Jakiemu klubowi w Polsce oprocz Hutnika kibicujesz

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » czw paź 28, 2010 7:16 pm

dUfio pisze:może nie piłkarsko-ale zawsze mnie fascynowali


Widzew Łódź
Lech Poznań
Ruch Chorzów
;)

Slav
Posty: 42
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Bronowice

Postautor: Slav » ndz lis 28, 2010 7:42 pm

Widzew Łódź
Bałtyk Gdynia
Zagłębie Lubin
Polonia Bytom

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob gru 04, 2010 2:22 pm

A ja napiszę parę słów o moim stosunku do Warszawy.

Już od początku mojej przygody z kibicowaniem, niechęć do klubów warszawskich była ogromna, w szczególności do Legii. O kibicowaniu jej w lidze mistrzów, gdy rywalizowała z Rosenborgiem, Spartakiem i Blackburn nie było mowy. Wstyd mi było, gdy nasz Hutniczek dostawał lanie przy łazienkowskiej 5-0 i 6-1. Gdy Polonia zbliżyła się poziomem sportowym do Legionistów polubiłem nieco Polonię. Fajny skład, początki kariery Olisadebe, bardzo dobry Ekwueme, na obronie nasz Arek Kaliszan. W mistrzowskim sezonie 1999/00 dla Polonii odbył się mecz, którego nie zapomnę. Czarne koszule ogrywają Legię na ich stadionie 0-3, co na tamte czasy było nie lada wyczynem. Mecz na żywo w TV, radość była całkiem spora, biorąc pod uwagę, że nie byłem kibicem żadnego z klubów. Jeszcze 5 lat temu, w rywalizacji Wisła-Legia, po cichu kibicowałem tym pierwszym. A dziś? Mój stosunek diametralnie się zmienił. Od momentu konfliktu z ITI kibice Legii wzrośli w moich oczach, czego nie można powiedzieć o sąsiadach zza miedzy, którzy bez najmniejszej refleksji przejęli Groclin z Grodziska. I tak od niecałych dwóch lat w derbach warszawy kibicuję Legii. Gdy dochodzi do pojedynku z każdym meczem bardziej kibicuję właśnie Legii. W ogóle jeśli chodzi o walkę o mistrzostwo, chciałbym by wywalczyła go Legia. Miałbym komu kibicować w europejskich pucharach. Bo ani Lech, ani Jagiellonia, ani Wisła rzecz jasna. Legię chętnie bym tam widział.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

TEKLA
Posty: 97
Rejestracja: wt cze 19, 2007 3:03 pm

Postautor: TEKLA » ndz gru 05, 2010 5:07 pm

Lech Poznań
Widzew Łódż
Legia :roll: nigdy

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz gru 05, 2010 9:23 pm

nie kibicuje, ale podobaja mi sie nazwa i postawa kibicow
Slaska Wroclaw (tylko ta zgoda z Wisla...)

fajne rymy maja : cala Polska w cieniu Slaska
nh2010.pl

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz gru 05, 2010 10:08 pm

He,he. Aldaris mamy podobne podejście. Moja sprawa z Wawą miała się podobnie. Jednak z racji używania sprzętu w Wawie odciąłem się od jednych jak i od drugich jakąkolwiek sympatią.

ksh72
Posty: 2597
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Jakiemu klubowi w Polsce oprocz Hutnika kibicujesz

Postautor: ksh72 » sob lis 26, 2011 12:39 am

PennyWise pisze:Ja Kibicuje Polonii Warszawa i Górnikowi Łęczna.


a Ty i jerzman z forum Legii to nie ta sama osoba?
czyżby niesamowity zbieg okoliczności?

http://forum.legionisci.com/showthread. ... 43&page=30

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1886
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lis 27, 2011 4:56 pm

PennyWise na tym forum zaparł się sympatii do Poloni nazywając ich bandą głupich studzienciaków. Nie chce mi się tego posta szukać, ale dobrze go rozkminiłeś.O poglądy na inne sprawy niema sensu dyskutować, bo często je zmienia.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » ndz lis 27, 2011 6:58 pm

1. Legia Warszawa - de facto najlepsza drużyna (lub prawie najlepsza) w Polsce, kibice też dobrzy i mają szereg godnych pochwały inicjatyw, kibicuję im w pucharach.
2. Proszowianka - a co, mój znajomy kibicuje to ja też, jakie jaja tam się nieraz podobno dzieją to możnaby komedię nakręcić (wychodzenie na boisko w 9 zawodników i wyzywanie matki sędziego to tak na rozgrzewkę :lol: ).
3. Garbarnia - wprawdzie mają Krzysia za trenera i niedawno były z nimi jakieś przypały o grilla ale jak na tak dyskryminowany i marginalizowany klub II liga to wielki sukces.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob gru 03, 2011 10:05 am

Oprócz Hutnika z polskiej ligi to tylko Widzew Łódź. (różne względy, także a może głównie osobiste).
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.