Kto za Kasperczyka???

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw cze 22, 2006 4:02 pm

Hutnik Kraków

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt cze 23, 2006 8:11 am

Błagam, Kochany Zarządzie... Zróbcie wszystko, co można, by zatrudnić Sermaka... On sam cudów nie zrobi, ale jestem pewny, że nie ma lepszego kandydata i jeśli coś się może jeszcze zmienić "na plus" to przy nim jest to najbardziej prawdopodobne...

Awatar użytkownika
Skrzydlaty
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 15, 2004 12:45 pm

Postautor: Skrzydlaty » pt cze 23, 2006 2:42 pm

------------------------------------------------------------------------------------
Ani Andrzej Sermak, ani Leszek Kraczkiewicz nie będą trenerami III ligowego Hutnika Kraków. Sermak dogadał się już ze Szczakowianką Jaworzno, a Leszek Kraczkiewicz będzie trenerem Bocheńskiego. Mamy teraz nadzieję, że władze SSA Hutnik nie wybiorą kogoś, kto zniszczy to co jest i spuści zespół do IV ligi...

(www.nowahuta.org.pl)
------------------------------------------------------------------------------------

No niestety, Marcinie... - wyglada na to, ze znow skonczylo sie tylko na naszych nadziejach... :cry:

Nasz "Kochany Zarzad" znow sie nie postaral... :( :( :(

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pt cze 23, 2006 3:15 pm

W to ze nasz "kochany" zarzad w koncu zrobi cos dobrego i zatrudni Sermaka nie wierzylem od poczatku.
Jestem przekonany ze w nastepnym sezonie poprowadzi nas jakis nieznany trener sciagniety w ostatniej chwili z V ligi i coz pozostaja nam znowu tylko wspomnienia tego "wielkiego i wspanialego" kiedys Hutniczka i codzienna szara trzecioligowa ( a moze nawet czwartoligowa jak nasz zarzad sie postara) rzeczywistosc.
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3915
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt cze 23, 2006 3:51 pm

No niestety dwaj najlepsi kandydaci na trenera odpadli. Ciekawe, czy w ogóle ktoś z zarządu coś robił w tym kierunku, aby któregoś z nim pozyskać...

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » pt cze 23, 2006 4:19 pm

Jak się zabierają do tego jak komar do słonicy to nic dziwnego.
Temat Sermaka był już wskazywany dawno temu, a zarząd wiedząc iż zwolni Kasperczyka dawno powininien wykonac odpowiednie ruchy.

Czemu mnie to wszystko nie dziwi??? - zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.....

Kowalski i ska - tak bardzo nie chcecie trenera z 'jajami'?????
Pasuje wam oczywiście myszka, która będzie siedzieć cicho i realizować - no właśnie co realizować??? przecież w klubie nie ma planów i wizji. Och przepraszam - wizja jest jedna: brać pieniążki do samego upadku klubu bo to najprostsze.

Jest jedno "ALE" - Hutnik KRAKÓW to nie Titanic...

W swoim czasie mam nadzieję iż kibice dowiedzą się kogo tak bardzo nie chcecie jako trenera, kto was tak bardzo boli i kto was tak bardzo kłuje....
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt cze 23, 2006 6:35 pm

Jakuza pisze:
Kowalski i ska - tak bardzo nie chcecie trenera z 'jajami'?????
Pasuje wam oczywiście myszka, która będzie siedzieć cicho i realizować - no właśnie co realizować??? przecież w klubie nie ma planów i wizji. Och przepraszam - wizja jest jedna: brać pieniążki do samego upadku klubu bo to najprostsze.

.

I TO JEST WŁAŚNIE -defetyzm ,mania narzekania , brak wiary ,pesymizm - czy szczera prawda !!!!???? A co się tyczy stowarzyszenia to robicie dobrą robotę i nikt tego nie neguje ale sami wiele razy mówicie że zmiany są konieczne w klubie - TO NA NIE CZEKAMY .
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob cze 24, 2006 3:18 pm

Jakuza pisze:Jak się zabierają do tego jak komar do słonicy to nic dziwnego.
Temat Sermaka był już wskazywany dawno temu, a zarząd wiedząc iż zwolni Kasperczyka dawno powininien wykonac odpowiednie ruchy.

Czemu mnie to wszystko nie dziwi??? - zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.....

Kowalski i ska - tak bardzo nie chcecie trenera z 'jajami'?????
Pasuje wam oczywiście myszka, która będzie siedzieć cicho i realizować - no właśnie co realizować??? przecież w klubie nie ma planów i wizji. Och przepraszam - wizja jest jedna: brać pieniążki do samego upadku klubu bo to najprostsze.

Jest jedno "ALE" - Hutnik KRAKÓW to nie Titanic...

W swoim czasie mam nadzieję iż kibice dowiedzą się kogo tak bardzo nie chcecie jako trenera, kto was tak bardzo boli i kto was tak bardzo kłuje....
tego takiego z krzywymi nóżkami, "czarnucha" jednego...bylby bardzo dobry na tym stanowisku

ps. Jak bedzie to czytal to niech nie bierze tego jako jakas docinke w jego kierunku, poprostu czarny humor

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob cze 24, 2006 8:19 pm

Jakuza pisze:Czemu mnie to wszystko nie dziwi??? - zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.....

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt cze 27, 2006 9:29 am

ma ktoś już może jakieś "przecieki" co do posady 1 trenera :?: bo już sie tak niecierpliwie że co 5 minut wchodze na hutnik-krakow.pl i forum zeby sprawdzic czy nie ma jakichś informacji :D
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt cze 27, 2006 9:40 am

Przecieki owszem są ale dobrze ze nikt tu nie wpisuje bo po co siać zamęt póki nic nie jest pewne na 100%. więc prosze o nie wpisywanie nie potwierdzonych informacji
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt cze 27, 2006 4:00 pm

NH Power pisze:ma ktoś już może jakieś "przecieki" co do posady 1 trenera


Spośród kandydatów na trenera Hutnika Rada Nadzorcza oraz Zarząd wybrały Ryszarda Kruka. Doprecyzowanie warunków umowy nastapi w czwartek, gdy trener Kruk pojawi się na Suchych Stawach.
Hutnik Kraków Sportowa SA dziękuje wszystkim trenerom, którzy w ostatnich dniach przedstawili swoje osoby oraz wizje prowadzenia Piłkarskiej Reprezentacji Nowej Huty.
http://hutnik-krakow.pl/show.php
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » śr cze 28, 2006 6:53 am


Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » śr cze 28, 2006 8:58 am

Ciekawe czy mu sie uda to co ma w zamierzeniu :D Wszak będzie trudno awansowac do II ligi :( ale jest szansa :D
Jedni mowia ze Kruk kompletnie sie nie nadaje na trenera a drudzy mowia ze jest dobrym trenerem :!:
Ale co dobry trener robiłby w II lidze :?:

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr cze 28, 2006 11:11 am

Chciałbym w ciągu dwóch lat wywalczyć awans do II ligi - postawił przed sobą jasno cel nowy szkoleniowiec Hutnika Kraków, Ryszard Kruk.

Nie znam go i nie mam o nim bladego pojęcia ale to według mnie brak wiary w cokolwiek równie dobrze mógł obiecać że za 5 lat powalczy np
o Puchar Polski. Ja bym obiecał na ten sezon awans :D a jak nie wyjdzie
... to i tak już tak dułgo czekamy że jeden rok w tą czy tamtą to bez różnicy
Ostatnio zmieniony śr cze 28, 2006 1:21 pm przez pablo, łącznie zmieniany 1 raz.