transfery zima 2008/2009

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » pt lut 27, 2009 1:35 pm

patryk pisze:Wiadomo, na podstawie sparingów kreuje się zdanie na temat nowych nabytków. Ale nie powinien być to osąd ostateczny


Synu... przecież napisałem, ża JAK NA RAZIE i chyba oczywiste jest, że życzy mu jak najlepiej i mam nadzieje, że ponadupca przeciwnikom bramek, ale na TEN MOMENT, boje się, że MOŻE być niewypałem...

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » pt lut 27, 2009 1:41 pm

patryk pisze:Do sceptyków. Nie róbcie Panowie na etapie okresu przygotowawczego porażki z Chylaszka.

No właśnie niektórzy walą w niego jakby faktycznie sparingi w śniegu po kostki miały być wymiernikiem jego umiejętności.Jeżeli strzeli wchodząc z ławki w Tarnowie decydującą bramkę o awansie w 90 min. to dla mnie to i tak będzie super transfer :P

100% procent poparcia dla Chylaszki.
Fanatycznie przywiązany>HKS

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt lut 27, 2009 2:35 pm

buźka_1950 pisze:
patryk pisze:Wiadomo, na podstawie sparingów kreuje się zdanie na temat nowych nabytków. Ale nie powinien być to osąd ostateczny


Synu... przecież napisałem, ża JAK NA RAZIE i chyba oczywiste jest, że życzy mu jak najlepiej i mam nadzieje, że ponadupca przeciwnikom bramek, ale na TEN MOMENT, boje się, że MOŻE być niewypałem...


Nie synuj mi tu chłopie, bo nie mam 15 lat. Ja jako poboczny obserwator (czyt. nie sam zainteresowany - czyli Chylaszek) jak czytam tego typu posty jak Twój to już nie dziwię się, że chłopakowi czytanie takich analiz może na dzień dobry nogi powiązać. A co napiszesz jak nie "ponadupca" tylko wypracuje 20 bramek?? Trochę ogłady, bo krytyka jak najbardziej ale nie przedwczesna...

A jak masz mi w dalszej polemice "synować", to lepiej zacznij konstruktywną dyskusję od kropek.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob lut 28, 2009 2:27 pm

... jeżeli wypracuje, to osobiście mu podziękuje i przyznam, że moje OBAWY (obawy, a nie krytyka) były przesadzone. I przypominam, że jego nie krytykuje, nie skreślam, tylko wyrażam OBAWE o to co będzie dalej, bo sparnigi są po to (dla kibiców), żeby mogli obserwować zawodników, zwłaszcza nowych i stworzyć SWOJĄ, WŁASNĄ opinię na ich temat PAMIETAJAC ze to tylko pierwsze wrażenie, a z ostateczną oceną należy poczekać.

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob lut 28, 2009 2:36 pm

buźka_1950 pisze:... jeżeli wypracuje, to osobiście mu podziękuje i przyznam, że moje OBAWY (obawy, a nie krytyka) były przesadzone. I przypominam, że jego nie krytykuje, nie skreślam, tylko wyrażam OBAWE o to co będzie dalej, bo sparnigi są po to (dla kibiców), żeby mogli obserwować zawodników, zwłaszcza nowych i stworzyć SWOJĄ, WŁASNĄ opinię na ich temat PAMIETAJAC ze to tylko pierwsze wrażenie, a z ostateczną oceną należy poczekać.


AMEN :)
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob lut 28, 2009 5:28 pm

tłumaczyłem to już parę postów temu :D

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 240
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » sob mar 07, 2009 8:56 pm

Podsumowanie!

szeregi Hutnika wzmocnili

Sebastian Hajduk
- napastnik - Unia Tarnów

Dawid Chylaszek
- napastnik - Alwernia

Rafał Gil - napastnik - Blyth Spartans

Tomasz Madoń - obrońca - Szreniawa Nowy Wiśnicz

+ juniorzy

Odeszli

Michał Wiącek - wypożyczenie do Karpat Siepraw

Andrzej Paszkiewicz - ?