Hutnik Kraków- Stal Sanok

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob paź 29, 2005 9:19 pm

zdjęcia jak zawsze na
hutniczek.glt.pl
Ostatnio zmieniony ndz paź 30, 2005 7:33 am przez huteusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob paź 29, 2005 9:24 pm

Marcin masz racje, Kepa chyba znow na dlugo wroci do obrony, nie wiem czy slusznie bo bardziej widze go w pomocy niz w obronie, robi dobra gre.
A dzis na konferencji prasowej trener wlasnie wypowiedzial sie ze Kepa go bardzo zawiodl w dzisiejszym meczu na tej pozycji i prawdopodobnie w nastepnym niestety zagra na obronie ;(

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob paź 29, 2005 9:25 pm

Markow - a kolega z kosciuszkowskiego "odbity" z rąk milicji dotarl bezpiecznie do domu?

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob paź 29, 2005 9:27 pm

dotarl, odprowadzilem go pod sama klatke, wiec szalik caly, tylko czemu koledy z osiedla zostawili go na przystanku w takim stanie, to nie moge zrozumiec ;)

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob paź 29, 2005 9:39 pm

markow pisze:A dzis na konferencji prasowej trener wlasnie wypowiedzial sie ze Kepa go bardzo zawiodl w dzisiejszym meczu na tej pozycji i prawdopodobnie w nastepnym niestety zagra na obronie ;(


No właśnie... Mam nieodparte wrażenie, że Robert Kasperczyk ma do Pawła coś osobistego. Nawet podczas prezentacji przed sezonem, gdy mówił o Kępie, to powiedział to tak jakby sugerował, że jest słaby. Nie pamiętam dokładnie, ale było to mniej więcej coś w tym stylu "mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie Paweł Kępa znów przypomni sobie, jak grał kiedyś, np. w świetnym meczu z Cracovią", tak jakby ostatnio grał źle. Oczywiście nie wnikam w to, mogę się mylić, zresztą to nie moja sprawa - szkoda tylko, że niezależnie jakie są powody, po prostu działa to na niekorzyść zespołu...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob paź 29, 2005 9:53 pm

Dla mnie Paweł jest jednym z najlepszych pilkarzy naszego zespołu, widać to na boisku, jego ambicję, gdy straci piłke, za wszelką cene stara się ją odzyskać, jest bardzo szybki, potrafi dograć dobrze piłkę, mimo niskiego wzrostu nigdy nie odpuszcza, nie boi się też przyłożyć nogi tak jak w dzisiejszym meczu, gdy został brytalnie sfaulowany. Nie wiem czy Paweł nie stał się kozłem ofiarnym trenera, taki drugi Darek Kołodziej, jak coś źle funkcjonowało, to trener zawsze miał pretensję do Darka, a teraz przeszło to na Pawła, uważam że niesłusznie, czasem gorzej zagra Madejski, Stolarz, Pasionek, czy inny zawodnik, ale wina na nich za słaby mecz raczej nie spada. Myśle ze Paweł jest za bardzo spokojny, nie potrafi się przeciwstawić trenerowi, może dlatego trener tak go nie docenia. A szkoda. Jedyne co moge napisac - PAWLE - jestesmy za toba, i chcemy cie widziec w pomocy a nie w obronie.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob paź 29, 2005 10:11 pm

Nie rozumiem w takim razie trenera.Przecież Kępa zagrał dobrze i ambitnie.Ja od dawna jestem przeciwnikiem tego trenera,Nie widze postępu w grze.Owszem zdarzają się przebłyski ale to tylko świadczy o tym że Ci chłopcy potrafią grać i powinni ustabilizować forme.Wiem że jest on oddany Hutnikowi.Można mu powierzyć inną funkcje w klubie.Daje mu jeszcze następną runde jak wtedy chłopaki sie nie ustabilizują na w miare wysokim poziomie to moim zdaniem powinien odejść.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob paź 29, 2005 10:38 pm

markow pisze:Dla mnie Paweł jest jednym z najlepszych pilkarzy naszego zespołu, widać to na boisku, jego ambicję, gdy straci piłke, za wszelką cene stara się ją odzyskać, jest bardzo szybki, potrafi dograć dobrze piłkę, mimo niskiego wzrostu nigdy nie odpuszcza, nie boi się też przyłożyć nogi tak jak w dzisiejszym meczu, gdy został brytalnie sfaulowany.


Podpisuję się pod tym w pełni. Akurat do kogo jak do kogo, ale właśnie do Pawła pretensji o to, jak gra, można mieć chyba najmniej. I nie chodzi o dzisiejszy mecz, ale w ogóle o całokształt. Nie jest supergwiazdą, ale jak na III ligę prezentuje bardzo równy, stały, po prostu dobry poziom, a poza tym zostawia zawsze na boisku masę zdrowia.

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » sob paź 29, 2005 10:56 pm

markow pisze:Dla mnie Paweł jest jednym z najlepszych pilkarzy naszego zespołu, widać to na boisku, jego ambicję, gdy straci piłke, za wszelką cene stara się ją odzyskać, jest bardzo szybki, potrafi dograć dobrze piłkę, mimo niskiego wzrostu nigdy nie odpuszcza, nie boi się też przyłożyć nogi tak jak w dzisiejszym meczu, gdy został brytalnie sfaulowany. Nie wiem czy Paweł nie stał się kozłem ofiarnym trenera, taki drugi Darek Kołodziej, jak coś źle funkcjonowało, to trener zawsze miał pretensję do Darka, a teraz przeszło to na Pawła, uważam że niesłusznie, czasem gorzej zagra Madejski, Stolarz, Pasionek, czy inny zawodnik, ale wina na nich za słaby mecz raczej nie spada. Myśle ze Paweł jest za bardzo spokojny, nie potrafi się przeciwstawić trenerowi, może dlatego trener tak go nie docenia. A szkoda. Jedyne co moge napisac - PAWLE - jestesmy za toba, i chcemy cie widziec w pomocy a nie w obronie.

brawo! wreszcie ktoś Go decania!...
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

KSH74NH
Posty: 4389
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz paź 30, 2005 12:48 am

Fan Hutnika pisze:Gratulacje dla pilkarzy jest bardzo dobrze moze byc cudownie .

A tak mi sie marzy gdybysmy zakonczyli runde na 2 miejscu ze strata 3 pkt do lidera . Nowy sezon dwa pierwsze mecze u siebie wygrane i jedziemy jako lider w sile 1000 fanatycznych kibicow do zabierzowa wielki najazd bialo blekitno niebieskich ! Wszystko jest mozliwe obysmy nie stracili tego co juz wypracowane


no co ty chlopie z 1,000 to za malo :D

Awatar użytkownika
WandaL
Posty: 260
Rejestracja: pt wrz 10, 2004 9:23 pm

Postautor: WandaL » ndz paź 30, 2005 9:10 am

marketing pisze:...
1) BUDOWANIE WIZERUNKU KLUBU:
- nawiązanie współpracy z Dziennym Ośrodkiem Socjoterapii "U Siemachy" oraz Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą na os. Szkolnym w celu wpuszczaniu na stadion dzieci, które żyją w trydnych warunkach i nie stać ich na luksus rozrywki na meczach - działanie to ma na celu zwiększenie ilości widzów na meczu/poprawienie postrzegania klubu/gromadzenie argumentów dla Urzędu Miasta dla inwestycji w Hutnika (WCIĄŻ SZUKAM KOLEJNYCH INSYTUCJI - SUGERUJCIE!);
...


Podczas wczorajszego meczu między Hutnik Kraków, a Stal Sanok na Suchych Stawach zjawila sie po raz kolejny grupa Dzieciakow wraz z opiekunami...

Obrazek

Obrazek

W ramach wdziecznosci i podziekowania dla Piotrka Danka, za umozliwienie im oglądnięcia meczu, przekazali na ręce czlonka zarzadu te oto lauki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... i poprosili o wpis do "KRONIKI PRZYJACIOL"co tez Piotr Danek uczynil.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz paź 30, 2005 9:24 am

[quote="Marcin_SuchaBeskidzka

No właśnie... Mam nieodparte wrażenie, że Robert Kasperczyk ma do Pawła coś osobistego. Nawet podczas prezentacji przed sezonem, gdy mówił o Kępie, to powiedział to tak jakby sugerował, że jest słaby..[/quote]

no mial prawo tak mwic .Chyba szybko zapomnieliscie jak w tamtym sezonie trzy czy cztery razy nie trafiał z metrów do pustej bramki.Na szczescie teraz gra dobrze ,a wszel;kie braki nadrabia wielką ambicją:)
Hutnik Centrum B

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz paź 30, 2005 9:30 am

Nie zgadzam się. Wskaż mi w takim razie jednego choć ofensywnego zawodnika, który w zeszłym sezonie grał wspaniale i... trafiał z paru metrów do bramki, zwłaszcza jesienią. A burę dostał tylko Kępa.

dUfio
Posty: 9110
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 30, 2005 10:14 am

WandaL pisze:
marketing pisze:...
1) BUDOWANIE WIZERUNKU KLUBU:
- nawiązanie współpracy z Dziennym Ośrodkiem Socjoterapii "U Siemachy" oraz Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą na os. Szkolnym w celu wpuszczaniu na stadion dzieci, które żyją w trydnych warunkach i nie stać ich na luksus rozrywki na meczach - działanie to ma na celu zwiększenie ilości widzów na meczu/poprawienie postrzegania klubu/gromadzenie argumentów dla Urzędu Miasta dla inwestycji w Hutnika (WCIĄŻ SZUKAM KOLEJNYCH INSYTUCJI - SUGERUJCIE!);
...


Podczas wczorajszego meczu między Hutnik Kraków, a Stal Sanok na Suchych Stawach zjawila sie po raz kolejny grupa Dzieciakow wraz z opiekunami...



bez kitu wzruszylem sie jak zobaczyłem ta laurke :)

ależ PRZEZAJEBISTA inicjatywa :!: :!: :!: BRAWO PIOTREK :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 30, 2005 11:10 am

No ja podobnie,jeszcze te dzieciaki w szalikach.Brawo i tak trzymaj Piotrek.Trzeba tą akcje podtrzymywać.

Może po jakichś szkołach podzwonić,pamiętam jeszcze w pierwszej lidze było za darmo dla uczniów i między innymi dlatego zacząłem chodzić na mecze.
Dla wielu nawet te 6 zł to dużo.Myśle że właśnie do dzieci w wieku szkolnym warto uderzać bo jeszcze pewnie nie są związani z żadnym klubem i warto wpajać im to że w Hucie powinno sie kibicować Hutnikowi bo im większe będą tym trudniej będzie ich do tego przekonać bo ulegną modzie na Cracovie lub Wisłe
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!