Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 29, 2008 5:27 pm

dzisiaj sie dowiedzialem ze w przypadku grania WC u nas i podjeciu decyzji o organizacji Euro w krk-etapy budowy stadionu zostana pozmieniane-najpierw beda robione pierdoly ktore mialy byc na koncu typu kible itd a trybuny beda wybudowane po tym jak przybledy z blon przestana profanowac nasz stadion
(zostanie wyjebany prowizoryczny dach z kaluzy-nie wiem co z oswietleniem., bo wyglada na to ze jesli nam przez lata nie chcieli dac zgody na maszty bo za wysokie (nie moga zdajsie przekraczac 12 metrów) tak WC moga dac pozwolenie warunkowe/tymczasowe kilkudziesieciometrowe slupy :?

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr paź 29, 2008 5:35 pm

czyli jedną z opcji jest - miasto marnuje te kilka milionow za projekt, ale koniec koncow nie wychodzi tak najgorzej - rozwiazujac problem 3go stadionu na euro pieniedzmi WC
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr paź 29, 2008 5:37 pm

Kiedy odbędzie się konferencja prasowa zwołana przez KS Hutnik -podsumowująca te wszystkie wydarzenia ?

A to juz chyba zalezy od kolegi Danka, w kazdym normalnym klubie taka konferencja powinna byc prawie od razu po takich decyzjach

W sumie wydawalo mi sie ze zmierzamy troche do normalnosci, ale najwyrazniej nie

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » śr paź 29, 2008 6:20 pm

gratulacje dla wszystkich , ktorzy tak sprawnie to zalatwili . na prawde jestem pelem podziwu , ze nic wczesniej nie wycieklo .tylko naiwniacy moga uwierzyc ze nie bylo wczeniej zadnych rozmow i porozumieli sie wczoraj w 20 minut . teraz to juz zupelnie nie mamy nic do gadania . okazalo sie noz w plecy wbija nawet ci , ktorym przynajmmniej teoretycznie powinno sie ufac . ja na ich miejscu nie potrafilbym kibicom spojrzec w oczy ale zapewne wyznaja inny system wartosci . zawsze nie mialem o nich dobrego zdania ale to co teraz zrobili przeroslo nawet moje wyobrazenia jakimi nedznymi i pozbawionymi chociaz odrobiny przywiazania do naszego klubu sa szmaciarzami. czekam niecierpliwie na konferencje przedstawicieli 3 klubow w ktorym nasz bedzie wychwalal te ochlapy , ktore otrzymalismy. swoja droga jestem ciekaw czy takze Piotrek bedzie uczestniczyl w tym kabarecie

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr paź 29, 2008 6:51 pm

RoCeNoWaHuTa pisze:proponowałbym jakaś akcje na miescie - tzn. transparenty przy drogach, napisy na murach w dobrze widocznym miejscu :!: musimy pokazac ze nikt z NAS sie na to nie godzi!
Napisy będą na pewno...moim zdaniem dobrym pomysłem byłaby vlepka na tę okoliczność, dość dużych rozmiarów i wklejanie jej wszedzie tak aby opinia publiczna wiedziala co sadzimy na ten temat

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » śr paź 29, 2008 6:52 pm

Czekamy na jakies slowa Piotra
czy juz jest po wszystkim ?
zebranie z zarzadem chcemy
gra druzyn z blon = sie koniec budowy stadionu

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr paź 29, 2008 6:54 pm

BuA SPW pisze:
RoCeNoWaHuTa pisze:proponowałbym jakaś akcje na miescie - tzn. transparenty przy drogach, napisy na murach w dobrze widocznym miejscu :!: musimy pokazac ze nikt z NAS sie na to nie godzi!
Napisy będą na pewno...moim zdaniem dobrym pomysłem byłaby vlepka na tę okoliczność, dość dużych rozmiarów i wklejanie jej wszedzie tak aby opinia publiczna wiedziala co sadzimy na ten temat




panowie a co Wam dadza vlepki transparenty hasla nic to nie pomoze ,to miasto powinno sie nie zgodzic a nie sadze by w radzie miasta siedzieli zwolennicy Hutnika
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr paź 29, 2008 6:54 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr paź 29, 2008 8:37 pm

takie duże vlepy mogły by powstać.
Już sobie ukradłem to dzieło Dufia i zamieściłem na nk :)
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

KiedyBylemMalymChlopcem
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 12, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: FC Igołomia

Postautor: KiedyBylemMalymChlopcem » śr paź 29, 2008 9:02 pm

coś od siebie jako podpis na forum

Obrazek

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr paź 29, 2008 9:07 pm

jak dla mnie to zbyt wulgarne te hasla, przydaloby sie cos co mogliby ze zrozumieniem przyjac do wiadomosci normalni mieszkancy Krakowa/Nowej Huty. takimi wlepkami poglebimy jedynie obraz Hutnika/Huty jako siedliska patologii
Wasting time is an important part of living.

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » śr paź 29, 2008 9:30 pm

Już niedługo będziemy mieli okazję grać swoje ligowe mecze na Hutniku. Mecz Unii niech będzie sprawdzianem i wizytacją przed przejęciem obiektu hehe




:evil: to z forum wisły
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr paź 29, 2008 9:36 pm

a pamietacię tą wcześniejszą wizualizację stadionu? kilka krzesełek, skromny daszek, murawa i bieżnia bez zmian, słupy oświetleniowe też tam były. teraz zamiast miasto, zapłaci za to wc, wiec miasto sprytnie to sobie wykombinowało My jako Hutnik mozemy(i powinniśmy) protestować!!!! Ja osobiście wolałbym kibicować na obecnym stadionie na który chodzę ponad 20 lat, niż gościć wc w zamian za kawałek dachu i kilka krzesełek, a oglądanie meczy przy naturalnym świetle wcale mi nie przeszkadza

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » śr paź 29, 2008 9:49 pm

Piotrek pisze: Ja osobiście wolałbym kibicować na obecnym stadionie na który chodzę ponad 20 lat, niż gościć wc w zamian za kawałek dachu i kilka krzesełek, a oglądanie meczy przy naturalnym świetle wcale mi nie przeszkadza


I CO CI JESZCZE NIE PRZESZKADZA?ZARDZEWIAŁE I KRZYWE BRAMKI,KĘPY TRAWY I CHWASTY WSZĘDZIE WYRASTAJĄCE,UJEBANE I POPĘKANE PLEKSY,DRUTY KOLCZASTE NA OGRODZENIACH,GRZYBY I ZACIEKI W BUDYNKU KLUBOWYM,ODPADAJĄCY TYNK NA BRAMACH,ZJEBANA MURAWA,GOŁE MASZTY,RDZĄ POKRYTE BANDY REKLAMOWE
A TAK ROZUMIEM LICZY SIĘ KLIMAT...TYLKO,ZE JA MAM W DUPIE TAKI KLIMAT
Fanatycznie przywiązany>HKS

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr paź 29, 2008 9:52 pm

Czytajcie uwazniej posty, przeciez chlopak skrytykowal fuszerke ktora maja teraz odpierdolic, ktora przypomina ten pierwszy chujowy 'projekt' a nie ten ostateczny ktory byl robiony pod euro2012.