Hutnik Kraków -KOLEJARZ Stróże - sobota g.11

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob kwie 07, 2007 2:08 pm

Rybak pisze:Nie wiem jak Wy, ale slabo to widze. Z tego co widze maja nie zagrac Wasyl, Kępes cos ma z noga, Jari i Dąbski. CHociaz ten ostatni to raczej bedzie duze wzmocnienie :lol: Nie chce Wam nic sugerowac ale w STSie jest 3,15... 8) :D
Moim skromnym zdaniem 2 jak nic :?


a nie mowilem :roll: , przynajmniej kupon siadl 8)
Obrazek

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob kwie 07, 2007 2:11 pm

vitoss pisze:
Bulek pisze:Wyszedlem z meczu wczesniej bo nie dalo sie tego ogladac, gra piłkarzy tragiczna poza 2 akcjami nic sie nie dzialo.Bramkarz przy pierwszej bramce zjebal strasznie to fakt , ale przy 2 bramce i innych jego nie pewnych interwencjach nie mam w sumie duzo do niego bo jak mozna bronic dobrze jak caly mecz sie na niego napierdala?? nawet najlepsi by sie pospinali, bo nie wierze ze Jest Takim slabym bramkarzem zeby nie umial pilki zlapac. Po Tym Meczu wiem jedno 2 ligi nie bedize


Ty za to bys zlapal to pilke lecaca w okienko bramki [chodzi mi o 1 bramke]
nie wiem jak ty to widziales ale dla mine to to byla pilka ktora on sam puscil stalem za bramaka i nie moglem uwierzyc jak on teog nie zlapal.i Mysle ze bym to zlapal bo z lapaniem pilek mam na codzien do czynienia
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob kwie 07, 2007 2:18 pm

vitoss pisze:!!
Od czegow klubie jest trener KRUK ??!! Wedlug mnie trenuje on naszych pilkarzy tlyko po to ZEBY ZAROBIC KASE !! . Wystarczy popatrzec na zachowanie trenera kolejarza ktory caly czas stal przy linii i pokrzykiwal i motywowal swoich pilkarzy natomiast HRABIA KRUK siedzial ze spokojem na laweczce i ogladal mecz jak kibic i mial to w dupie jak graja pilkarze.Zrobil pare zmian i mysli ze jest JOSE MOURINHO



Kruk ma niepisaną umowę o nieagresji z Kogutem wiec tego meczu wygrac niemoglismy :lol:

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob kwie 07, 2007 2:35 pm

S.Jeziorek - 0
P.Blachacz- 3
A.Garzel - 3
M.Pasionek -5
M.Pazdan -4
W.Dziadzio -3
P.Swierczynski-2
P. Piotrowicz -4
M.Najder - 5
P.Jarosz - 3
S. Kiwacki -2

Czajka za Dziadzio ok ale zmiany Gajek za Piotrowicza i Paszkiewicz za Jarosza to jakaś pomyłka ....do zmiany byli Kiwacki i Świerczyński . Panie trenerze wiem brak Kaczora , Kępy ,Wasilewskiego , Antasa i Dębskiego ( ten to nie osłabienie) i nie ma kto grać bo cala zima i sparingi to był dramat w pana wykonaniu...i jeszcze ta dzisiejsza obsada bramki . POBUDKA BO JUŻ WIOSNA.

Zapomniałem skala ocen od 0- 10
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 2:46 pm przez BOBASBK, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik Kraków

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » sob kwie 07, 2007 2:36 pm

Znów na forum płacze i żale...
komuś się nie podobały pociski na Sławka Jeziorka?Mógł podejść i zwrócić uwagę tym co cisnęli - proste..ja sam nie cisnąłem, ale potrafie zrozumieć te pociski i frustracje..chociaż żal mi go..
mecz dramat..i tyle w temacie, bo nie ma się co tu rozpisywać
Obrazek

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob kwie 07, 2007 2:37 pm

huteusz napisał:
Drugi mecz przegrany nic nie zmienia. Mamy ciagle duze szanse na baraże. Do końca sezonu jeszcze dużo meczy.


hehe
Z całym szacunkiem, ale z tą grą to nie mamy żadnych szans na włączenie się do walki o baraże. Tak słabego Hutnika u siebie to ja nie pamiętam kiedy widziałem. No TRAGEDIA. Same nie celne podania, składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki... można wymieniać bez końca. Zresztą kto był na meczu ten sam widział. Nad czym nasi piłkarze pracowali przez całą zimę??? W tej chwili do poprawy jest wszystko...
Po tym meczu należą się chyba przeprosiny dla kibiców, bo tego nie dało się oglądać.
Mimo wszystko liczę, że jeszcze ta nasza gra się zmieni


:roll:
- Hutnik NOWA HUTA -

Fan Hutnika
Posty: 1540
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob kwie 07, 2007 2:41 pm

Drodzy Panstwo
Cieszmy sie naprawde z tego co zdobylismy i cieszmy sie ze mamy bezpieczna wiosne
Nie ma kasy nie bedzie awansu
To co zdobylismy jesinia wystarcza do tego by bezpiecznie sobie kopac pileczke w tej jebanej lidze
Czy juz nie pamietam doszlo do oslabien skladu w porownowaniu do jesieni ?
nie przypominam sobie wiec ..
dlaczego gralismy tak dobrze a teraz gramy by grac

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 479
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » sob kwie 07, 2007 3:18 pm

moze gdyby byl Kepes , Wasyl
teraz czeka nas ostra jazda w kielcach i Motor
czuje czarna serie od meczu z Orletami

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob kwie 07, 2007 3:38 pm

BOBASBK pisze:S.Jeziorek - 0
P.Blachacz- 3
A.Garzel - 3
M.Pasionek -5
M.Pazdan -4
W.Dziadzio -3
P.Swierczynski-2
P. Piotrowicz -4
M.Najder - 5
P.Jarosz - 3
S. Kiwacki -2



tak w ramach wyjasnienia Specjalisto od skladu i not :D nie gral Najder a NIECHCIAł :)
i jeszcze tak droga komentarza: Piotrowicz 4 :?: :?
chyba bylismy na innym meczu :D
Pzdr :!:
Obrazek

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob kwie 07, 2007 3:41 pm

odezwal sie specjalista od rzutow karnych :D

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob kwie 07, 2007 3:48 pm

No dobra, a teraz szczerze. Wyobrazacie sobie powiedzmy awans z pierwszego miejsca i radosc na boisku z trenerem Krukiem?

Bo ja nie.

Niestety pewne powiazania sa nie do przyjecia

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob kwie 07, 2007 4:02 pm

hehe
Z całym szacunkiem, ale z tą grą to nie mamy żadnych szans na włączenie się do walki o baraże.


W tamtej rundzie tez słabo graliśmy a wygrywaliśmy, a to się liczy. Kolejarz mimo wszystko jest dobrą drużyną. Biorąc pod uwagę kontuzje i Sotnickiego na ławce, już mamy uzasadnienie przegranej.
Doceniam Jeziorka za wytrwałość. Nie jeden po takim dojeździe by zrezygnował/zszedł z boiska etc. Nie ma sie co dziwic ze nie podszedł na koncu do kibiców.

lucero pisze:No dobra, a teraz szczerze. Wyobrazacie sobie powiedzmy awans z pierwszego miejsca i radosc na boisku z trenerem Krukiem?

Bo ja nie.

Niestety pewne powiazania sa nie do przyjecia


Powiedzmy. Było wiele takich sytuacji. Powiązania tak naprawde nic nie zmieniają, liczy się awans. Przeciez to nie kibice go wybrali na trenera, bez przesady.

ps. to moje subiektywne zdanie i prosze sie nie czepiać ;]

JOK_NH
Posty: 4606
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob kwie 07, 2007 4:07 pm

lucero pisze:No dobra, a teraz szczerze. Wyobrazacie sobie powiedzmy awans z pierwszego miejsca i radosc na boisku z trenerem Krukiem?

Bo ja nie.

Niestety pewne powiazania sa nie do przyjecia


:lol: :lol: :lol:
Jest cos w tym stary...

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob kwie 07, 2007 4:19 pm

dUfio pisze:odezwal sie specjalista od rzutow karnych :D


Drogi Kolego :D
Nie to zebym sie usprawiedliwial ale jak Ci juz pisalem jestem miesiąc po artroskopii, ponadto na podwojnym gazie :lol:i to było glownym (wydaje mi sie :D ) skutkiem nie strzelenia karnych :lol: :lol: :cry:
Jeszcze sie zrehabilituje 8)
Pzdr Dufiek :D :D
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 11:42 pm przez Rybak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob kwie 07, 2007 4:25 pm

huteusz pisze:
Doceniam Jeziorka za wytrwałość. Nie jeden po takim dojeździe by zrezygnował/zszedł z boiska etc. Nie ma sie co dziwic ze nie podszedł na koncu do kibiców.



Ja bym na jego miejscu kariere zakonczyl :D
Ale on jest twardy chlopak :lol: Po Resovii sie nie zalamal i po kilku innych meczach to teraz tez da rade :lol: :lol: :lol:
jak dla mnie hasło dnia: Jezior to ...... ...... ...... :D 8)
Obrazek