Pogon Lezajsk VS Hutnik KRAKOW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pn lis 07, 2005 12:38 pm

HZA_Hutnik pisze:Marchewa - ale nie mów, że nie zgadzasz się ze snuffem choć po części... Snuff nie napisał, że jest anty-chuligański tylko, że nie podobały mu się pewne zachowania. Gdybyś się nie zgadzał to byś nie napisał wcześniej, że po wczorajszym wyjeździe znów lipa z organizowaniem wyjazdów bo nie będzie chętnych do robienia tego. I ja osobiście Cie rozumiem i to bardzo dobrze!! I akurat zgadzam z opinią Twoją czy Tetona w kwestii dalszej organizacji.


Zgadzam sie z nim w kwestii atmosfery jaka panowala w autokarze, ale nie zgodze sie ze ludzie nie pojechali na wyjazd bo tak bylo w autokarze, zrozumialbym to gdyby przyszlo na zbiorke 100 osob i 50 odeszlo poniewaz nie chce jechac w takim towarzystwie, ale jesli na zbiorke przyszlo tyle osob co przyszlo to nie tlumaczcie tego nastrojami w ekipie jadacej. bo nikt wczesniej nie mogl przewidziec jak bedzie

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn lis 07, 2005 2:42 pm

WCC19HKS50 pisze:do lucero:

facet nie kompromituj siebie i tego forum bo marchewie nie dorastasz do pięt jako kibic :!: :!:.

Wydaje mi sie ,ze nie na miejscu takie porównywanie bo zacznie sie wyliczanka kto jaki jest i co zrobił.
ps. gdyby Hutnik miał wszystkich takich "nie dorastajacych do piet kibiców" to by dalej na nasz stadion chodzilo po 8000-10000 ludzi
nie bronie tu lucera bo takze mam inne zdanie niz On na temat wyjazdów ale jak lucero zaczynał chodzic na mecze to nie wiem czy Ty w ogole wiedziales co to jest Hutnik wiec troche obiektywizmu.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 07, 2005 5:13 pm

Byłem pewny zwycięstwa, ale gdy sędzia odgwizdał koniec, to byłem szczęśliwy, że wywozimy punkt. Bardzo nieporadna gra naszego zespołu momentami. Dawali się zamykac zbyt często. Jeżeli chodzi o indywidualne oceny, to nikt się nie wybił, tylko Phil na coraz większy minus pracuje.

Co do kwestii kibicowskiej, to pozdrówka dla wszystkich którzy ten wyjazd musieli przeżyc. Było ciężko miejscami, ale dalismy radę.
pzdr

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 07, 2005 8:55 pm

Marchewa pisze: Zgadzam sie z nim w kwestii atmosfery jaka panowala w autokarze, ale nie zgodze sie ze ludzie nie pojechali na wyjazd bo tak bylo w autokarze, zrozumialbym to gdyby przyszlo na zbiorke 100 osob i 50 odeszlo poniewaz nie chce jechac w takim towarzystwie, ale jesli na zbiorke przyszlo tyle osob co przyszlo to nie tlumaczcie tego nastrojami w ekipie jadacej. bo nikt wczesniej nie mogl przewidziec jak bedzie


Bo po "waszym" zakazie czesc ludzi olewa "wasze" przyzwolenia na udanie sie na wyjazd, czesc jezdzi sama i siada gdzie indziej. I to jest np. rozlam w grupach o ktorych pisal poprzednik.
ps.
"facet nie kompromituj siebie i tego forum bo marchewie nie dorastasz do pięt jako kibic"
z tego co pamietam to Marchewa nigdy nie okreslal sie mianem kibica tylko ... (kumaci wiedzą :D )
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
PŻYQ
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 23, 2004 9:52 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PŻYQ » wt lis 08, 2005 12:54 am

TO JEST POKÓJ O TEMATYCE PIŁKARSKIEJ
więc: Madej nie chciał załatwić browarka po meczu a Tadek się tylko uśmiechnął 1 ( słownie raz) :)
powrót był zajebisty :) będzie co dzieciom opowiadać :lol: :lol: :lol:
aleja Róz - Hutnik i juz !!!!

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » wt lis 08, 2005 12:06 pm

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8435

mysle ze ktos powinien skomentowac na tamtym forum ta jak widac "zapierajaca dech w piersiach" akcje super policji. Nie mozna zostawic tego wpisu bez sprostowania.

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » wt lis 08, 2005 12:15 pm

Tu jeszcze link do tej "gazety" http://www.gcnowiny.pl/
po przeczytaniu tego czuje sie jak bym ogladal "kryminalnych", autor artykulu powinien dostac literacka nagrode nobla za najlepsza powiesc fantastyczna XXI wieku.

Awatar użytkownika
WCC19HKS50
Posty: 109
Rejestracja: czw sie 26, 2004 11:33 am
Lokalizacja: z nikąd

Postautor: WCC19HKS50 » wt lis 08, 2005 12:46 pm

suchystaw50 pisze:
Bo po "waszym" zakazie czesc ludzi olewa "wasze" przyzwolenia na udanie sie na wyjazd, czesc jezdzi sama i siada gdzie indziej. I to jest np. rozlam w grupach o ktorych pisal poprzednik.
ps.
"facet nie kompromituj siebie i tego forum bo marchewie nie dorastasz do pięt jako kibic"
z tego co pamietam to Marchewa nigdy nie okreslal sie mianem kibica tylko ... (kumaci wiedzą :D )


i tu się muszę zgodzić z Tobą jeśli chodzi o takowy rozłam... przykład - wyjazd do Buska <każdy jechał jak chciał...>

natomiast jeśli chodzi o mój tekst do Lucera żeby sie nie kompromitował to może i przesadziłem bo jeszcze pisałem to na nerwie po przyjeździe - jeśli kogoś uraziłem to sory... i "przepraszam w takim razie za to że nazwałem marchewe kibicem" suchystawie...
Wiara Naszą Nadzieją - Precz z III Ligą !!!

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt lis 08, 2005 2:13 pm

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Sam dopadłem bandytów!

KRACZKOWA, pow. łańcucki Właściciel okradzionej stacji pomógł policji zatrzymać złodziei


Pijana banda pseudokibiców okradła stację paliw w Kraczkowej. Sprawcy zastraszyli pracowników i w kilka minut splądrowali sklepowe półki. Dzięki odwadze właściciela stacji napastników udało się zatrzymać.

Szalikowcy przyjechali autokarem z Krakowa. Na stacji BBS zatrzymali się w drodze na niedzielny mecz w Leżajsku. Kilka minut po godz. 12 weszli do sklepu.

Zastraszyli pracowników
- Było ich ok. 20. Zachowywali się bardzo agresywnie, padały przekleństwa - mówi Kamil, pracownik stacji. - Jeden z nich zaczął nawet zaczepiać kelnerkę, która zaalarmowana hałasem przyszła zobaczyć, co się dzieje.
Sterroryzowani pracownicy bali się stawiać opór agresywnym szalikowcom. Bandyci nie kryjąc się przed pracownikami splądrowali sklep. Przez kilka minut kradli wszystko, co wpadło im w ręce. - Wynosili piwo, słodycze, tabletki na ból głowy. Z regału znikały drogie przybory do golenia. Na koniec jeden złośliwie zapytał, dlaczego mamy tak mało towaru na półkach! - relacjonuje dramatyczne chwile Bartek, jeden z zastraszonych pracowników.

Właściciel ściga bandytów
Kiedy bandyci opuścili stację pracownicy zawiadomili właściciela - Od razu postanowiłem działać. Ustaliłem, dokąd jechali i ruszyłem za nimi w pościg - mówi Ryszard Czapkowski.
- W trakcie meczu otrzymaliśmy sygnał od właściciela okradzionej stacji. Wspólnie z nim przeszukaliśmy autokar, którym przyjechali kibice Hutnika Kraków. Już wcześniej byli bardzo agresywni i wulgarni - mówi Barbara Królikowska z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.
W autobusie znaleziono skradzione rzeczy. Napastników zatrzymano. Sprawą zajmuje się policja z Łańcuta.
- Większość sprawców była pod wpływem alkoholu. Najmłodszy z zatrzymanych miał 15 lat. Ponieważ całe zajście na stacji zarejestrowały kamery część podejrzanych od razu przyznała się do winy. Kara ich nie minie - zapewnia Andrzej Reizer, Komendant KPP w Łańcucie.

Nie czuję się jak bohater
Policja przyznaje, że bardzo przydały się informacje przekazane przez właściciela stacji: - Dzięki jego odwadze udało się szybko zatrzymać sprawców. Taka postawa działa odstraszająco na przestępców - uważa B. Królikowska.
Pan Ryszard nie czuje się jak bohater: - Myślę, że wiele osób postąpiłoby podobnie. Nie możemy dać się zastraszyć bandytom!


Odwaga pilnie poszukiwana

W dzisiejszych czasach trudno zdobyć się na odwagę i przeciwstawić się bandytom. Zwłaszcza, gdy za przeciwnika ma się grupę "kibiców”. Ci, czując się bezkarni coraz bardziej rosną w siłę. Jak szarańcza atakują wszystko co spotkają na drodze. Dlatego coś, co kiedyś wydawałoby się rzeczą normalną, gdy stawało się w obronie swojego dobytku lub czci i honoru urasta do rangi wydarzenia, do czołówki gazety. Można powiedzieć - takie czasy, każdy się boi, bo może stracić życie za jeden batonik. Kto będzie ryzykował? Tym bardziej należy pochwalić postawę właściciela stacji w Kraczkowej. Nie dał się zastraszyć i sam postanowił gonić złodziei. Dziwimy się i podziwiamy go. Niewielu z nas zdecydowałoby się na taki ruch. I to nie z tchórzostwa, ale z przeświadczenia, że niewiele to zmieni. Przestępcy muszą dostać wyraźne sygnały, że każdy ich bandycki wybryk będzie surowo ukarany z mocy prawa. Wówczas coraz mniej będziemy się dziwić.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt lis 08, 2005 3:58 pm

Ja pierdole! Ciśnie mnie, jak czytam takie kretynizmy!
Kurwa cycek bohater!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt lis 08, 2005 4:03 pm

I w ten sposób , mielomiesieczny wysiłek chłopaków ze stowarzyszenia , Piotrka Danka w kwestii budowania pozytywnego wizerunku kibiców Hutnika ,idzie w łeb , przez takie texty jak ten z tej gazetki , znow bedziemy kojarzeni w zlym swietle a szkoda , juz bylo dobrze a tutaj taki przypal :?
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt lis 08, 2005 5:23 pm

Pewni ludzie powinni się leczyć i to bardzo intensywnie.
Uważam że jest w naszym interesie (kibiców HUTNIKA) pozbyć się takich ludzi bo korzyści z nich żadnej a tylko hańba.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 08, 2005 6:19 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt lis 08, 2005 6:43 pm

SIMON NH pisze:http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8435

to samo masz napisane 6 godzin wdcześniej!!

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 08, 2005 6:45 pm

murdock pisze:
SIMON NH pisze:http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8435

to samo masz napisane 6 godzin wdcześniej!!


ALE TAM TEZ SA OPINIE NA TEN TEMAT.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard