Decydujący mecz: Jeziorak - Hutnik 20 czerwca godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz cze 28, 2009 2:12 pm

pzdr Osiek

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz cze 28, 2009 2:55 pm

to co Hajduk przestrzelil to kto mu taka pilke wylozyl? Akcja piekna...Pyciak?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz cze 28, 2009 3:29 pm

misiek pisze:
KoKoNH pisze:kto miał sytuacje na pustą z tego filmiku? Ale ich cisnęliśmy do przerwy :shock:


HAJDUK


chłop od dziecka szkoli się w fachu piłkarza, zadupca tyle lat na treningi i nie umie wykorzystać takiej sytuacji... dramat

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz cze 28, 2009 10:03 pm

własnie to mnie zawsze dziwi. Gostki trenują od dziecka i nie potrafią trafić czasami w piłke a wyjebać 30m od bramki to dla nich nie jest problem
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn cze 29, 2009 11:04 am

OŻÓG 1950 pisze:
HAJDUK


chłop od dziecka szkoli się w fachu piłkarza, zadupca tyle lat na treningi i nie umie wykorzystać takiej sytuacji... dramat[/quote]

ale po pierwszym meczu wszyscy napierdalali na Kiwackiego

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn cze 29, 2009 11:13 am

a wiesz że wpisujesz się w temacie o meczu w Iławie? :roll:

W pierwszym meczu Hajduk gral zajebiście jako pomocnik. Niestety zjebał 200% sytuacje z 44 minuty....

A Kiwacki chyba uciekał od piłki bo jakoś trudno go było przy niej zauważyć.

Nie przegraliśmy przez Kiwackiego ale nie róbmy jaj że Kiwacki to gwiazda a Hajduk łamaga. Zmarnował 2 razy dwie dobre sytuację ale czemu Kiwacki tych sytuacji nie miał? Bo nie umie się pokazać, zawalczyć o piłkę.

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn cze 29, 2009 11:24 am

KonradHKS pisze:W pierwszym meczu Hajduk gral zajebiście jako pomocnik. Niestety zjebał 200% sytuacje z 44 minuty....

A Kiwacki chyba uciekał od piłki bo jakoś trudno go było przy niej zauważyć.



jasne, Hajduk który nam zjebał baraże a i cały sezon miał mocno średni (trzy bramki w całej rundzie w tym dwie w arcyważnym meczu ze Staszowem) jest OK
napierdalajmy teraz na Kiwackiego, tak jak rok temu wszyscy nie zauważali potencjału Obieraka
tylko że to Hajduk był sprowadzany jako gwiazda w zamian za krytykowanych Paszkiewicza i Kiwackiego - efekt mamy taki jaki mamy
kupmy na nową rundę kolejnych Hajduków, jeszcze więcej kasy się wyda, a efekt będzie taki jak po zimie
bez kitu, ale jestem na 100% pewny że taki Paszkiewicz to z tych trzech sytuacji Hajduka dwie wykorzystałby bez problemów

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn cze 29, 2009 11:29 am

tomabon pisze:bez kitu, ale jestem na 100% pewny że taki Paszkiewicz to z tych trzech sytuacji Hajduka dwie wykorzystałby bez problemów


Niestety masz rację... ale co zrobić? Moim zdaniem Hajduk powie grać jako pomocnik. Daje zajebiste piły i potrafi przejść pod pole karne ale nie potrafi strzelić... co jak dla napastnika jest dziwne. Zapewne by teraz były piesni pochwalne dla hajduka jakby jego strzał nożycami w 30 minucie na SS trafił do bramki. A brakło nie wiele zważyszy ze strzelała jakoś z 16 metra.

Gwiazda z Unii Tarnów? No nie przesadzajmy :wink:

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn cze 29, 2009 11:39 am

KonradHKS pisze:Moim zdaniem Hajduk powie grać jako pomocnik.
Gwiazda z Unii Tarnów? No nie przesadzajmy :wink:


moim zdaniem jakby nie zimowe transfery to świętowalibyśmy i to nie od meczu z Jeziorakiem ale od 5 czerwca awans do 2 ligi
a tak to jesteśmy w d... i jeszcze klub oraz osoby prywatne (dofinansowanie mieszkania Gila) wyrzuciły pieniądze w błoto
napastnicy jak na jesieni nie strzelali, tak nowi na wiosnę też nie strzelali, drużyna straciła styl, pojawiły się jakieś niesnaski i po awansie
ale to moje gdybanie, dodatkowe spowodowane tym że byłem przeciwny zmianom po niezłej rundzie jesiennej

co do Hajduka, to jak na 3 ligę miał być "gwiazdą" stąd jego 7 bramek w całym sezonie (w poprzednich strzelał regularnie po kilkanaście) świadczy że albo sobie nie poradził z przeskokiem z 4 do 3 ligi, albo jest mocno przeciętnym grajkiem - który robi dużo szumu (jest widoczny) ale żaden z niego piłkarz
biorąc pod uwagę że ubiegłoroczne baraże Unii też on zawalił: stawiam na to drugie i mam nadzieję że będzie pierwszym do wywalenia z Hutnika w ramach nowosezonowych "oszczędności"

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn cze 29, 2009 11:45 am

Może masz rację ale czy strzelił ktoś więcej bramek w rundzie? Chyba nie.

Jakby to ode mnie zależało to bym go zostawił. Chyba że wróci Suchan w dobrej dyspozycji. Bo jak wróci w dyspozycji "Paszkiewicza" który był w jeden rundzie rewelacją a później klapa to ja nie wiem kto miałby grać za Hajduka? Chylaszek?

W barażu Unii to chyba on strzelił bramkę o ile dobrze kojarzę.

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn cze 29, 2009 11:59 am

KonradHKS pisze: 1Może masz rację ale czy strzelił ktoś więcej bramek w rundzie? Chyba nie.

2. Bo jak wróci w dyspozycji "Paszkiewicza" który był w jeden rundzie rewelacją a później klapa to ja nie wiem kto miałby grać za Hajduka? Chylaszek?

3. W barażu Unii to chyba on strzelił bramkę o ile dobrze kojarzę.


Ad 1) Gil i Chylaszek strzelili po 4 a grali dużo mniej
Kiwack, Pyciaki i Światek strzelili po trzy, czyli tyle samo co Hajduk, a w ważniejszych (moim zdaniem) momentach
pamiętajmy dodatkowo o jednym: w niektórych meczach, a szczególnie w barażach drużyna grała na Hajduka - to że miał sytuację z tego wynikało, Kiwacki w pierwszym meczu miał inne zadania (wiem że niezauważalne dla wielu, ale trudno), Świątek w drugim meczu też
Ad 2) Pasza nie grał tak źle po powrocie z kontuzji. Myślę że z trójki Gil-Chylaszek-Kiwacki trzeba na kogoś postawić - ale tylko na jednego - każdy z nich to taki zawodnik że musi wiedzieć że jest podstawowym napastnikiem. Inaczej albo robi fochy (Gil) albo się spala (Kiwacki)
Ad 3) w pierwszym meczu strzelił, drugi im zawalił jeszcze bardziej niż nam łącznie z niestrzelonym karnym

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn cze 29, 2009 12:26 pm

1) Suchan - cop w ogóle z nim? To był dobry napastnik, zrobił to co do niego należało
2) Kiwacki - wy nie widzicie, że chłopaka ta 3 liga przerasta? Każdy jego ruch jest cholernie oczywisty, ucieka od piłki jakby się bał, pomimo swojego wzrostu nie walczy jakoś o te górne piłki
3) Chylaszek - jeszcze nie wprowadził się zbytnio do drużyny, Alwernia tuż to prawie drużyna amatorska( z którą niestety przyjdzie nam się zmierzyć :roll: ) wg mnie klepszy od Kiwackiego
4) Hajduk - jak ktoś napisał, nadaję się na bocznego pomocnika, w barażach ładnie jeździł z chłopami, szkoda, że brakowało wykończenia.
5) Gil - precz z gwiazdkami, nie chce się tu rozpisywać

Nie wiem co oni boją się uderzyć? A jak już to robią to w sposób karygodny.
Czyż to nie Hajduk w barwach Resovii ukuł z 30 metrów na SS?