Transfery 2006/7

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr mar 14, 2007 2:50 pm

Przy tylu kontuzjach jakich nabawili sie nasi i braku wzmocnień ataku ( Kajda i Lizak) czy dobrym posunięciem było puszczenie do Puszczy Niepołomice Dutki (5 goli w sparingach) ???
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » śr mar 14, 2007 6:50 pm

Po pierwsze Kajda nic nie grał. Widzialem go na jedynm sparingu w ataku i nic nie pokazal. Pozatym nasz jedyny chyba atak Wasyl i Pasza sa zdrowi. Najbardziej szkoda Lizaka bo mysle ze on by duzo pokazal gdyz widzialem go chyba w 3 spraingach i naprawde dobrze mu szlo. Mysle ze te wszystkie kontuzje nie sa jakies powazne i sklad na Sandecje bedzie dobry

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » czw mar 22, 2007 4:18 pm

Piłkarska Reprezentacja Nowej Huty wzmocniła swoją kadrę o 20 letniego napastnika, Szymona Kiwackiego. Młody zawodnik, który przyszedł z Igloopolu Dębica związał się z Hutnikiem na 2,5 roku.

www.Hutnik-krakow.pl

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pt mar 23, 2007 7:40 am

z tym nazwiskiem najbardziej przydała by mu się mocna psychika
w pierwszych meczach :)

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pt mar 23, 2007 10:10 am

czemu cały czas aluzje do jego nazwiska :?: pytam bo jestem młodym kibicem... czy był wcześniej jakis piłkarz o tym nazwisku czy po prostu Kiwacki od kiwania się :?:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt mar 23, 2007 3:01 pm

ludziska nazwsiko sie nie liczy licza sie jego umijetnosci i zdobywanie bramek

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » pt mar 23, 2007 4:34 pm

Wie ktoś coś więcej o tym nowym napastniku? Jak grał, ile bramek strzelał? Na forum Iglopolu nawet się nie zająknęli na temat tego transferu. Jakby to był jakiś ich podstawowy grajek to chyba by się zainteresowali tematem.

patryk
Posty: 698
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob mar 24, 2007 2:23 am

Witam!!
Śledzę ten temat od początku i jak wielu z Was zawsze oczekiwałem tu tylko dobrych wieści, ale... No właśnie, jak już wielu "rozsądnych" poprzedników napisało w tym i innych tematach, póki co cieszmy się z tego co mamy. Nie piję do tego, żebyśmy przestali cisnąć władzom klubu - bo te poza JEDNYM wyjątkiem są lekko pisząc żenujące, nie bronię też piłkarzy - bo według mnie robili i będą robić wszystko, żebyśmy ze stadionu po meczu wychodzili uchachani, ale... No właśnie co by tu nie napisać, to na nasz stadion w końcu chodzą charakterni kibice co dla mnie już kibica ze sporym stażem robi wrażenie i buduje wewnętrzne morale. Ale dopóki w tym klubie nie pójdzie w ruch "zdrowa kasa", to nie piszcie sloganów typu II liga itp. Celowo piszę w tym temacie, bo wiem że wielu z Was jak i ja chciałoby święcić kolejne sukcesy klubu - patrz awans - ale ja z perspektywy tych już moich 19 lat "stażu" na Hutniczym szlaku zawsze życzyłbym sobie, żeby na każdym meczu nie ważne w której lidze i o jaką stawkę widzieć właśnie te charakterne twarze, które były, są i będą mam nadzieję na dobre i na złe. Dlatego z tego miejsca apeluję, nie pytajcie w ciemno kto jak gra z naszych nowych nabytków, nie jedźcie po tych, którzy wybrali inny klub żeby przyrobić na chleb, a przede wszystkim nie mówcie znajomkom po innym szalu, że u nas jest pyta bo III liga, bo chujowe mecze itp. Wiadomo każdy ma tych wiosek poniekąd dość, ale żyjmy dniem i patrzmy "kibicom sukcesu" w oczy i powtarzajmy, że takiej bandy wariatów jak na Suchych Stawach to mogą nam tylko pozazdrościć!! W ostatnich kilku miesiącach poznałem sporo kibiców i tych "kumatych" i tych mniej z różnych klubów z południowej Polski i wierzcie lub nie, ale prawie wszyscy wyrażali swój podziw dla nas jako może ilościowo nie za wielkiej, ale jako całokształt zgranej i jednorodnej ekipy. O szacunku usłyszałem niejednokrotnie zanim wspomniałem, któremu z klubów w "Krakowie" kibicuję. To mnie chłopaka przed 30-stką bardzo cieszyło, bo nasza praca - patrz kibiców, Stowarzyszenia, nas wszystkich - nie odbija się bez echa w kibicowskim światku. Jedocześnie chcę nadmienić, że ja jako kibic obecnie za wiele nie pomagam tym którzy cały czas starają się nasz klub dźwignąć - to ich zasługi że jesteśmy tak postrzegani, ich jak i każdego z nas po części. Ta dłuższa refleksja może niektórych z Was zanudzi, ale wierzę że niektórych równie mocno zainteresuje, bo na dzień dzisiejszy bycie kibicem HUTNIKA to nie tylko zobowiązanie ale i zaszczyt!!! Pamiętajcie o tym i młodzieży i starszyzno!!
Z Hutniczym pozdrowieniem

patryk
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz mar 25, 2007 9:33 pm

Porter_HKS pisze:Jak grał, ile bramek strzelał?
0

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz mar 25, 2007 10:31 pm

HDS pisze:
Porter_HKS pisze:Jak grał, ile bramek strzelał?
0


- IGLOOPOL DĘBICA 2:1 MOSiR Jasło

Skład: Mazurek - Reptak (20 Moraniec), Bogacz (65 Żukowski), Totoś, Rzepa - Madura, Macnar (80 Nowak), Kubas, Ostrowski - Kiwacki, Rudziński

Bramki: Kiwacki(33), Ostrowski(80) - Dubiel(63)

Coś tam kiedyś strzelił...

- V Turniej im. Ryszarda Majchra.
Poniedziałek, 23 stycznia 2006

W sobotę 21 stycznia na Sali sportowej I LO po raz piąty spotkali się piłkarze w ramach turnieju halowej piłki nożnej by uczcić pamięć trenera i wychowawcy Ryszarda Majchra. W turnieju wystartowało 5 zespołów : MOSiR Bochnia, BKS Bochnia, NOVI Jodłówka, CZARNI Kobyle, IGLOOPOL Dębica. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Czas gry 2 x 12 minut.
Trenerzy wybrali spośród zawodników uczestniczących w turnieju najlepszego zawodnika oraz bramkarza. Zostali nimi:
# Najlepszy zawodnik: Szymon KIWACKI Igloopol Dębica
# Najlepszy bramkarz: Daniel NALEPKA Czarni Kobyle
# Najlepszym strzelcem został : Michał KUPIEC BKS Bochnia, który zdobył 9 bramek.
- Kiedy miał 17 lat był na testach w Kolporterze Kielce...
Hutnik Kraków

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt mar 27, 2007 7:30 pm

Łukasz Dębski
-------------
- data urodzenia: 12.07.1983
- wzrost: 186 cm
- waga: 86 kg
- poprzedni klub: Śląsk Świętochłowice
- wychowanek: Stadionu Śląskeigo Chorzów
- pozycja: obrońca
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: brak
- nadzieje związane z grą w Hutniku: rozwój indywidualny
- piłkarski idol: David Beckham


Szymon Kiwacki
--------------
- data urodzenia: 10.07.1987
- wzrost: 186 cm
- waga: 78 kg
- poprzedni klub: Igloopol Dębica
- wychowanek: Igloopolu Dębica
- pozycja: napastnik
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: Mistrzostwo Województwa w I lidze juniorów
- nadzieje związane z grą w Hutniku: awans do II ligi
- piłkarski idol: Samuel Eto'o


Sebastian Jagła
---------------
- data urodzenia: 10.04.1989
- wzrost: 183 cm
- waga: 78 kg
- poprzedni klub: wychowanek Hutnika
- pozycja: pomocnik
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: występy w Reprezentacji Małopolski i Mistrzostwo Małopolski
- nadzieje związane z grą w Hutniku: debiut w lidze
- piłkarski idol: Didier Drogba


Maciej Najder
-------------
- data urodzenia: 10.07.1988
- wzrost: 171 cm
- waga: 67 kg
- poprzedni klub: Wisła Kraków
- wychowanek: Wisły Kraków
- pozycja: napastnik
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: Mistrzostwo Małopolski, gra w Reprezentacji Małopolski
- nadzieje związane z grą w Hutniku: debiut w lidze
- piłkarski idol: Ronaldinho


Piotr Gładysz
-------------
- data urodzenia: 27.12.1988
- wzrost: 176 cm
- waga: 65 kg
- poprzedni klub: Wisła Kraków
- wychowanek: Jadwigi Kraków
- pozycja: pomocnik
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: w kilku turniejach wybierany najlepszym zawodnikiem imprezy
- nadzieje związane z grą w Hutniku: debiut w lidze
- piłkarski idol: Xavi


Mateusz Gajek
-------------
- data urodzenia: 02.05.1986
- wzrost: 172 cm
- waga: 75 kg
- poprzedni klub: Kmita Zabierzów
- wychowanek: Wisły Kraków
- pozycja: pomocnik
- preferowana noga: prawa
- największy dotychczasowy sukces: występy w kadrach juniorskich i awans z Kmitą do II ligi
- nadzieje związane z grą w Hutniku: dalszy rozwój i awans do II ligi
- piłkarski idol: Mauro Cantoro
Autor: raku
mateusz litości trochę wysiłku i znalazłbyś kogoś bez białej gwiazdy
na piersi

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt mar 27, 2007 8:10 pm

a jakis powod, dlaczego go ma sobie w wisle nie szukac?
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » wt mar 27, 2007 8:31 pm

Bo jest jej wychowankiem...

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt mar 27, 2007 10:14 pm

to jest wlasnie dla mnie powod za szukaniem idola w wisle
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym