Hutnik - Sandecja

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
ImPeRiUm CzYżYnY
Posty: 45
Rejestracja: śr cze 01, 2005 11:28 pm

Postautor: ImPeRiUm CzYżYnY » wt wrz 13, 2005 10:39 pm

z tego co sie orientuje liczba w saczu 30-40
Ziomka wspieraj w działanich osłaniaj gdy na handlu go przyczaja kurwa ..

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt wrz 13, 2005 10:44 pm

Sandecjaa - zgoda. Chodzi o to kto popełni mniej błędów i dlatego 3 punkty dla Was. A wydaje mi się, że źle zrozumiałeś poprzedników. Im nie chodzi o "wybielanie" zawodników, a o "zganienie" ich!!! Poprzednicy dokładnie analizują grę zawodników w tym i poprzednich meczach. Wiedzą na co stać naszą drużynę i wiedzą, że to co dzisiaj pokazali to...

Dlatego - gratulacje dla Waszej drużyny, dla zawodników którzy zagrali mądrzej, byli konsekwentni w obranej taktyce, umieli wykorzystać błedy Hutników. Taka prawda i tego poprzednicy nie kryją.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt wrz 13, 2005 10:53 pm

lucero chyba bylismy na róznych meczach!!

:) mialem napisac to samo :), moze dlatego wydawaly nam sie one rozne, iz mamy troche inna baze. Ja nie porownuje Hutnika do tego z lat 90tych, nie porownuje do sezonu pucharowego, porownuje do tego co sie dzialo w zeszlym sezonie

Patrzac na gre w polu, konstruowanie akcji ta druza pokazuje wielki potencjal. Inna sprawa to to co napisal Sagram- niestety rozdajemy punkty, nawet tutaj nie pisalbym o meczu w Stalowej, ale z Tlokami to dopiero byly prezenty. A dzisiaj? To samo, piec akcji, cztery bramki, zastanawiam sie skad wynika ta nonszalacja

Pomimo wszystko to byl Hutnik ktorego pod wieloma wzgledami chcialbym ogladac

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » wt wrz 13, 2005 11:09 pm

Ale panowie kocioł robicie już nie wiem wkońcu czy dobrze grali czy nie.Chhyba nie skoro przegrali 4-2.Sama walka nie wystarczy.Oczywiście szacunek dla chłopaków że walczą ale wynik jest najważniejszy,a ten nie jest korzystny.Następny mecz pokaże czy to był wypadek przy pracy czy poprzednie mecze to był fart.Oby to pierwsze.Oczywiście tragedii odrazu nie można robić i niech sie chłopaki wezmą do gry.Kurde a tak liczyłem na punkty.Boje sie że jednak nic nie zdziałamy w tym sezonie.Trzymam kciuki w sobote na stadionie
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Sandecjaa
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 27, 2005 12:43 pm

Postautor: Sandecjaa » wt wrz 13, 2005 11:20 pm

na moje oko "ludzi"(bez komentarza) z Hutnika max 35

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr wrz 14, 2005 1:15 am

kibic zwierze...nas ok 40 czlowieku
pzdr Osiek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr wrz 14, 2005 1:45 am

"zwierze" - to chyba właściwie określa pewne sytuacje :lol:

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr wrz 14, 2005 8:29 am

Sagram pisze:jakże inaczej opisać remis w Stalowej Woli, gdzie Stalówka przez 90 minut sztycha nie mogła ugrać,


No bez przesady... Na tym meczu akurat byłem i widzialem coś innego, a już na pewno nie "90".

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr wrz 14, 2005 8:37 am

ŁKS wciąż szuka napastników
W poniedziałek na testy do ŁKS-u przyjechał Nehmet Hanifi Zellik. Kurd z niemieckim paszportem miał odmienić oblicze łódzkiego ataku. Nie pokazał się jednak ze zbyt dobrej strony i dzisiaj trener z menedżerem byli w Nowym Sączu obserwując innych napastników.

- To super snajper - chwalił Kurda menedżer Frank Palasz. - W ubiegłym sezonie zdobył aż 126 goli.

Po kilkunastu minutach treningu okazało się, że ta opinia ma niewiele wspólnego z prawdą. Po drugie zaś Zellikowi odnowiła się kontuzja i musiał wrócić do Niemiec. - Myślę, że nie był to gracz, na którego czekaliśmy - mówi dyplomatycznie trener Wiesław Wojno.

Menedżer ŁKS Marek Chojnacki zareagował błyskawicznie - dzisiaj razem drugim trenerem Juliuszem Kruszankinem pojechał do Nowego Sącza na mecz trzecioligowej Sandecji z Hutnikiem Kraków, by zobaczyć w akcji Pawła Szczepanika i Piotra Madejskiego. Pierwszy jest lewym obrońcą klubu z Nowego Sącza. Latem był na testach w Jagiellonii Białystok i Cracovii. Madejski, który jest napastnikiem, chce odejść z Hutnika. Jego menedżer szuka mu nowego klubu.
W drodze powrotnej Chojnacki i Kruszankin mieli spotkać się z Arkadiuszem Bałuszyńskim (napastnik Kolejarza Stróże), który przed zamknięciem okresu transferowego wystąpił w sparingu ŁKS z Włókniarzem Pabianice.

Zdesperowany Wojno chciałby sprowadzić ze Stali Głowno dwóch napastników Pawła Adamca i Adriana Świątka. Ten drugi jest najlepszym strzelcem w III lidze - w pięciu meczach zdobył osiem bramek. Ich przejście do ŁKS jest możliwe tylko pod warunkiem rozwiązania kontraktu ze Stalą z jej winy.

Wciąż też aktualne jest też pozyskanie napastnika ze Słowacji. Menedżer Dragan Popović, który współpracuje z ŁKS, pojechał w tej sprawie do Bratysławy. - Rozmawia z zawodnikiem mającym za sobą występy w lidze portugalskiej - mówi Daniel Goszczyński.

Dzisiaj ełkaesiacy ćwiczyli mniej intensywniej. Trener Wojno nie chciał bowiem nadwerężać sił swoich podopiecznych przed sobotnim meczem z Jagiellonią w Białymstoku. - Pora, by zespół odzyskał świeżość, co powinno poprawić naszą skuteczność - mówi szkoleniowiec. - Stwarzamy okazje bramkowe, ale nie potrafimy ich wykorzystać.

W meczu z Kujawiakiem po raz pierwszy od przyjścia Wojny ełkaesiacy nie zdobyli gola. Trener uważa jednak, że to kolejne doświadczenie, które może już zaprocentować w meczu w Białymstoku. Na razie trener łodzian nie wie kto wystąpi przeciwko Jagiellonii.



Brzmi groźnie, możę i dobrze że Madejski w tym meczu zagrał przeciętnie pomimo strzelonej bramki.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » śr wrz 14, 2005 9:30 am

POWAZNE ostrzezenie dla stoki i RSG za złamanie regulaminu.
Ostrzeżenie dla stoki za napierdalanie bezsensownych postów - pracujesz na bana.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr wrz 14, 2005 9:54 am

Ja czytałem dziś bodajże w Wyborczej(lub Dzienniku..), że Łks przyjechał oglądac Mężyka, i że odejdzie on z Sandecji po jesieni...

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr wrz 14, 2005 11:07 am

Jak Madejski może chcieć odejść skoro z własnej woli przedłużył kontrakt.Nikt nie może odejść bo oznaczało by to katastrofe.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
WCC19HKS50
Posty: 109
Rejestracja: czw sie 26, 2004 11:33 am
Lokalizacja: z nikąd

Postautor: WCC19HKS50 » śr wrz 14, 2005 3:23 pm

NAJWIĘKSZĄ KATASTROFĄ JAK DLA MNIE i Moich Znajomych Jest granie w TEJ WIEJSKIEJ 3 LIDZE kolejny sezon i następny bo tak będzie na 20000000000% ...... bez sponsora nigdy nie awansujemy wyżej i Ci którzy myślą inaczej są "śmiesznymi Optymistami..."
Wiara Naszą Nadzieją - Precz z III Ligą !!!

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » śr wrz 14, 2005 3:34 pm

WCC19HKS50 pisze:Jest granie w TEJ WIEJSKIEJ 3 LIDZE kolejny sezon i następny bo tak będzie na 20000000000%


jeszcze jest jedna opcja, mniej optymistyczna niż granie nawet w III lidze......
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Oświecenia :)
Posty: 190
Rejestracja: śr maja 25, 2005 8:40 pm

Postautor: Oświecenia :) » śr wrz 14, 2005 4:17 pm

beda jakies fotki z Sącza ???