Co to ma byc !!!Plac Centralny , Placem Regana !!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » śr wrz 08, 2004 7:50 pm

Plac Centralny bedzie dla Mnie zawsze placem Centralnym , a nie jakiegoś Regana , ani to nie Polak ani w żaden sposób nawet niezwiazany z Nową Hutą , to że niektórzy radni pokroju Radny Raś czy Rachwał mają chęć zmienienia czegoś by sie pokać to proponuje odwalić sie od Palcu Centalnego a np niech sobie zmieni nazwisko z Raś na Regan (inicjały zostaną te same) , albo Rynek Głowny na Rynek im. Regana .
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2004 8:22 am przez teton, łącznie zmieniany 2 razy.
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 08, 2004 7:52 pm

jakos (choc z ogromnym trudem bo PC byl jest i bedzie zawsze PC...) bym mogl to jakos zrozumiec jakbym sie dowiedzial co ten czlowiek zrobil dla NAS dla Nowej Huty dla jej mieszkancow i jak beda to robic jego spadkobiercy i nastepcy
O wiele bardziej bym wolal nadac nazwe Placu pochodzaca od imienia jakiegos wybitnego Nowohucianina (moze jakiegos sportowca, olimpijczyka? architekta? lekarza? naukowca?) a jak nie to ogolnie PLAC MIESZKANCOW NOWEJ HUTY czy cos w tym klimacie. Czy ktos wogole pytal mieszkancow o zdanie ???

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr wrz 08, 2004 7:54 pm

Ja bym proponował Rynek tez zmienic na plac im.Kwaśniewskiego :evil:
kurwa wasza mać ,a ci radni to by sie zajeli jakąs robotą a nie kurwa szukali na siłe głupich problemów do kurwy nędzy,zaraz mnie chuj szczeli :evil:
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

bb hgw

Postautor: bb hgw » śr wrz 08, 2004 7:56 pm

czy jest jeszcze szansa by zmienic decyzje? jakies powtorne glosowanie czy cos?
mozna sie dowiedziec kto z nazwiska glosowal za,a kto przeciw.
ps; znajde gdzies w necie informacje o tym Rasiu z jg <lol2>,jakies jego 'sukcesy' itp

WOLNE MIASTO NOWA HUTA !!

michal

Postautor: michal » śr wrz 08, 2004 7:57 pm

a kto wogole wpadl na pomysl zeby nazywac jakas ulice imieniem regana? trzeba miec nasrane w glowie. rozumiem ze gosc sie zasluzyl ale sa setki polakow ktorzy tez zasluguja na swoja ulice.

bb hgw

Postautor: bb hgw » śr wrz 08, 2004 8:01 pm

aha i kto zaproponowal zeby imie Reagana nosil PC ??

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » śr wrz 08, 2004 8:08 pm

Ci goscie co na ten debilny pomysł wpadi to Ireneusz Raś bliższe info o nich

http://www.krakow.pl/samorzad/rmk/rada.php?dzial=sklad&dzialn=radni&info=2018 o dziwo mieszkaniec Nowej Huty , jego mail Ireneusz.Ras@rmk.krakow.pl
oraz Stanisław Rachwał http://www.krakow.pl/samorzad/rmk/rada.php?dzial=sklad&dzialn=radni&info=2427 mail Stanislaw.Rachwal@rmk.krakow.pl

jak chcecie powiedzcie Im co sądzicie o zmianie nazwy Placu Centralnego :!:[/url]
Ostatnio zmieniony czw wrz 09, 2004 8:25 am przez teton, łącznie zmieniany 1 raz.
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

bb hgw

Postautor: bb hgw » śr wrz 08, 2004 8:11 pm

to moze ktos kumaty w klimatach jezykowych napisalby jakas formulke/wiazanke :D i wszyscy wysylaliby mu to na maila? ja jak na razie mam tylko jeden pomysl RAS TY SPRZEDAJNA KURWO,NIE BEDZIESZ ZMIENIAL NASZEJ TRADYCJI I HISTORII.ZDRAJCNO NOWEJ HUTY.TYM SAMYM CHCIALBYM CI OSWIADCZYC,ZE BEDZIESZ DUPCONA

bb hgw

Postautor: bb hgw » śr wrz 08, 2004 8:15 pm

ostatnie zdanie to mnie troche ponioslo,ale pierwsza czesc nienajgorsza,nie? :D

WOLNE MIASTO NOWA HUTA

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » śr wrz 08, 2004 8:15 pm

bb hgw pisze: RAS TY SPRZEDAJNA KURWO,NIE BEDZIESZ ZMIENIAL NASZEJ TRADYCJI I HISTORII.ZDRAJCNO NOWEJ HUTY.TYM SAMYM CHCIALBYM CI OSWIADCZYC,ZE BEDZIESZ DUPCONA


Jakiś rym by się chociaż przydał.
:roll: :wink:

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » śr wrz 08, 2004 8:19 pm

dziala wam ten link podany przez tetona? bo u mnie niestety nie :/
cos takiego sie pojawia :
'Serwis miejski
Array ( [code] => 12705 [message] => ORA-12705: invalid or unknown NLS parameter value specified [offset] => 0 [sqltext] => )
Brak polaczenia z baza!!!'
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » śr wrz 08, 2004 8:37 pm

mi tez nie dziala :/ moze ras sie przestraszyl i zablokowal ta stronke?
PLAC CENTRALNY NA ZAWSZE PLACEM CENTRALNYM!!
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » śr wrz 08, 2004 8:43 pm

im sie naprawde nudzi :/ niech sobie zmienia mózg!
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » śr wrz 08, 2004 8:53 pm

DorotkaHKS pisze:im sie naprawde nudzi :/ niech sobie zmienia mózg!

:D Dorotka, zeby zmienic sobie mozg trzeba go najpierw miec . A radny raś raczej go NIE MA! :D
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

Fanatyk!![}{].G.\\//\\//.

Postautor: Fanatyk!![}{].G.\\//\\//. » śr wrz 08, 2004 9:01 pm

Nie tak byc niemoże!!PlaC CentralnY to PLAC CENTRALNY tak jak rynek to rynek...Chyba tym polityką to naprawde sie w głowach pierdoli!!Skoncze moizę w przyszłości Politologie i wbije sie im na miejscówki...narazie przedemną elektronik:p;]pozdro dla prawdziwych!!"...chuliganem stajesz się na zawsze..."