Eurabia

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt sie 12, 2011 11:35 am

PITROL pisze:
dzuhas pisze:http://catchalooter.tumblr.com/

W Londynie bez zbędnych inwestycji w scenografię, efekty specjalne czy charakteryzacje aktorów spokojnie można by kręcić kolejne kadry do filmu "Planeta Małp: Początek" :D
http://www.youtube.com/watch?v=-7bFwwfJ3nk


Należy zaznaczyć na to uwagę, że zwracanie uwagi owym "ludziom" nie jest na miejscu w dzisiejszym przesiąkniętym poprawnością świecie, ponieważ multikulturalizm tudzież kosmopolityzm jest "naturalnym" czynnikiem "postępu" i ponadto można to zakwalifikować jako rasizm/faszyzm czy też inny "izm"...Kradną, ponieważ są głodni, a że biorą sprzęt agd to nic...zawsze mogą to sprzedać komuś za...coś do jedzenia...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz sie 14, 2011 10:13 pm

PITROL pisze:
dzuhas pisze:http://catchalooter.tumblr.com/

W Londynie bez zbędnych inwestycji w scenografię, efekty specjalne czy charakteryzacje aktorów spokojnie można by kręcić kolejne kadry do filmu "Planeta Małp: Początek" :D
http://www.youtube.com/watch?v=-7bFwwfJ3nk


Bylem na tym filmie. Bardzo dobry. Zamieszki na miescie, walki z policja i zadymiarze prawie identyczni jak w Anglii tydzien temu :D

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz sie 14, 2011 10:22 pm

oj, Winnetou, czyżbym wyczuwał tu lekki zapach rasizmu? Czyzby kilka lat w UK zmienilo tego mlodego, przystojnego chlopaka spod Safeway? :shock: :lol:

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz sie 14, 2011 10:27 pm

ja tez jestem w szoku !!
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz sie 14, 2011 11:44 pm

Drodzy radkunh i dzuhasie - musze wyprowadzic Was z bledu. Dalej trzymam sie z dala od rasizmu, a moje spostrzezenia byly tylko i wylacznie na podstawie filmu. :D

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr paź 05, 2011 10:10 am

http://www.konservat.pl/index.php?sp=ar ... rty2011#nc

Zastanawiające jak na ten argument odpowiedzieliby obrońcy "multi-kulti" i znamienne jest jak zareagowałaby społeczność muzułmańska np. Pakistanu, gdyby podobny wniosek złożyli mieszkający tam chrześcijanie...


Niech to będzie przestroga dla Polski i oby w tym przypadku historia rzeczywiście nas czegoś nauczyła!



Obrazek
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt kwie 17, 2012 7:41 pm

Trwa właśnie proces Andersa Breivika, który zabił na wyspie Utoya 78 ludzi. Ogólnie w Skandynawii wiele się dzieje, a o czym nie łatwo się dowiedzieć. Szperając w necie natrafiłem na ciekawą historię szwedki, niejakiej Elin Krantz. Większość informacji jakie można wyszukać jest po szwedzku, trochę po angielsku. Pozwolę sobie jednak zacytować czyjąś wypowiedź z jakiegoś polskiego portalu.

"Postanowiłem zapoznać Was, Drodzy Czytelnicy, z biografią pani Elin Krantz. Zaprawdę, historia jej żywota stanowi przestrogę pierwszej wielkości i mocy dla wszystkich nie mogących się nachwalić multi-kulti, że o parzących się z Arabami lub Murzynami nawet nie wspomnę. Nie przeczytacie tej historii w "Gazecie Wyborczej", "Wikipedia" również milczy, a nawet autor "bloga Biszopa" nie wspomina o tej sprawie. Niemniej jednak jest to prawda.
Pani Elin Krantz, Szwedka, była typową zwolenniczką śniadego prącia, tyle tylko, że nieco ładniejszą. Nie poprzestała jednak na ciupcianiu się z imigrantami - aktywnie wspierała imigrację Azjatów i Afrykanów do swego kraju. Była członkinią fejsbukowej grupy "Lubimy różnorodność". W końcu, będąc postępową ponad miarę, zagrała w klipie "Mix it up!", w którym promowała mieszanie ras w Szwecji, a to w ten sposób, że przed kamerą dawała dupy Murzynowi. W trakcie pochędówy pani Krantz śpiewała hymn narodowy Szwecji, albowiem najwyraźniej było jej tak dobrze, że aż śpiewać się chciało.
Pani Elin Kranz została brutalnie zgwałcona i bestialsko zamordowana. Jej straszliwie sponiewierane ciało odnaleziono między skałami w lesie, a obrażenia sugerowały okropną i bolesną śmierć. Morderca użył naturalnej dla się broni, mianowicie pięściaka, i wytłukł z kobiety życie, wielokrotnie zadając ciosy w głowę. Sprawcą okazał się dwudziestotrzyletni, czarny imigrant.
Ciekawe, czy w ostatniej chwili swego życia, będąc bezlitośnie rżniętą i patrząc w czarną mordę swego oprawcy, pani Elin Krantz zmieniła zdanie co do imigracji i imigrantów?"



Polecam ten link. Jest tu teledysk do kawałka "Mix it up". Wspominana scena ma miejsce w 1:01

http://www.youtube.com/watch?v=bHOEZo7VfN8



A tu mniej ciekawy filmik, gdzie mamy jedynie zapis z monitoringu miejskiego autobusu

http://www.youtube.com/watch?v=-leIq8SddUY




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr kwie 18, 2012 12:02 am

Trochę koliduje mi to z Twoim uwielbieniem czarnych piłkarzy.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr kwie 18, 2012 3:48 am

No widzisz, niespodzianka :P
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

1979
Posty: 1902
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr kwie 18, 2012 7:28 am

murzyn zrobił swoje
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr kwie 18, 2012 5:03 pm

Trochę bardziej wgłębiłem się w temat, no i przyszedł czas na prostowanie wiadomości. Parę godzin wertowania internetu i oprócz samej sprawy, sporo poczytałem o Szwecji, o stosunkach społecznych, szczególnie dotyczącej imigracji. Co do sprawy to:

W teledysku zagrała Michaela Eklund, a nie Elin Krantz.

Obrazek

Była to jedynie plotka rzucona na internet. Dodatkowo piosenka "Mix it up" czy inaczej "Blanda UPP" przewrotnie nie jest promocją, a wyrazem drwin z partii Szwedzcy Demokraci "Sverigedemokraterna", prawicowego ugrupowania, który w 2010 roku po raz pierwszy wszedł do szwedzkiego parlamentu. Jednakże jak niektórzy piszą, komedia może być bardzo skutecznym narzędziem propagandy i drwiny ze szwedzkiej kultury. Smaczku dodaje fakt, że powstała za pieniądze państwowe i emitowana była przez szwedzką telewizję państwową STV1, która w konsekwencji i tak usunęła ten teledysk ze swojej strony internetowej.
Wracając do Elin Krantz. Jej oprawcą jest 23-letni Ephrem Yonanes, z pochodzenia etiopczyk, który wcześniej mieszkał w USA. Miał tam wyrok (chyba spowodowanie wypadku po pijaku), co podobno nie przeszkodziło mu przekroczyć granicy szwedzkiej, gdyż celnicy w ogóle nie sprawdzają takich rzeczy na lotnisku. Gwałt i zabójstwo miało miejsce we wrześniu 2010 roku. Skazany został w 2011 na 18 lat pozbawienia wolności, gdzie po odbyciu wyroku, ma zostać wydalony z kraju. W Szwecji podobno wygląda to tak, że wypuszcza się więźniów, za dobre sprawowanie, a w szczególności czarnych, którzy traktowani są w szczególny, łagodniejszy sposób. Za przykład można dać niejakiego Bassama Azzama, który skazany został na 10 lat za zabójstwo w 2001 roku. Za dobre sprawowanie wyszedł po 6 latach w 2007 roku, by w 2008 mocno otłuc swoją córkę kijem bejsbolowym. Wracając do Yonanesa, to z tym deportem nic nie jest ponoć pewnego, bo sam skazany ma żonę i dwóję dzieci i jak powszechnie ponoć w Szwecji bywa, być może wyjdzie po 12 latach i zostanie w tym kraju.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr kwie 18, 2012 9:31 pm

Że napływ wszelkiej maści kolorowych do Europy jest zły to wiedziałem od zawsze ale że Aldaris pierwszy podniesie głos sprzeciwu to się nie spodziewałem :shock:

Problem jest przede wszystkim systemowy.

Europa raz że w żaden sposób nie kontroluje ani ilości ani jakość osób które ją zalewają, to jeszcze Unia ma czelność okradać rdzennych europejczyków z części ich dochodów i marnotrawić je na wszelkie programy asymilacyjne.

Samo zjawisko napływu obcych nie jest złe. Zawsze jest to jakiś dopływ świeżej krwi.
Państwo powinno dokładnie skontrolować i stale kontrolować (przynajmniej w początkowym okresie) taką osobę a dopiero potem wydać zgodę na pobyt na próbę, nie dając żadnych czynnych ani biernych praw wyborczych (takie prawa mogli by uzyskać dopiero potomkowie w trzecim pokoleniu)

Oczywiście jest to płacz nad rozlanym mlekiem, a dyskusja nie ma większego sensu bo skala tego zjawiska jest tak wielka że nikt już nie jest w stanie nad nim zapanować

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw kwie 19, 2012 9:12 am

BINGONH pisze: Aldaris pierwszy podniesie głos sprzeciwu to się nie spodziewałem :shock:


Zważywszy, że jestem założycielem tematu, to rzeczywiście dziwne :P

Panowie Ozóg i Bingo
Nie róbcie mi konkurencji na tym stanowisku. Ministerstwo do spraw murzyńskich na tym forum ma chyba tylko jednego kandydata na to stanowisko. Walka o stołek w Ministerstwie Zdrowia przecież jeszcze nie rozstrzygnięta.

Ach i jeszcze jedno
Menadżerem i rzecznikiem prasowym Krzysztofa Przytuły jestem ja :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw kwie 19, 2012 9:23 am

Aldaris pisze:Ach i jeszcze jedno
Menadżerem i rzecznikiem prasowym Krzysztofa Przytuły jestem ja :)

Stylistą również :?:

http://www.euroislam.pl/index.php/2012/ ... -zegarowa/

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 570
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » czw kwie 19, 2012 12:20 pm

Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!