zabrali, wszystko, nie mam pieniędzy, nie mam jak wrócić.

Jurek mówi: – Ale co, potrzebujesz pieniędzy tak?

Moussa: – No tak.

– No dobra, to chodź.

Podjechali pod bankomat, Jurek wyjął 300 euro.

– A nie maś wieńciej?
Jurek mówi: – Nie, mam tylko taki limit. A Moussa: – A to śkoda!

Yahayę przywieźli mi wtedy do Sokoła z cytrusami z Belgii.

– Jak to z cytrusami?
– No, wcisnął mi go taki facet, który handlował cytrynami, miał firmę Euro-Africa Export, jakoś tak…
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » śr wrz 12, 2012 8:50 am

Artykuł o siatkówce w Hutniku w latach 80-tych:

http://sportkrakowski.pl/o-starej-to-hucie-piosenka/

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » wt wrz 18, 2012 7:18 pm

Obrazek
Takie coś dostałem na urodziny :wink:
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole


Obrazek

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » ndz lis 04, 2012 10:10 am


Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pt lis 16, 2012 2:18 pm

Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG