Wybory 2011

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4501
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt paź 11, 2011 8:21 am

W wyborach oddano 4,52 procent nieważnych głosów. To dwa razy więcej niż cztery lata temu.

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » wt paź 11, 2011 9:34 am

Tacy wszyscy wyszczekani a lewactwo z lewicą mylą :D Poczytajcie troche o szkole frankfurckiej albo i jeszcze wczesniej np. Sartre'a.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt paź 11, 2011 10:07 am

Znam takich, którzy nieważne głosy oddawali celowo.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

stazyja69
Posty: 4501
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt paź 11, 2011 11:04 am

metal pisze:Znam takich, którzy nieważne głosy oddawali celowo.


Słyszałem , że są osoby lubiące wrzucać listy z dopisanym przez siebie tekstem np. co o tym wszyskim sądzą i gdzie wszystkich mają .

-------------------------------------------------------------------------
http://www.gazetakrakowska.pl/aktualnos ... ,id,t.html

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt paź 11, 2011 1:07 pm

metal pisze:Znam takich, którzy nieważne głosy oddawali celowo.


szczerze mowiac to na kartce do senatu, patrzac na elite polityczna ,nie mogac sie zdecydowac napisalem TYLKO Hutnik KURWA MAĆ,
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt paź 11, 2011 4:20 pm

siedzialem w komisji na Piastow. kilka wrazen : odsetek kiboli/osob wygladajacych na kiboli wsrod glosujacych jest zajebiscie niski wiec te wszystkie akcje Tóskobusy itd . mimo ze fajne, pomyslowe i potrzebne - na wynik wyborow wplywu nie maja. przekladaja sie moze na ok.20 glosow na komisje
przekroj spoleczensta widziany z komisji jest zajebisty :)
ciekawe do jakich dojdzie przetasowan . czy Sld polaczy sie z Palikotem i czy Prawica sie cala polaczy bo jak widac Pis w gore juz nie pojdzie- bylo by dobrze
ja zawsze na kartce maluje jakies HUtniki albo inne pierdoly i bardzo mnie ciesa takie manifestacje glosujacych. wdac ze na Piastow duch demokracji nie ginie bo bylo tego sporo , a wczesniej siedzialem na akademikach Pk i nie bylo nic w ogole... Teraz nawet ktos otarl sie o granice przyzwoitosci i napisal na jakas partie (chyba Pis) Łosie ! :shock:
tak jak juz pisalem , Korwin baj baj. i tak na niego nie glosowalem ze wzgledu na poglady bo to oszolom tylko dlatego ze jest zabawny :)
BINGONH pisze:A swoją drogą jak już tak się kłócimy jak za starych dobrych czasów - to co się stało z pierwszym obrońcą PIS-u na forum - Birkutem???

podobno , kiedys tam, dostal bana. wedlug mnie szkoda bo byl ciekawy
Ostatnio zmieniony wt paź 11, 2011 4:32 pm przez dzuhas, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr Osiek

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » wt paź 11, 2011 4:28 pm

I co, Stazyja zamilkleś. I nic się nie odezwiesz?

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt paź 11, 2011 5:13 pm

metal pisze:Znam takich, którzy nieważne głosy oddawali celowo.


Dziwisz się?

Powinniśmy wzorem naszych wschodnich sąsiadów wprowadzić głosowanie przeciwko wszystkim.
To za pewne byłby 3 wynik.

Zdradzisz na kogo głosowałeś? :wink:

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » wt paź 11, 2011 5:24 pm

Mysle, ze Juhas ma racje odnosnie akcji przed wyborczych. ogolnie co by nie mowic, spoleczenstwo ma nas w dupie (a co za tym idzie, nasze problemy).
Jedno martwi - teraz Tusk widzac, ze nasze inicjatywy gowno daly moze nas jebac niemilosiernie i to jeszcze z przyklaskiem mediow jak i samego elektoratu. I tak bedzie do EURO, bo on musi miec pewnosc, ze albo tak nas wystraszy i zniecheci do kibicowania, albo pozamyka jakimis prowokacjami, ze mu tej imprezy nikt nie zepsuje.
Pierwsza prowokacje obstawiam niestety na marszu niepodleglosci. Obstawiam tak :
Dojdzie do starcia z lewakami lub policja, zostanie to spacyfikowane. obecne na marszu osoby z szerokiej prawicy czyli Korwin, Ziemkiewicz, Jurek i redaktorzy gazety polskiej zaczna byc utozsamiane z chuliganstwem i faszyzmem (no a kto chcialby glosowac w wyborach na faszym ??). W ten sposob wybije media i politykow bedacych na marszu. Wszelkie TVNy i inne gowna podchwyca temat jak swieza buleczke. Po czym wejdzie Tusk i rozegra to tak jak kibicow. Tzn powie - to nie jest patriotyzm, to jest banda lysych lbow i chuliganow, ktorzy przyjechali tylko po to zeby zrobic zadyme itd... Nowoczesny patriotyzm to: i tu sie dowiecie co jest obecnie na czasie.

ps1 - Glosowalem na PJN
ps2 - dajcie spokoj z personalnymi atakami !!
ps3 - BINGO : ja wiem, ze mozna pisac i sie nabijac ile to juz kaczor przegral tych wyborow (zdaje sie ze 6)ale wiedzac, ze twoj pan i wladca wg mojej wiedzy przegral ich okolo 15 (a i tak nie wiem czy nie wiecej) jest w takiej sytuacji po prostu przezabawne. I to jeszcze takie porazki jak kaczora na poziomie 30% w porownaniu z tym 1-2% zostawie bez komentarza.

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy mimo roznic pogladow stawiaja jednak na dobro Polski, i nie traktuja jej losow jako heppening (vide rozmowa z pracownikami korporacji u zony w pracy - ale to opowiesc na inna okazje. Na pewno z morzem alkoholu).

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt paź 11, 2011 5:37 pm

derexnh pisze:ps3 - BINGO : ja wiem, ze mozna pisac i sie nabijac ile to juz kaczor przegral tych wyborow (zdaje sie ze 6)ale wiedzac, ze twoj pan i wladca wg mojej wiedzy przegral ich okolo 15 (a i tak nie wiem czy nie wiecej) jest w takiej sytuacji po prostu przezabawne. I to jeszcze takie porazki jak kaczora na poziomie 30% w porownaniu z tym 1-2% zostawie bez komentarza.



Drobna uwaga.

Nie mój pan i władca tylko jedyny autorytet ze współcześnie żyjących Polaków.
I o ile dobrze pamiętam to nigdy nie głosowałem na UPR (chyba raz w jakiś samorządowych)
Głosowałem zawsze w prezydenckich na Korwina.

Tyle tytułem uzupełnienia bo co do reszty masz niestety rację...

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » wt paź 11, 2011 5:39 pm

ok - cofam to.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt paź 11, 2011 5:53 pm

Bingo nie dziw się takiemu określeniu, skoro nawet w podpisie wychwalałeś Korwina w Niebiosa.

dUfio
Posty: 9129
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt paź 11, 2011 6:08 pm

dzuhas pisze:siedzialem w komisji na Piastow. kilka wrazen : odsetek kiboli/osob wygladajacych na kiboli wsrod glosujacych jest zajebiscie niski wiec te wszystkie akcje Tóskobusy itd . mimo ze fajne, pomyslowe i potrzebne - na wynik wyborow wplywu nie maja. przekladaja sie moze na ok.20 glosow na komisje


nie chciałem tego pisac przed wyborami ale: ja jakoś na te wszystkie akcje kibiców antyrządowe patrzyłem z lekkim przymróżeniem oka. Nie mam danych ale wydaje mi się, że spory odsetek kibolstwa albo wcale nie poszedł na wybory albo cichaczem głosował na PO. Dlatego smieszyły mnie wypelnione tysiacami kibiców trybuny w ekstraklasie skaczace w rytm "kto nie skacze ten za tuskiem hop hop hop"
może łatwiej byłoby coś zdziałać mając swoją partię która popierali by wszyscy z trybun? hujwie. na pewno nie obala rzadu kibole jak w ich imieniu gada z premierem działacz PO z Lecha.

nawet przez myśl mi nie przeszło zeby się Hakaesy organizowały na wzór "Polski kibolskiej" gdy Tuskobus był w Krakowie. Szkoda czasu, sprejów i materiału tylko po to zeby byc modnym i zbierac dobre recenzje na kibice.net. My okazję popolitykowac mielismy-rok temu w wyborach do Rady Miasta gdzie ponieslismy klęske.

My mamy wlasne problemy z którymi się powinniśmy borykać w pierwszej kolejności, które-rzeczjasna-takze wiaza sie z polityka. I tu upatruje mozliwosci na ewentualne dzialania. Zakręcił się Rasiu wokół Hutnika? Uratował siatkówkę, coś tam pozałatwiał? I bardzo dobrze. Z tego się już nie wykręci. A jak będzie się motał, oszukiwał, niespełniał obietnic - to się mu wszystko przypomni.

Polityka na Hutniku-tak, ale tylko taka nas dotycząca bezpośrednio.

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt paź 11, 2011 7:45 pm

ja nawet sadze ze Po zyskala tymi protestami.nie ogladam tv wiec nie wiem co prawda jak to bylo pokazane w ale podejrzewam ze nie jedna babcia i niejeden kopany w dupe w przeszlosci(a moze i nie tylko w przeszlosci;) lamus z korporacji mogli odniesc wrazenie ze dzielny hyzy kowboj broni takich jak oni przed horda dzikich, umiesnionych i zamaskowanych barbazyncow :) a ilosc kiboli glosujacych vs ilosc bojacych sie kiboli to jak stosunek 1-100
ale milo bylo zabaczyc wkurwionego Sikorskiego w Bialymstoku :)
pzdr Osiek

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » wt paź 11, 2011 7:47 pm

stazyja69 pisze:
metal pisze:Znam takich, którzy nieważne głosy oddawali celowo.


Słyszałem , że są osoby lubiące wrzucać listy z dopisanym przez siebie tekstem np. co o tym wszyskim sądzą i gdzie wszystkich mają .

-------------------------------------------------------------------------
http://www.gazetakrakowska.pl/aktualnos ... ,id,t.html

ja poczyniłem podobnie
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek