Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob paź 08, 2005 12:03 pm

tylko ,ze ten sam Blachacz kilkakrotnie przerywal bardzo grozne akcje gospodarzy. Jak na tak mlodego zawodnika wystep dobry bo na bardzo dobry niestety psuje mu ocene akcje przy ktorej Kwiecinski strzelil na 2-2. Swenda -katastrofa ,duzo gorsza gra niz w poprzednim sezonie gdzie braki umiejetnosciowe nadrabiał przynajmniej ambicja ,moze sie jeszcze odnajdzie do konca rundy bo nie wiem czy jest sens pozostawiania go w takiej formie na wiosne. Madejski zdecydowanie najlepszy w zespole ,choc dwa razy zawalil (podanie do Kaczora) i raz chyba sam powinien strzelac a nie podawac ,ale wystep dobry+ . Reszta - plus za ambicje , - za pogubienie sie przy stanie 1-2 bo byla wielka szansa na 3 punkty.
ps. sam Madejski w przodzie meczu nam nie wygra
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Ziomuś w glanach

Postautor: Ziomuś w glanach » sob paź 08, 2005 12:35 pm

Niema się co cieszyć z takiego wyniku jak niebędizmey wygrywac tylko remisowac to będziemy kolejny sezon ogladać tą trzecią lige z sandecjami i innymi do znudzenia śmiesznymi zespołami, niewime z czego się cieszyć bo ten remis nic niewnosi do naszego awansu w który coiraz mniej wierze :x

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob paź 08, 2005 1:01 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob paź 08, 2005 1:05 pm

dUfio pisze:...koszulki fajne tylko czemu są na nich czarne numery :shock:


REGULAMIN ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI
NA SEZON 2005/2006

UCZESTNICY ZAWODÓW

§ 9

4. Zawodnicy winni mieć na koszulkach numery o wysokości minimum 30 cm, wykonane w kolorze kontrastującym z kolorem koszulki, zapewniające ich widoczność nawet z dalszej odległości.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob paź 08, 2005 4:30 pm

JA też mam lekki niedosyt.Szkoda bo prowadziliśy 2-1.No ale remis z Wieliczką nie jest zły zwłaszcza że teraz raczej mamy drużyny do ogrania.Może wreszcie ten Dutka sie rozstrzela bo naprawde brakuje nam napastnika.Wygląda na to że Mdejski wraca do wysokiej formy i napewno w kolejnych meczach można będzie ni niego liczyć.Brawo chłopaki teraz liczymy na 3 punkty u siebie!!!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob paź 08, 2005 11:07 pm

HDS - Niebieski, ciemny niebieski czy granatowy jak kto woli też kontrastuje z białym, a daje efekt hutniczych barw.

RUCZAJHKS
Posty: 20
Rejestracja: czw maja 05, 2005 9:14 am

Postautor: RUCZAJHKS » ndz paź 09, 2005 6:47 pm

Widze że najlepiej to wychodzi wam krytykowanie chciałbym sie zapytać czy ktoś z WAS coś załatwił dla HUTNIKA ja w dzien meczu zaperdalałem do SOSNOWCA i na 10 minut przed meczem Z Krzysiem I WIĄCKIEM załatwialiśmy z sędziami i obserwatorem żeby zagrali w tych koszulkach bo piłkarze chcieli grać w takich z nazwiskami i ani jeden nie nadawał ze są ZŁE!!!!!!!! Tyle z mojej strony >
POZDRAWIAM WIERNYCH KIBICÓW HUTNIKA

bn
Posty: 3024
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 09, 2005 7:34 pm

nazwiska na koszulkach to bardzo dobry pomysł który zresztą sam pronowałem kiedyś w innym temacie ;)
coraz bardziej profesjonalna staje się ta nasza drużyna i gratulacje dla tych którzy zrealizowali tą ideę.

a przy następnej serii można pomyśleć o zmianie koloru numerów na ciemnoniebieski.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 10, 2005 8:32 am

RUCZAJHKS pisze:Widze że najlepiej to wychodzi wam krytykowanie chciałbym sie zapytać czy ktoś z WAS coś załatwił dla HUTNIKA ja w dzien meczu zaperdalałem do SOSNOWCA i na 10 minut przed meczem Z Krzysiem I WIĄCKIEM załatwialiśmy z sędziami i obserwatorem żeby zagrali w tych koszulkach bo piłkarze chcieli grać w takich z nazwiskami i ani jeden nie nadawał ze są ZŁE!!!!!!!! Tyle z mojej strony >
POZDRAWIAM WIERNYCH KIBICÓW HUTNIKA


Rozumiem, że walnie sie do tego przyczyniłeś i czujesz sie urażony. Ale umiejętnośc przyjmowania nie tylko pochwał to cenna cecha.
Nie ma co się spinac stary, na spokojnie trzeba wszystko brac i będzie git :wink:

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pt paź 14, 2005 1:25 pm

[quote="HZA_Hutnik"]
PS. Acha i te koszulki. Fakt, że pierwsze w historii z nazwiskami, ale model jakiś który chyba u Mączki zalegał w magazynie bo bez rewelacji. A jak zauważył jeden z kibiców to są na każdego za duże. Ciekawe jak Jarosz w niej wyjdzie... Może to był model dla sekcji Rugby???
quote]

to razem ze spostrzegawczym kibicem kupcie dopasowane i piękne koszulki
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze