Po co Hutnikowi 2 liga

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pt lis 11, 2005 10:39 pm

simon - porownanie Cracovii i Avii jest chyba nie na miejscu.
Do pierwszych wszed lduży sponsor, poza tym tradycja, rzesza (?) kibicow, stadion ,miasto....
Dobra nie ma co gdybać. Co będzie to będzie.
pozdr

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt lis 11, 2005 10:41 pm

wiem wiem-Avia nie ma szans do Cracovii ale chodzilo ze jak Cracovia szla od 3 do 1 ligi tak Avia moze isc z 4 do 2!Przyznac jednak trzeba uczciwie ze grali o niebo lepiej od nas... :cry:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » pt lis 11, 2005 10:46 pm

nie wiem czy grali lepiej, nie byłem na meczu ale to już temat nie na forum.
ZObaczymy podczas drugiej rundy jak się sytuacja ułozy. Mam przeczucie że Avia będzie niżej od nas i to z 10 punktów.
pozdro

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lis 11, 2005 10:49 pm

murdock pisze:nie wiem czy grali lepiej, nie byłem na meczu ale to już temat nie na forum.
ZObaczymy podczas drugiej rundy jak się sytuacja ułozy. Mam przeczucie że Avia będzie niżej od nas i to z 10 punktów.
pozdro


Nie sadze jak sklad im sie nie rozleci bo ponoc juz interesuja sie ich pilkarzami wlodarze z wyzszych lig to avia z taka gra awansuje
A powinni ten sklad utrzymac + wzmocnienia i skupic sie raczej trzeba bedzie na drugim barazowym miejscu ewetnualnie ale to zalezy czy dojdzie u nas do zwmocnien bo bez nich nie ma szans
Dlaczego nie gral dzisiaj Sotlarz?

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob lis 12, 2005 12:05 pm

pokazali nam miejsce w szyku i tyle-ich gra byla lepiej poukladana..bez wzmocnien to II liga MARZENIE..Podobno LKS interesuje sie Madejskim..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 12, 2005 12:41 pm

SIMON NH pisze:pokazali nam miejsce w szyku i tyle-ich gra byla lepiej poukladana..bez wzmocnien to II liga MARZENIE..Podobno LKS interesuje sie Madejskim..

Obserwowało go 2 wysłannikow z ŁKS-u

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 12, 2005 3:20 pm

No to zajebiście....Jeszcze niech pójdzie Madej i kurwa walczymy o utrzymanie w przyszłym sezonie!

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 12, 2005 3:44 pm

JOK_NH pisze:No to zajebiście....Jeszcze niech pójdzie Madej i kurwa walczymy o utrzymanie w przyszłym sezonie!

Pewnie tak tylko ze w II lidze :D

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 12, 2005 4:16 pm

Heh, optymista... :lol:

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 12, 2005 4:24 pm

JOK_NH pisze:Heh, optymista... :lol:

Trzeba byc dobrej mysli mysle ze jak lipecki dojdzie po zawieszeniu kaczor bedzie mogl grac stolarz i wiacek to mozna powalczyc. Naszczescie nie ma druzyny zdecydowanie pdbiegajacych od innych przeciez mamy tylko 9 punktow straty do stalowki z nimi gramy u siebie z motorem z kmita gornikiem sandecje tych najtrudniejszych mamy u siebie jedynie avie mamy na wyjezdzie
II liga II liga HKS

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob lis 12, 2005 4:24 pm

I to wielki optymista...Nasi pilkarze nie maja umiejetnosci wystarczajacych na II lige a klub nie ma kasy na kupno nowych bedacych wzmocnieniem skladu a nie uzupelnieniem..Brak tez sponsora a uzrymanie klubu w IIlidze kosztuje wiecej niz IIIlidze...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob lis 12, 2005 4:34 pm

SIMON NH pisze:I to wielki optymista...Nasi pilkarze nie maja umiejetnosci wystarczajacych na II lige a klub nie ma kasy na kupno nowych bedacych wzmocnieniem skladu a nie uzupelnieniem..Brak tez sponsora a uzrymanie klubu w IIlidze kosztuje wiecej niz IIIlidze...

A wiecie czemu jestem takim wielkim optymista :D :?: dlatego ze jak mielismy w 2000/01 mielismy przeciez taki zajebisty sklad nawet na czołowke II ligi i co ??
dlatego teraz kiedy mamy taki chujowy sklad to wejdziemy :D

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob lis 12, 2005 4:40 pm

:) ...Wiesz mi chcialbym tego awansu-pamietam dobrze I lige, puchary..spadek do II ligi i jak prowadzilsmy przez dlugi czas a potem mecz z Bełchatowem do przerwy 1:0 a mecz przegrany 1:2 i od tego czasu zaczelo sie zle w naszym klubie!!ale przyjda lepsze czasy tylko kiedy?teraz jestesmy za slabi bez wzmocnien na IIlige :cry:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

dzamber~NPL
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 04, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Nowa - HUta

Postautor: dzamber~NPL » sob lut 25, 2006 1:04 am

II liga by sie bardzo przydala zastanowcie sie sami ilu jest kibiców Hutnika którzy nie chodza na mecze bo sie juz znudzili ta monotonna gra w III lidze co roku praktycznie ci sami przeciwnicy prawie zadnych wiekszych emocji. A pomyślcie co by w II lidze bylo jaka by mobilizacja byla np na takich meczach jak z Widzewem, ŁKS-em, ślaskiem czy lechią wtedy to dopiero by byl doping i nie tylko ... :D:D

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob lut 25, 2006 10:33 am

Chyba w swoim zyciu bardzo malo awansow Hutnka przezyles.Zawsze,ilekroc byla szansa na awans byla taka sama gadka ja ta Twoja a i zawsze sie konczylo(po awanasie) na takiej samej(a czasem nawet i gorszej) liczbie kibicow na ss a tym bardziej na wyjazdach...