Hutnik - Sandecja

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » wt wrz 13, 2005 6:16 pm

Nie ma co plakac trzeba grac dalej 4 punkty to jeszcze nie tak duzo najwazniejsze nie wtopic w sobote
Forza HKS !!!

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » wt wrz 13, 2005 6:25 pm

no wynik hokejowy ale przynajmniej jak jest 1:0 dla przeciwnika to piłkarze nie graja na remis tylko swoje i stawiają na atak ,a że takie wyniki mogą być trudno niestety czasmi trzeba jednak zaryzykować teraz pasuje się sprężyć na mecz ze Stalą Rzeszów i nie przgrać meczu lecz go wygrać, zagrać na wysokim poziomie i znowu wzbudzić zaufanie dla niedowiarków

Awatar użytkownika
ImPeRiUm CzYżYnY
Posty: 45
Rejestracja: śr cze 01, 2005 11:28 pm

Postautor: ImPeRiUm CzYżYnY » wt wrz 13, 2005 6:25 pm

BarteKSH pisze:Kurwa i niech mi ktoś wytłumaczy co to jest. żeby dostać 4-2. Po kiego ch... zarząd wogóle stawiał za cel awans.

oni zawsze taki stawiaja co sezon tylko im nigdy to nie wychodzi ;)
Ziomka wspieraj w działanich osłaniaj gdy na handlu go przyczaja kurwa ..

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt wrz 13, 2005 6:48 pm

Ciekawe jaki wynik dostaniemy w meczach np.: ze Stalą Stalowa Wola, Motorem...kurwa nie leży nam Sandecja, ale cztery bramki to przesada...

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » wt wrz 13, 2005 7:09 pm

kiedys w koncu kazda seria sie konczy, ale miejmy nadzieje ze od Rzeszowa zacznie sie nowa o wiele dluzsza.
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 13, 2005 7:14 pm

Kurwa , ale robicie problem , przegrali i chuj z tego , to przeciez sport , kazdy kiedys przegrywa, zbieramy sie do kupy i gramy dalej , za 5 dni kolejny mecz, kurwa Real tez przegral w sobote , wszyscy czasem przegrywaja , tylko Chealsea nigdy nie przegrywa :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt wrz 13, 2005 7:35 pm

Ja napisze krotko

Z taka gra.... powinnismy byc w czolowce :)

Zdarzaja sie niestety takie mecze ze ma sie caly mecz przewage i przegrywa, trudno, brawa za walke braklo szczescia a Sandecja wyczerpala je na cala runde

Kibicowsko- zenada, ale do tego sie juz przyzwyczailismy

No i Dutka, zeby nie bylo sie sie przypierdzielam, liczylem mu udane zagrania 2/16

Pozdrowka

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » wt wrz 13, 2005 7:41 pm

Witam

ja dotarłem dopiero w 53minucie wieć trudno mi się całościowo wypowiadać
dane było mi co prawda obejrzeć 5 bramek ale to marna pociecha

ja tam sobie porównuje ten mecz do ubiegłorocznego, gdzie wynik był lepszy, gra nie, a ambicja to już przepaśc, wtedy zero, teraz pełne zaangażowanie

brawa dla chłopaków za walkę, nie pamiętam Hutnika który walczy przy stanie 0:3 czy tez 1:4
obie nasze bramki po ładnych akcjach
Sandecja z kontry

Kepa dostał czerwoną kartkę bo walczył o piłke przy linii bocznej i nieopacznie dotknął rękę - szkoda kartki ale jakie poświęcenie

kibicowsko - z tego co widzialem nic ciekawego. Sandecja ze słabym młynem i jednym transparentem, żeby naszych dojrzec musiałem zejsc na dół sektora

reasumujac wynik dużo gorszy od gry
kibicowsko bez zmian - najgorzej w historii naszego klubu

pozdrawiam
al

Oświecenia :)
Posty: 190
Rejestracja: śr maja 25, 2005 8:40 pm

Postautor: Oświecenia :) » wt wrz 13, 2005 7:41 pm

lucero co znaczy kibicowsko żenada ??

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt wrz 13, 2005 7:49 pm

lucero co znaczy kibicowsko żenada ??

TO znaczy ze tak zle na Sandecji jeszcze nie bylo, a wogole tak jak napisal AL, tak ch*** sezonu kibicowskoto nie bylo

I nie bede sie juz angazowal w ten temat, rozmawialem z kilkoma ludzmi "blisko" gory i kazdy tepi ten porypany pomysl o zakazie wyjazdow, no ale jest jeszcze Pan S szanowny ktory pojawil sie na Hutniku i co mamy to mamy

Koniec tematu, pilkarsko jestem podbudowany postawa druzyny pomimo wyniku, z tej maki bedzie jeszcze chleb.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt wrz 13, 2005 8:07 pm

Wychodzi na to, że musze jeździć na wszystkie wyjazdy...


Rzecz jasna znów podniosą się głosy (już się podnoszą) - "co oni grają?", "jak można przegrać z Sandecją?", "będzie g.. a nie awans". Normalka. Prędzej wieloryb przepłynie przez ucho igielne nim kibice będą powszechnie zachowywac rozsądek ;)

Ja pozostaję przy swoim - w tym sezonie wymagam od Hutnika tylko ambitnej gry w każdym spotkaniu o jak najlepszy wynik. I jak wynika z Waszych opinii - to był kolejny mecz, w którym tak właśnie było :) Dlatego jestem zadowolony, temu zespołowi warto kibicować. I nie ma tu żadnego znaczenia fakt, że moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, że w kolejnych trzech meczach zdobędziemy maksymalnie 2-3 punkty. A jeśli się pomylę - to tym lepiej.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt wrz 13, 2005 8:10 pm

Ja pozostaję przy swoim - w tym sezonie wymagam od Hutnika tylko ambitnej gry

Marcin zapewniam Cie- taka byla. Jezeli pilkarze czytaja to forum, trzeba byc obiektywnym, w zeszlym sezonie chcialo sie plakac widzac niektore mecze, dzisiaj po porazce jestem w stanie powiedziec- brawa za walke, brawa za organizacje gry, chociaz jednak bledy w obronie byly

Moze gdyby jednak byl karny w 1 polowie ( a byl ewidentny) wynik bylby odwrotny

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt wrz 13, 2005 8:11 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:Rzecz jasna znów podniosą się głosy (już się podnoszą) - "co oni grają?", "jak można przegrać z Sandecją?", "będzie g.. a nie awans". Normalka. Prędzej wieloryb przepłynie przez ucho igielne nim kibice będą powszechnie zachowywac rozsądek ;)


No i właśnie piłkarze przez takie opinie zaczynają coraz gorzej grać !
Nie może dojść do tego co rok temu "każda liga dobra" albo "4 liga HKS" to byla po prostu zenada...

ps. Polscy sędziowie to sprzedawczykowie !! Sandaly ustawiaja mecze tak jak żydy aby wejsc na swoje

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt wrz 13, 2005 8:21 pm przez huteusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 13, 2005 8:13 pm

ciach_bamboocha pisze:
BarteKSH pisze: Po kiego ch... zarząd wogóle stawiał za cel awans.


:shock: :shock: :shock:

Kurwa chcialoby sie zec niech zyja minimalisci :wink:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt wrz 13, 2005 8:28 pm

Z tego co widze Hutniczek jest 7dmy w tabeli a strata to chyba 6 punktow...
Nie da sie non stop wygrywać ! Nikt nie wygral ligi w rundzie jesiennej...

Mimo to uwazam ze w tym sezonie...
2 liga musi byc

HKS GOOOOL!!!