Polska rzeczywistość

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Do kochajacego dobro dzieciaków

Postautor: Sagram » czw paź 27, 2005 8:02 pm

ksw pisze:Widzę że, bardzo ładnie potrafi Pan grać na tak zwanej nucie "dobro dzieciaków". Dziwi mnie to troszke po przeczytaniu na tym forum Pana wypowiedzi w róznych sprawach, i relacjach z meczy ukochanego klubu Hutnik Kraków. Troche z ta miłościa do dzieciaków kłóca sie PANA wypowiedzi typu/ cytat z posta/ "TERAZ CZAS NA ŻYDKÓW" I nie dziwiłbym sie tak bardzo gdyby nie Pana zajęcia w Krakowskiej Piłce. Nie bede tu tego zajęcia ujawniał. Mysle ze sam Pan ma na tyle odwagi aby o nim wszystkim tu powiedzieć.
PS.
Mysle że podjudzanie na siebie przez Pana klubów Hutnik Kraków i Wieczysta Kraków nie powinno mieć TU miejsca. Czy Pan zapomniał o tym?
Wyjasniam takze że nie byłem nigdy i nie jestem prezesem klubu KS Wieczysta.


A już myślałem, że kiedy emocje weekendu opadły, zrozumiał Pan o co mnie i nie tylko mojej osobie w sb ranek przy Chałupnika chodziło. Widzę, że łudziłem się. Bo w Panu jest tyle agresji i złych cech, że nie zrozumie Pan w czym rzecz. Niestety na Pana przykładzie łatwo zobaczyć jak wygląda charakterystyka postaci działacza piłkarskiego, człowieka dążącego do celu po trupach, wyciągającego wszystkie negatywne rzeczy nie tylko w ostatnim czasie, ale pewnie w cały jego życiu, nie wybaczającego, robiącego wszystko, aby osiągnąć korzystny dla siebie wynik i co najgorsza nie umiejącego się przyznać do popełnionego błędu. I w tym przypadku wszystko to kosztem dzieci chcących sobie pokopać w piłkę.
Chce Pan tu wyciągać co to w moich postach jest napisane, ależ proszę bardzo, niech Pan szuka. Ale również i przede wszystkim niech Pan się zastanowi nad swoją postawą na boiskach i poza nimi, bo jest Pan osobą ogólnie znaną w środowisku piłki małopolskiej. Sam pamiętam pewne Pana niestosowne, delikatnie ujmując zachowania, ale to nie czas i miejsce na wyciąganie pewnych spraw, które już dawno są zapomnianymi.
Uważa Pan, że gram cyt.: "na nucie dobra dzieciaków". Aktorem jak Pan wie nie jestem, ale zależy mi bardzo na piłce młodzieżowej w Małopolsce, również z funkcji jaka pełnię w weekendy o której na tym forum wszyscy z małymi wyjątkami wiedzą, co może Pana zdziwić mniemam. A pewne negatywne cechy i zachowanie, szczególnie dotyczące młodzieży w polskiej piłce, piętnować będę i nie będzie to w tym przypadku dla mnie istotne, czy dotyczyć to będzie klubu Hutnik, Wieczysta czy jakiegokolwiek innego.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw paź 27, 2005 10:04 pm

Drogi Panie ksw:

Jako administrator forum śpieszę donieść, że na TYM FORUM Pan Sagram nie ma obowiązku przedstawiania się z nazwiska, gdyż wszyscy dobrze go znamy.

Nie poruszając tematu sporu, chciałbym tylko zwrócić Pana uwagę na pisownię słowa ŻADEN.

Pozdrawiam
Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!