Trener Hutnika .

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » sob wrz 01, 2007 11:02 pm

Informacja pewna na 99% dziś po konferencji prasowej pan Handziuk podziękował Krukowi za współpracę i prosił o nie pojawianie się w poniedziałek na treningu.
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

uszyhks

Postautor: uszyhks » ndz wrz 02, 2007 7:52 am

VIKtor pisze:Informacja pewna na 99% dziś po konferencji prasowej pan Handziuk podziękował Krukowi za współpracę i prosił o nie pojawianie się w poniedziałek na treningu.


Nareszcie!! Może sie to wkońcu zmieni!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz wrz 02, 2007 4:08 pm

uszyhks pisze:
VIKtor pisze:Informacja pewna na 99% dziś po konferencji prasowej pan Handziuk podziękował Krukowi za współpracę i prosił o nie pojawianie się w poniedziałek na treningu.


Nareszcie!! Może sie to wkońcu zmieni!!


Jasne zmiana trenera od razu zrewolucjonizuje gre Hutnika i wygramy wszystkie mecze do konca sezonu.
Mimo powszechnehj krytyki trener Kruk przy zmianach kadrowych i oslabieniach staral sie cos z tej druzyny wycisnac.
W mojej pamieci ten rok z Krukiem zapisze sie lepiej niz ostatnie dwa lata z Kasperczykiem.

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » ndz wrz 02, 2007 4:56 pm

Doszły mnie sluchy ze Kruk ma dopiero rozmowy jutro z zarzadem i moze sie zdarzyc ze(prawdopodobnie!) bedzie dalej trenerem. mam nadzieje ze rozmowy beda pozytywne dla nas
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

JOK_NH
Posty: 4606
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz wrz 02, 2007 7:21 pm

majlech pisze:
uszyhks pisze:
VIKtor pisze:Informacja pewna na 99% dziś po konferencji prasowej pan Handziuk podziękował Krukowi za współpracę i prosił o nie pojawianie się w poniedziałek na treningu.


Nareszcie!! Może sie to wkońcu zmieni!!


Jasne zmiana trenera od razu zrewolucjonizuje gre Hutnika i wygramy wszystkie mecze do konca sezonu.
Mimo powszechnehj krytyki trener Kruk przy zmianach kadrowych i oslabieniach staral sie cos z tej druzyny wycisnac.
W mojej pamieci ten rok z Krukiem zapisze sie lepiej niz ostatnie dwa lata z Kasperczykiem.


Kurwa bo jebne...

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » pn wrz 03, 2007 8:45 am

Ale Jok - weź też pod uwagę to, jakimi piłkarzami dysponował Kasperczyk a jaką zgraję miał teraz Kruk. Co nie znaczy, że nie popełniał błędów.

JOK_NH
Posty: 4606
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 03, 2007 12:01 pm

Nie bierz pod uwagę tylko aspektu samej czysto trenerskiej pracy tego gościa, tylko jakim był człowiekiem dla nas kibiców?! Cała otoczka była chujowa wokół tego typa. To jakby tez ma decydujący wpływ na budowanie atmosfery w drużynie i zdobywania zaufania kibiców, prawda?
Do tego doszły wyniki...i niech buja garba stąd juz poprostu.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn wrz 03, 2007 12:22 pm

ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI, WRONY

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pn wrz 03, 2007 2:37 pm

pawelhks pisze:ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI, WRONY


Już nie:
http://www.hutnik-krakow.pl/show.php?id ... 1120&fpg=0

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » pn wrz 03, 2007 2:49 pm

no to ladnie :) nareszcie
TYLKO POLSKA

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn wrz 03, 2007 2:50 pm

JOK_NH pisze:Nie bierz pod uwagę tylko aspektu samej czysto trenerskiej pracy tego gościa, tylko jakim był człowiekiem dla nas kibiców?! Cała otoczka była chujowa wokół tego typa. To jakby tez ma decydujący wpływ na budowanie atmosfery w drużynie i zdobywania zaufania kibiców, prawda?
Do tego doszły wyniki...i niech buja garba stąd juz poprostu.


Jasne, wazniejsze jest to, zeby trener poklepywal sie po plecach z kibicami i w kazdym wywiadzie dziekowal za wszystko kibicom.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn wrz 03, 2007 3:16 pm

Dajmy spokoj juz Krukowi.
dziekujemy mu za chwile radosci i nadziei jakie wlal w nasze serca, o porazkach zapomnijmy.

Apelujmy do klubu, aby zatrudnil mlodego gniewnego trenera, o duzych ambicjach, a nie dziadka bez charyzmy.

Co do pilkarzy - moim zdaniem w zeszlym roku tez grali bryndze, ale mieli wiecej szczescia, byly zwyciestwa.teraz szczescie sie odwrocilo.
Niech trener stawia na wychowankow i perspektywicznych graczy z zewnatrz, chociazby i 5 ligi.

Panowie pilkarze - walczyc, biegac, gryzc trawe to wtedy szczescie sie do nas usmiechnie!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pn wrz 03, 2007 3:22 pm

a ja jestem za tym żeby zostawić przynajmniej do końca rundy Wójsa na posadzie I trenera i dać mu szanse a potem dopiero pomyslec jakby mu nieszŁo o jakimś innym ale kto wie ja ufam Wójsowi bo swój chŁop jest i zna sie na tych chlopakach i wogole na pilce :!:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pn wrz 03, 2007 8:27 pm

Jasne, wazniejsze jest to, zeby trener poklepywal sie po plecach z kibicami i w kazdym wywiadzie dziekowal za wszystko kibicom.


no zdecydowanie wazniejsze i lepsze, niż by miał ubierać się w gatki
pierszoligowca z reymonta

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » pn wrz 03, 2007 10:48 pm

NH Power pisze:a ja jestem za tym żeby zostawić przynajmniej do końca rundy Wójsa na posadzie I trenera i dać mu szanse a potem dopiero pomyslec jakby mu nieszŁo o jakimś innym ale kto wie ja ufam Wójsowi bo swój chŁop jest i zna sie na tych chlopakach i wogole na pilce :!:


"Wójsa na posadzie I trenera i dać mu szanse "
Co to ku*** jakiś teleturniej? Niech każdy dostanie SZANSE poprowadzenia Hutnika przecież jest jeszcze gdzie spadać, zapytam się Ciebie kiedy ja moge dostać szanse? Bo mam kilka ciekawych pomysłów...

Co do Wojsa to siedzi w klubie już parę wieków, wiec układy układziki itp. ....
Zrozum, ze trzeba kogoś nowego co "kopnie" z buta i wypi*** w powietrze ten cały burdel, tak żeby zaczęło się coś dziać, a nie następnego krasnoludka... to tak jakbyś za Lecha Kaczyńskiego dawał jego "super" brata Jarka CO TO ZMIENI???
powiem ci: NIC nie zmieni, zmieni się tylko jeden może dwóch zawodników w składzie bo on lubi bardziej tego a ten tego. Musimy zacząć od początku, jesteśmy na DNIE DNIE DNIE DNIE. Nowy trener z ZEWNĄTRZ to podstawa budowania czegokolwiek w tym klubie... i musi to być silny trener który nie da sobie narzucać "głupot" Kowalskiego i innego rodzaju wynalazkom z budynku przy ul. Ptaszyckiego 4
:twisted: :!: :twisted: :!: :!: :evil: :!: :twisted: :!: :twisted: :!:
Wiara Czyni Cuda
Hutnik NovaHuta