Daniel Jarosz na testach!!!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Daniel Jarosz na testach!!!

Postautor: Michas » pt gru 30, 2005 3:27 pm

Młody piłkarz Hutnika, Daniel Jarosz wybiera się na Cypr na testy do 11 drużyny ligi cypryjskiej Ethnikos Achnas. Jarosz jest wychowankiem Hutnika, niezwykle uzdolniony, z bajeczną techniką i nieprzewidywalnym zmysłem do poruszania się po boisku. Zainteresowanie nim wyrażał jeden z klubów polskiej pierwszej ligi już w ubiegłym sezonie, kiedy Jarosz wchodził do pierwszego składu III ligowego Hutnika. Młody piłkarz Hutnika do Nowej Huty ma powrócić 6 stycznia 2006 r.
Na Cyprze wyśmienicie radzi sobie inny z wychowanków nowohuckiego klubu, Łukasz Sosin, który raz po raz jest królem strzelców tamtejszej pierwszej ligi. Wielu fachowców zadaje sobie pytanie, dlaczego Sosin nie dostał szansy od Pawła Janasa, gdy dostają ją przeciętniacy z polskiej ligi...

Źródło www.nowahuta.org.pl
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Postautor: twop » pn sty 02, 2006 12:02 pm

BEZSENS !!!
Nie rozumiem tej polityki klubu.
Niczego ich nie nauczyły transfery Siedlarza i Goncerza.
Jarosz według mnie to naprawdę niezły gracz.
Poza tym przecież my nie mamy aktualnie w kadrze poza nim i Dutką żadnych napastników.
Rozumiem, że Hutnik nie ma kasy ale w przypadku transferów tak młodych zawodników pewnie nic nie zarobi.

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pn sty 02, 2006 1:42 pm

Jeśli już doszło by do transferu, to dostaniemy jakieś pieniądze na 100%, bo zawodnik ma jeszcze ważny kontakt z obecnym pracodawcą. Długów wobec tego zespołu nie mamy, więc w zamian koszulek nie dostaniemy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn sty 02, 2006 2:39 pm

Dziwne jest to ze chca sprowadzic starego Jamroza (co nie wiadomo jak gra) z cypru a pozbyc sie mlodego Jarosza ( co bardzo dobrze sie sprawoje)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt sty 03, 2006 12:05 am

HDS - tacy zawodnicy jak Pasionek, który jest w składzie czy Jamróz i Romuzga, którzy może w najbliższym czasie (niekoniecznie w zimie) pojawią się w drużynie są potrzebni. Nie można mieć w składzie samych nastolatków.

A co do tematu Jarosza to nie można utrzymać najlepszych zawodników w danym klubie na wieki. Zawsze znajdzie się ktoś kto się nim zainteresuje i zaoferuje rozwój finansowy i sportowy. Dla naszych chłopaków to druga polska liga czy na przykład Cypr. Dla zawodnika Widzewa to Groclin, a zawodników Legii czy Wisły Celtic Glasgow.

Awatar użytkownika
Skrzydlaty
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 15, 2004 12:45 pm

Postautor: Skrzydlaty » śr sty 04, 2006 12:52 pm

A ja powiem szczerze, ze na pewno nie bede plakal po odejsciu Jarosza...

Wedlug mnie jest on graczem co najwyzej przecietnym - no bo co to za napastnik co strzela w calej rundzie tylko jedna bramke...? :?

Owszem, chlopak duzo biega po boisku, ale zazwyczaj nic z tego nie wynikalo. Az sie dziwie, ze zainteresowano sie nim w lidze cypryjskiej... No ale skoro tak sie juz stalo, to bardzo dobrze - Jarosza obowiazuje caly czas wazny kontrakt z Hutnikiem, wiec za jego transfer naleza sie naszemu klubowi pieniadze (i mam nadzieje, ze nie bedzie to mala kwota...). W jego miejsce poszukalbym w innych klubach III lub IV ligi jakichs 2-3 nowych pilkarzy. Naprawde, nie ma Daniela co zalowac. Phil Swenda rowniez byl sympatycznym chlopakiem, ale nie szlo mu u nas za bardzo, wiec trenerzy z niego zrezygnowali, i chyba nikt nie wylewal z tego powodu lez...

Nam potrzeba prawdziwych (czyt. BRAMKOSTRZELNYCH) napastnikow, a nie "biegaczy" robiacych tylko wiatr na polowie przeciwnika... :!:

Takie jest moje zdanie...

100%PolishWodka
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 16, 2005 10:22 pm
Lokalizacja: Miasto niebieskich tramwajów!

Postautor: 100%PolishWodka » sob sty 07, 2006 6:57 pm

Dostalem informacje ze "Jarek" strzelil bramke w sparingu rozegranym na cyprze i podobno znakomicie sobie radzi..:)

Jest to Informacja sprawdzona.
Ej!zawsze jest alternatywa!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz sty 08, 2006 4:48 pm

zróbmy przedsezonową wyprzedaż -70% jak ktoś ważmie 4 na raz

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » ndz sty 08, 2006 8:03 pm

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu wiec pisze w tym, mam smutna wiadomość kolejni zawdonicy uszczuplili kadre naszego klubu 9na szczęście tylko na pół roku0 Krzysiek Świątek i Radek Chrząszcz zostali wypozyczeni do Przeboju Wolbrom . Pozdro .