Gornik-Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt paź 20, 2006 7:16 pm

Wasyl niedawno pauzował więc 5 kartek złapać nie zdążył a Jari ma chyba 3 lub 4 wiec też będzie mógł grac a na występ Paszy bym nie liczył. Może wejdzie jakbysmy nie mogli strzelić bramki ale jakb bedziemy wygrywac nie ma co ryzykowac bo bez niego na wiosne nie podołamy.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt paź 20, 2006 7:50 pm

Witam byłem obecny na tym meczu, jestem kibicem Hutnika.

Na poczatek może powiem o naszej postawie. Na oko było nas ponad 150 wiadomo kiepska pora i antykibicowska postawa zarządu Górnika. Jedźmy dalej wchodzimy niemal pojedyńczo przechodze przez drzwiczki blokowane łańcuchem i wchodzę i mysle sobie "gdzie są trybuny do cholery" patrzę kordon policji prowadzi na 4 schodki gdzie siedzieli juz inni nasi kibice. Na meczu nawet dośc porzadny doping z naszej strony i tu zaskoczenie. Na trybunie głównej (nie wiem jak ją nazwać) wśród tłumu emerytów siedzących na kszesełkach wyłoniła sie grupka młodziezy w sile 10 osób i zaczynają swoimi cienkimi dość głosikami dopingować KS Górnik z miejscowej wieliczki. A tu jeszcze wiekszy szok do młyna dołaczają jeszcze 2 osoby!! Tak potężna ekipa już była na tyle zorganizowana że ośmieliła się wyzywać mój ukochany klub. No cóż pomyslałem sobie "a niech się drą byle nam z Wierna Małogoszcz nie wpadli do klatki.Zaśpiewalismy wtedy "prosimy was nie bijcie nas" aby załagodzić sytuacje. Myślę że 12 osób to nie jest 100% mozliwości chuliganów górnika, ale pewnie spora ich grupa miała pewnie jakieś zajecia pozalekcyjne typu "gimnastyka korekcyjna albo kurs gry na skrzypcach lub flecie" więc liczba 12 osób nie zachwyciła miejscowych. Po zwycięskim golu dla Górnika jego fani powiekszyli młyn do około 13-14 osób (tej 14stej osoby dokładnie nie widziałem bo była taka niska że zasłonił ją ręką miejscowy dziadko-piknik. To tyle z mojej strony NIE JEST TO OFICJALNA RELACJA TYLKO JEDYNIE MÓJ PUNKT WIDZENIA.

Jedyne co moge powiedzieć to osiagneliści szczyt buractwa ośmieszajac się samemu, podoba mi się że dopingujecie ojczysty klub ale radziłbym nie wyzywać kibiców którym do piet niedorastacie, bo inni fani którzy odwiedzą wasz stadion nie beda tacy pobłażliwi jak my.


znalezione na forum Gornika Wieliczka

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt paź 20, 2006 8:41 pm

KonradHKS pisze: na występ Paszy bym nie liczył. .

Z tego co mi sie obiło to powinien już od poniedziałku zacząć zabawe z piłką to może na Wisłe bedzie O.K
Hutnik Kraków

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt paź 20, 2006 9:28 pm

Wie ktos moze czy bedzie dzisiaj skrot z meczu na TVP3 i o ktorej godzinie?
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » pt paź 20, 2006 9:35 pm

1. SMIESZY mnie to, ze ktos powiedzial, ze antas dobrze gral..najslabszy na boisku
2. nikt nie wspomnial ale ten jebany drukarz nie gwizdnal tego faulu na Pasionie, ktorego jeden z gornikow ciagnal za reke tak, az Marcin wyladowal na ziemii...oczywiscie po tym rogu padl ten jebany gol na 2-1..
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pt paź 20, 2006 9:51 pm

krystianNH pisze:2. nikt nie wspomnial ale ten jebany drukarz nie gwizdnal tego faulu na Pasionie, ktorego jeden z gornikow ciagnal za reke tak, az Marcin wyladowal na ziemii...oczywiscie po tym rogu padl ten jebany gol na 2-1..

ten jebany drukarz gwizdał pod Górnika już od czasu strzelenia przez Naszych pierwszej i niestety jedynej bramki :?

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt paź 20, 2006 10:01 pm

No coz tego mozna bylo sie spodziewac nie trzeba bylo sie cofac na swoje pole karne tylko probowac sztrzelic 2 bramke. Musze zobaczyc w tv czy byla reka i faul dla nas z perspektywy trybun byl
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pt paź 20, 2006 10:07 pm

Perła17 pisze:No coz tego mozna bylo sie spodziewac nie trzeba bylo sie cofac na swoje pole karne tylko probowac sztrzelic 2 bramke. Musze zobaczyc w tv czy byla reka i faul dla nas z perspektywy trybun byl

no nie wiem czy gdzieś zobaczysz, dziś w Kronice nie było a czy jutro dadzą to nie mam pojęcia

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » pt paź 20, 2006 10:10 pm

aha, b.dobry występ zaliczył Arek Garzeł, bez jakichś głupich kiksów w obronie, walczył, starał się no i wygrywał pojedynki 1 na 1, takze te glowkowe, dobra wspolpraca z Pasionem...
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt paź 20, 2006 10:23 pm

ozzy pisze:
Perła17 pisze:No coz tego mozna bylo sie spodziewac nie trzeba bylo sie cofac na swoje pole karne tylko probowac sztrzelic 2 bramke. Musze zobaczyc w tv czy byla reka i faul dla nas z perspektywy trybun byl

no nie wiem czy gdzieś zobaczysz, dziś w Kronice nie było a czy jutro dadzą to nie mam pojęcia


Sprawdzalem i kronika sportowa jest o 22:35 oczywiscie na TVP3
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » pt paź 20, 2006 10:39 pm

Według mnie Antas gral bardzo slabo, straty, niedokladne podania nic zero poprostu byl bez efektywny. to samo Wasilewski oporocz dosrodkowania/strzalu po ktorym padla bramka gosc nie istnial na boisku. Trzeba przyzanc ze tylko Paszkiewicz z naszych napastnikow prezentuje dobra postawe a reszta to "statysci" i jesli chcemy o czym kolwiek myslec w przyszlej rundzie to musimy sciagnac jakiegos napastnika pokroju Paszkiewicza. Bo nie oszukujmy sie Wasilewski zagral dwa moze trzy dobre mecze a reszta to glupio zarobione zolte kartki i seryjnie marnowane 100% okazje.
Co do meczu spodziewalem sie takiego wyniku choc po cichu liczylem na remis, trudno nie udalo sie ale i tak barwa za ambicje dla zawodnikow bo naparwde duzo juz w tej rundzie osiagneli i mozemy tylko przyklasnac!
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » pt paź 20, 2006 11:03 pm

Grzesiek_Z.W. pisze:Według mnie Antas gral bardzo slabo, straty, niedokladne podania nic zero poprostu byl bez efektywny. to samo Wasilewski oporocz dosrodkowania/strzalu po ktorym padla bramka gosc nie istnial na boisku. Trzeba przyzanc ze tylko Paszkiewicz z naszych napastnikow prezentuje dobra postawe a reszta to "statysci" i jesli chcemy o czym kolwiek myslec w przyszlej rundzie to musimy sciagnac jakiegos napastnika pokroju Paszkiewicza. Bo nie oszukujmy sie Wasilewski zagral dwa moze trzy dobre mecze a reszta to glupio zarobione zolte kartki i seryjnie marnowane 100% okazje.
Co do meczu spodziewalem sie takiego wyniku choc po cichu liczylem na remis, trudno nie udalo sie ale i tak barwa za ambicje dla zawodnikow bo naparwde duzo juz w tej rundzie osiagneli i mozemy tylko przyklasnac!


DOKLADNIE, sama racja...Wasyl poprzedni mecz kartka za to, ze nie odsunal sie przy rzucie wolnym przeciwnikow na wysokosci ICH POLA KARNEGO.. :?, dzis kolejna bezsensowna kartka bodajze za to, ze staral sie ukrasc troche czasu przy aucie...
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt paź 20, 2006 11:17 pm

Perła17 pisze:. Musze zobaczyc w tv czy byla reka i faul dla nas z perspektywy trybun byl

Faul był a ręka w polu karnym była nawet 2 razy ...szkoda że jak było 1:0 nie poszli za ciosem i nie dobili solarzy.
Hutnik Kraków

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » sob paź 21, 2006 1:00 am

Dziwie wam sie tylko narzekacie. Mowice ze Hutnik nic nie gral a policzcie sobie ile wieliczka oddala strzalow na bramke hutnika nie ze stalego fragmentu ale za akcji to ja wam powiem prawdzwiego strzalu zadnego i bodaj jedno podanie do sotnickiego ktory przegral nam ten mecz z blachaczem wiec o jakiej przewadze my mowimy moze Kruk wyznaczyl taka taktyke zeby Hutnik oddal im incijatywe a starlka sie cos strzelci z kontry i wszystko sie udawalo gdyby nie dwoch ww. zawdnikow. I tak jestem zadwolony bo jak widzialem ile chlopaki dali z siebie np. Swierczynski Pazdan Kaczor GArzel Wasyl oraz ten na ktorego narzekacie i nie doceniacie co zrobil w czasie meczu Antas ( schdozil i pomagal caly czas srodkowym pomocnikomn ktorzy grali 2 na 3 w srodku pola ) to jestem pod wrazeniem !! byle tak dalej chlopaki i nie pzejmujcie sie tym co pisza niektorzy dla mnie i tak juz zrobiliscie cos co bylo nie do pomyslenie przed ta runda. Zycze powodzenia i tyle samo walki co oddajcecie w kazdym meczu w tej rundzie oraz 3 punktow w meczu z wisl.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » sob paź 21, 2006 10:21 am

Porażka z Wieliczką była wkalkulowana!

Mimo przegranej brawa dla Chłopaków i dla Kruka!!!