Phil Swenda będzie trenował z Crveną Zvezdą

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Phil Swenda będzie trenował z Crveną Zvezdą

Postautor: snuff » wt lis 15, 2005 3:10 pm

Nie wszyscy zaglądają na stronę hutnika bci więc wklejam tu art który się tam pojawił.

Phil Swenda będzie trenował z Crveną Zvezdą!?
Po rozegraniu kilku meczów i zakończeniu rundy jesiennej o zmianie otoczenia myśli amerykański zawodnik Hutnika Phil Swenda. Phil gra w Hutniku bez kontraktu dlatego w każdej chwili może zmienić klub bez kłopotów ze strony klubu.

Amerykanin nawiązał kontakt z klubem z Belgradu dzięki swojemu pośrednikowi, który przebywa w tym mieście i jest blisko klubu popularnej "Red Star". Zawodnik miałby o tyle łatwiej, że w Belgradzie mieszka również jego rodzina. Amerykanin ma trenować w tym klubie ale czy będzie to dłuższa przygoda, okaże się w najbliższej przyszłości.

Phil wyjechał w sobotę i obiecał przedstawić swoje stanowisko do miesiąca czasu. Wówczas swoje plany co do ewentualnej dalszej współpracy ze Swendą przedstawią trenerzy Hutnika. Jeśli plany Phila zakończą się pomyślnie byłaby to duża niespodzianka.

Ja uważam, że Phil to bardzo symaptyczny chłopak ale piłkarz z niego żaden. Może w Belgradzie się odnajdzie ale nie sądze. Uważam, że jego przygoda z Hutnikiem powinna być jak najszybciej zakończona. W jego miejsce proponuję ściągnąćź np. brata Michała Stolarza z Przeboju który strzelił już 12 bramek w 4 lidze.

A co wy sądzicie??

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » wt lis 15, 2005 3:13 pm

A ja to przeczytałem na futbol.org z rana.
Oby Mu się udało bo u Nas się nie udało...
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » wt lis 15, 2005 6:02 pm

moje zdanie jest takie, że informacje zawarte na www.futbol.org.pl przynajmniej po części nie są prawdziwe, do conajmniej 2ch mogę się zdecydowanie przyczepić, mianowicie dali tam artykuł o tym, że rzekomo Grzegorz Pater miałby iść do Kolejarza Stróże, to jakaś bzdura (wiem to z wiarygodnego źródła), następnie po zerwaniu rozmów z Kasperczakiem pokazał się artukuł o tym, że Kasperczak jednak wraca do Wisły co jak wiadomo było z palca wyssane..

nie wiem jak jest z tą informacją, ale chyba jednak patrzę na to z pewnym dystansem :!:
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
69
Posty: 27
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 11:22 am

Postautor: 69 » wt lis 15, 2005 7:47 pm

RACZEJ BEZ SZANS..NIE RADZI SOBIE W HUTNIKU-GRZEJE LAWE,TO NIBY TAM MIALBY SOBIE PORADZIC?
WATPIE...

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt lis 15, 2005 7:50 pm

nie wiem jak jest z tą informacją, ale chyba jednak patrzę na to z pewnym dystansem


Ta informacje podały mi inne źródła(bardziej wiarygodne) niż ta strona futbol.org
pojedzie trenować ale wątpie żeby coś mu z tego wyszło
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 15, 2005 7:53 pm

Powodzenia
...ale watpie czy mu sie uda...
Czy byłaby to strata ?? ??Nie wiem..Gorzej jakby chodziło o:Stanule,Pasiona czy Madejskiego...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt lis 15, 2005 9:38 pm

Nie musze przytaczać nazwisk zawodników, którym się nie udało w jedynym klubie. Na przykład Zając po kontuzji w Hutniku nie miał miejsca a znalazł je później w Wiśle i jeszcze w reprezentacji zagrał. Chmiest też nie błyszczał. Oliego w Wiśle też nie uznawali.

Więc z Phila u nas nic dobrego nie będzie, ale może tam mu się uda.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt lis 15, 2005 10:12 pm

Z całym szacunkiem, ale w takiej sytuacji to może i mnie by zatrudnili w Crvenej Zwezdzie ;)

KSH74NH
Posty: 4389
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lis 15, 2005 10:15 pm

Tak na prawde pfil rozegral tylko jeden dobry mecz z kimta i nic wiecej dobrego nei pokazal
Zycze mu jak najelpiej

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 15, 2005 10:56 pm

HZA_Hutnik pisze: Chmiest też nie błyszczał. Oliego w Wiśle też nie uznawali. .


A co robi Chmiest w Legii?Gra ogony!
A Oli?Sezon 2001/2002 wyszedł mu a dalej kontuzje..kilka dobrych meczy w LM i ogony w "Koniczynach"!
Nie zycze mu zle ale nie da rady.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » śr lis 16, 2005 12:00 am

Mi tam go nie szkoda , ale z drugiej strony rywalizacja w składzie sie zmniejszyla. :(
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

NEW HUTA 1950

Postautor: NEW HUTA 1950 » śr lis 16, 2005 12:01 am

[quote="krystianNH"]moje zdanie jest takie, że informacje zawarte na www.futbol.org.pl przynajmniej po części nie są prawdziwe



...PRZECIEŻ TAM JEST WYRAŻNIE PODANE ŻRÓDŁO....CZYTAJCIE DOKŁADNIE

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr lis 16, 2005 1:32 am

SIMON NH pisze:
HZA_Hutnik pisze: Chmiest też nie błyszczał. Oliego w Wiśle też nie uznawali. .


A co robi Chmiest w Legii?Gra ogony!
A Oli?Sezon 2001/2002 wyszedł mu a dalej kontuzje..kilka dobrych meczy w LM i ogony w "Koniczynach"!
Nie zycze mu zle ale nie da rady.


1. Ale w Legii. To róznica chyba sporamiędzy nami a Legią.
2. Oli? kilka bramek strzelił w tym dwie naprawdę ważne w tym sezonie :D

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » śr lis 16, 2005 10:19 am

HZA_Hutnik pisze:Nie musze przytaczać nazwisk zawodników, którym się nie udało w jedynym klubie. Na przykład Zając po kontuzji w Hutniku nie miał miejsca a znalazł je później w Wiśle i jeszcze w reprezentacji zagrał. Chmiest też nie błyszczał. Oliego w Wiśle też nie uznawali.



No akurat z Zającem to bylo inaczej, nie chcial u nas grać i zasymulowal chorobę nerek, nie gral pól roku po klamstwie, że kończy karierę (chcial rozwiazania kontraktu), by nagle trafić do Wisly...

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » czw lis 17, 2005 6:02 pm

Filipie zostan w Serbii, please!!
Jestes bardzo sympatyczny, ale kopanie pilki nie za bardzo Ci wychodzi.
Na kase za pensje+plus opłacane mieszkanie moglby sie skusic niezly 4ligowy zawodnik.
snuff z tym bratem Stolarza to daj spokój.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze