Zmarł lider polityczny! Temat konkurencja dla Smoleńska

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Zmarł lider polityczny! Temat konkurencja dla Smoleńska

Postautor: centrum nh » pt sie 05, 2011 5:55 pm


Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt sie 05, 2011 6:19 pm

http://fakty.interia.pl/polska/news/and ... ,1677796,3
Myślę że to Ci sami ludzie maczali palce co katastrofie samolotu. To początek usuwania niewygodnych ludzi ze sceny politycznej. Ale Antoni Macierewicz jest na tropie i wszystkich wyłapie!!

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » pt sie 05, 2011 6:39 pm

:o . Jestem w szoku. Co by nie mówić, jakim politykiem by nie był, szkoda człowieka tak jak każdego innego (nie licząc tych, którzy zasłużyli na śmierć). Niemniej dla mnie pozostanie debilem, który ładował się ze słomą w butach na obrady ale mógł jeszcze pożyć...

Porównanie do Smoleńska to - mam nadzieję - żart.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt sie 05, 2011 7:54 pm

taka szydera lekka do tych co wałkują Smoleńsk temat niżej. Szacunek dla zmarłych jednak zachowuję w sobie.

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » pt sie 05, 2011 10:31 pm

centrum nh pisze:taka szydera lekka do tych co wałkują Smoleńsk temat niżej. Szacunek dla zmarłych jednak zachowuję w sobie.


co Ciebie tak kurwa boli walkowanie tematu Smolenska, nie masz ochoty nie czytaj, to jest forum. Mnie to pierdoli wiec zagladne, przeczytam(jak mam ochote) i tyle, nie zrobie tego, wcale nie bede zarywal nocy z tego powodu. Pamietaj BUDUJESZ FASZYZM PRZEZ NIETOLERANCJE :lol:

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt sie 05, 2011 11:41 pm

A jak kogoś na poważnie interesuje sprawa śmierci Andrzeja Leppera, to dziwnym trafem zbiega się w czasie z zatrzymaniem Bogdana Gasińskiego...

Samobójca który ma śmiertelnie chorego syna i nie zostawi nawet listu pożegnalnego...

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » pt sie 05, 2011 11:44 pm

radeknh pisze:
centrum nh pisze:taka szydera lekka do tych co wałkują Smoleńsk temat niżej. Szacunek dla zmarłych jednak zachowuję w sobie.


co Ciebie tak kurwa boli walkowanie tematu Smolenska, nie masz ochoty nie czytaj, to jest forum. Mnie to pierdoli wiec zagladne, przeczytam(jak mam ochote) i tyle, nie zrobie tego, wcale nie bede zarywal nocy z tego powodu. Pamietaj BUDUJESZ FASZYZM PRZEZ NIETOLERANCJE :lol:

Popieram w 100%(nie masz ochoty nie czytaj, to jest forum. Mnie to pierdoli wiec zagladne, przeczytam jak mam ochote),ja akurat czytam.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt sie 05, 2011 11:54 pm

BINGONH pisze:A jak kogoś na poważnie interesuje sprawa śmierci Andrzeja Leppera, to dziwnym trafem zbiega się w czasie z zatrzymaniem Bogdana Gasińskiego...

Samobójca który ma śmiertelnie chorego syna i nie zostawi nawet listu pożegnalnego...

No jest to dziwne..

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » sob sie 06, 2011 7:12 am

Nie ma bata, ktoś musiał się do tego przyczynić. Pośrednio - szantażując go i grożąc, czy bezpośrednio - nie ma nic prostszego niż powieszenie gościa w kilka osób. Wiem, że teorie spiskowe, bla bla bla, ale jak słusznie zauważył BINGO NH on nie był w okolicznościach do samobójstwa ani typem samobójcy. Musiało nad nim wisieć coś poważnego.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob sie 06, 2011 8:14 am

pawel_nh_zw pisze:- nie ma nic prostszego niż powieszenie gościa w kilka osób. .


próbowałes ??

skad Bingo wiesz , ze nie zostawil listu ? Pierwszy znalazl go ziec w siedzibie ,wiec mogl ten list wziasc i nikomu nie oddawac. TTak samo jak mogl zostawic w domu ,tylko dla informacji rodziny. Jak dla mnie gosc byl skonczony -problemy finansowe, smiertelnie chory syn, podobno nieunikniony rozwod z zona. Nie tacy twardziele jak "endrju" popelniali samobojstwa. i jeszcze gasinski zatrzymany -co bylo raczej rownoznaczne z zakonczeniem kariery politycznej leppera. Nie zdziwie sie jak teraz wyplynie kilka informacji na temat przebiegu jego zyciorysu politycznego
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob sie 06, 2011 9:15 am

1979 pisze:
pawel_nh_zw pisze:- nie ma nic prostszego niż powieszenie gościa w kilka osób. .


próbowałes ??

skad Bingo wiesz , ze nie zostawil listu ? Pierwszy znalazl go ziec w siedzibie ,wiec mogl ten list wziasc i nikomu nie oddawac. TTak samo jak mogl zostawic w domu ,tylko dla informacji rodziny. Jak dla mnie gosc byl skonczony -problemy finansowe, smiertelnie chory syn, podobno nieunikniony rozwod z zona. Nie tacy twardziele jak "endrju" popelniali samobojstwa. i jeszcze gasinski zatrzymany -co bylo raczej rownoznaczne z zakonczeniem kariery politycznej leppera. Nie zdziwie sie jak teraz wyplynie kilka informacji na temat przebiegu jego zyciorysu politycznego


O wszystkim wiem z mediów.
Na temat listu wiem tyle że go nie ma.

Dla mnie Lepper był ciekawą postacią chyba jednym z 2 ludzi (Giertych) całkowicie z poza układu który doszedł bardzo wysoko.
Nigdy nie wierzyłem w jakieś teorie że był to agent bezpieki.
Fakt że był w PZPR wskazywał by raczej na to że to typ karierowicza prącego do władzy, z tym że metodami rewolucji.
W sumie to małą rewolucję wywoła bo doszedł do stołka na widłach chłopów mamiąc motłoch bliżej nieokreślonym socjalem.
Mówił chwytliwe hasła w których miał sporo racji.
Stawiał dobrą diagnozę tylko proponował złe metody leczenia.

Ale jestem pewien że miał wiedzę o której my możemy tylko pomarzyć...
Sam śmiałem się swego czasu z tych talibów w Klewkach a dziś co - wychodzi na to że więzienia CIA były!!!

Nie stawiam jakieś teorii spiskowych ale faktycznie dziwny zbieg okoliczności zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę fakt iż Lepper mógł mieć jakieś dowody które ujawnił by w trakcie kampanii.

Nie sztuką jest wysnuć wnioski na podstawie obserwacji - wiadomo że Wałęsa była agentem bezpieki i co z tego jak nawet Wyszkowski nie jest mu w stanie tego udowodnić!

Lepper był już całkowicie na aucie i nie miał już nic do stracenia - a co mógł udowodnić - to zapewne wie tylko Gasiński i oficerowie z którymi poszedł na współpracę.

Prawdy nie dowiemy się nigdy ale jak dla mnie spraw na zawsze pozostanie dwuznaczna.

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » sob sie 06, 2011 11:10 am

1979 - nie próbowałem, ale nie takie pozorowane samobójstwa się zdarzały.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sie 07, 2011 5:02 pm

http://www.gazetapolska.pl/7130-gp-ma-n ... z-lepperem

Nie wiem jak było ale od poczatku wątpie w samobójstwo. 3 chłopów od Olewnika też się powiesiło, ale chyba trudno komus normalnemu uwierzyć , ze tak się stało.
Pamietacie jak Lepper mówił , że w Klewkach torturuje sie talibów. Wtedy robiono z niego debila i wyśmiewano. Kto miał racje.....?

A co do Macierewicza to jest to wróg nr 1 komuchów i salonowców. Też się go dyskredytuje i wdeptuje w ziemie. Dlaczego skoro to przecież zwykly nieszkodliwy wariat......? Antka wiedza jest ogromna i niebezpieczna dla wielu, bardzo wielu. W sumie to się dziwie , ze chlopina jeszcze sie nie powiesił.......

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 07, 2011 11:49 pm


Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw sie 11, 2011 10:03 pm

http://fakty.interia.pl/raport/andrzej- ... bu,1680250


"Nie dać możliwości pożegnania się z człowiekiem - to po prostu dzikość (...), to co najmniej nie po ludzku"
- powiedział deputowany do parlamentu Michaił Orda, drugi delegat, który nie otrzymał wizy. Obaj znajdują się na liście osób objętych sankcjami wizowymi Unii Europejskiej.

Dla przypomnienia Białorusini nie robili żadnych problemów naszym po "Smoleńsku"

Podczas pogrzebu sam "dyktator" udał się do Cerkwi na nabożeństwo w intencji ofiar podczas gdy nas "sojusznik" grał sobie w golfa...

Cóż są cywilizacje i kraje barbarzyńskie szkoda że nam coraz bliżej do tych drugich.