Hutnik - Korona II Kielce (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 586
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr sie 23, 2006 3:17 pm

Tylko że wtedy mieliśmy silniejszy skład(Kołodziej,Madejski,Goran,Kwiatek,Jasiak,Stanula).Pozatym strasznie chujowa pogoda dzisiaj.Ciekawe ilu będzie widzów.

Darek_HKS
Posty: 197
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 12:27 pm
Lokalizacja: Polska

Postautor: Darek_HKS » śr sie 23, 2006 3:36 pm

głupio ze pada bo co za tym idzie murawa bedzie sliska i z meczu zrobi sie kopanisko :roll: ale mysle ze Hutnicy wyjda z tego zwyciesko
Obrazek
GKS JASTRZĘBIE & Hutnik NOWA HUTA

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » śr sie 23, 2006 7:26 pm

2:2

Patrząc na przebieg spotkania jest to dla nas wynik bardzo dobry i szczęśliwy.Korona przeważała przez większość meczu.

Sędzia się nie popisał.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr sie 23, 2006 7:33 pm

Na takim meczu jeszcze nie byłem.
Nie doś że cały mecz sie bronili i za chuja nic nie grali to jeszcze baran sędzia pomógł nam wygrać.Ale to problem Korony a nie nasz.
Wydaje mi się że karnego nie było.Ale w starciu z drużyną która składała się prawie w całości z pierwszoligowych zawodników widać jak dużo naszym brakuje zeby grać na jakim takim poziomie.Jeszcze nie widziałem tak nie zasłuzoego remisu jak dzsiaj. Musimy się jeszcze sporo nauczyć.Gdyby one by;li skuteczni to by nas roznieśli. Motor to po nas przeedzie jak czołg po małym fiacie jak tak zagrają jak dzisiaj. Bojaźliwie, bez pomysłu ale trzeba przyznac że chociaż walecznie. Zdzwiło mnie na plu że w miare kondycyjnie wytrzymali tą 90 minutową obronę Częstochowy.
Jest też jeszcze jeden plus. Moja dziewczyna pierwszy raz się nie nudziła na meczu.
AAAAAAAAAAAAAAłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłAAAAAAAAAAAAAa!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » śr sie 23, 2006 7:52 pm

Biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy przeciwko drużynie w której 10 z 11 zawodników jest w kadrze czołowego klubu naszej ekstraklasy to trzeba uznać ten wynik za bardzo dobry.

Chociaż swoją drogą więcej spodziewałem się po takich zawodnikach jak Marcin Klatt, Maciej Kowalczyk czy Marcin Brzyski.

A w meczu z Motorem to nie powiedziałbym, że przejadą się po nas. Dzisiaj zremisowali ze słabym Hetmanem Zamość.
Obrazek

sikorek_nh
Posty: 1101
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » śr sie 23, 2006 7:57 pm

Nasi zawodnicy zagrali ambitnie , podeszli do meczu nie jak 3 Ligowy Hutnik z " 1 ligową " Koroną tylko jak równy z równym . Widać było przewagę Korone ale Ambicja naszych graczy została nagrodzona ;)

i tak ma być !! Hutnik KRAKÓW

P.S. Marcin Pasionek ( Król Strzelców ) 4 bramki po 4 meczach :)
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » śr sie 23, 2006 8:12 pm

Pierwsza liga ale nie podstawowy przynajmniej według komentarzy ze stronki Korony skład poza tym nie wszyscy chyba zagrali mimo to wynik cieszy.

Sędzia jak usłyszał jak go lubimy to nie mógł nam nie pomóc 8)

ma ktoś fotke sędziny ?

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » śr sie 23, 2006 8:29 pm

Jak dlamnie ten remis napwno zasluzony, bo chlopaki ambicja, ktorej nie mozna im odmowic nadrobili swoje braki! Sedzia kilka razy krotko mowiac mnie wk... zdenerwowal :lol: Ale dyktujac tego karnego, w jakims stopniu odkupil swoje winy :roll: po pierwszoligowcach spodzewalem si etroche wiecej, bo nie blysneli, a co najwazniejsze wazniejsze nie zapewnili koroni 3pkt !!! podsumowujac, dzisiejszy wynik uwazam za bardzo korzysty, choc alby wygrac kolejne mecze Hutnik ine moze bronic sie przec caly mecz liczac na nieudolnosc napastikow przeciwnika !!!
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » śr sie 23, 2006 8:38 pm

UFFFF :!: ale emocje :D no wynik bardzo korzystny dla nas po tej obronie Częstochowy :) Sędzia mylił sie ale w 2 strony bo patrząc obiektywnie były 2 karne dla Korony takie że nawet nie było wątpliwości 8) Pasion miażdży jednak kto jak kto ale on karne umie strzelać :D Podobali mi się Kępa jak zwykle waleczny i zapieprza od lini do lini :!: Pasion no i Pazdan który nie bal sie wsadzić nogi i walczył :D Natomiast jak dla Obierak to nieporozumienie - wogole nie wie o co chodzi :!: :? Świerczyński i Piotrowicz też słabiutko zagrali :? ogólnie ciesze sie z remisu :D martwie sie o mecz z Motorem ..... ale jestem optymistą i damy rade :!: :twisted:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 23, 2006 8:39 pm

Jakby nie patrząc wynik KORZYSTNY. W drugiej połowie głownie się broniliśmy... Sędzia rzeczywiście nie radził sobie ale powiedzmy sobie szczerze mógł gwizdnąc dla korony przynajmniej jeden karny :roll: Mimo wsyztko 1 pkt jest :wink:

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr sie 23, 2006 9:09 pm

ale biadolicie do 30 minuty to my mozna powiedziec lekko przewazalismy pozniej nie moglismy wyjsc z pola karnego ja sie tym nie martwie bo zagrala polowa z pierwszego skladu wkurwia mnie to ze gdzie moglismy zdobyc 3 pkt mecz odbyl sie w srode i wystawili sobie pierwszoligowcow
ogolnie jestem zadowolony z gry jakby nie bylo gralismy w polowie z pierwszoligowcom :)

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » śr sie 23, 2006 9:21 pm

Tylko piłkarze Korony wiedzą w jaki sposob nie wygrali tego meczu!!!???
Korona grała szybką kombinacyjna piłke. Krótkie dokładne podania! Ładnie grali dla oka. Zdominowali całkowicie drugą linie zwłaszcza od 10 do 75 minuty! Hutnik pierwszy raz pod bramką Korony w drugiej połowie był w 74 minucie!!! Było widać różnice w tępie gry!
Nie można było natomiast odmówic chłopakom ambicji i walki!
Dawno na SS nie było tak grającej drużyny.
Słabiutko Świerczyński. Pierwszy raz go widziałem i mam nadzieje, ze to był jego najsłabszy mecz w karierze!
Brak lidera- jakim był Lipecki, który strzelił dziś kolejna bramke :/
Czy był karny to sie okarze dzis w Kronice sportowej.

Cieszmy się z punktu! Chłopaki grali na tyle na ile potrafili!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr sie 23, 2006 10:14 pm

Trochę więcej napisze może jutro, bo teraz nie mam czasu. Na razie powiem tylko tyle - gdyby ten mecz odbył się jeszcze parę miesięcy temu dostalibyśmy prawdopodobnie w d... aż miło. Szczęścia mieliśmy bardzo dużo, ale po pierwsze - szczęście też trzeba mieć, po drugie - graliśmy z zespołem lepszym naprawde o dwie klasy (Korona grając na stałe z tym składem prawdopodobnie zapewniłaby sobie awans do II ligi na 10 kolejek przed końcem rozgrywek), po trzecie - nawet w tej "obronie Częstochowy" była dziś jakaś myśl, bo prawdę mówiąc Korona nie stworzyła sobie żadnej "setki", a gol na 1-1 to nasz prezent. Póki co hutnicy grają w tej rundzie po prostu to, na co ich stać i ze stuprocentową wolą walki. Jeżdżę na te mecze w zupełnie innym nastroju niż jeszcze wiosną, bo uważam, że naprawdę warto i nie mam powodów do zdenerwowania oglądając Kępę na obronie, grę "diamentem" bez... napastnika i inne tego typu wynalazki...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr sie 23, 2006 10:22 pm

23 sierpnia na Suchych Stawach odbył się mecz między Hutnikiem a rezerwami kieleckiej Korony. Kibiców Hutnika na stadionie zjawiło się 500. Powiesili 3 flagi (od wewnątrz) - Brytyjka, Na Zawsze Hutnik oraz Skarpa. W końcowych minutach meczu zaczęli średnio głośny doping. Nie obyło się oczywiscie bez uzasadnionych wyzwisk w stronę sędziego. Kibice Korony, a własciwie Cracovii przybyli na stadion w 12 osób. Tylko po zdobyciu pierwszej bramki przez Kielczan podniesli okrzyk "Korona! Korona!". Piłkarsko mecz był bardzo interesujący. Szczególnie rozśmieszajacym momentem był głośny krzyk ("AŁAAAAA") faulowanego piłkarza gości. Potem przy każdym faulu Kielczan fani Hutnika wydawali taki własnie odgłos wzbudzając ogólną wesołość. Niestety Korona przeważała na boisku, ale zapewne dlatego, że grało kilku pierwszoligowych zawodników. Na dobry początek Pasionek strzelił bramkę dla Hutnika... Niestety radość szybko się skończyła, bo w 41 minucie Nowohucianów sprowadził na ziemie Kowalczyk. W przerwie zostały rozlosowane zaproszenia Nowohucki Maraton Filmowy. W drugiej odsłonie spotkania, nadal przeważały rezerwy Kolportera. Walka była zacięta, często dochodziło do fauli. Zagrozenie bramki gospodarzy było bardzo realne. Niestety, nie udało się... w 83 minucie bramke strzelił Wieczorek. W 87 minucie Kaczor został faulowany w polu karnym rywali. Sędzia wskazał na "jedenastkę", którą pewnie wykorzystał Pasionek. Sama końcówka meczu była emocjująca. Hutnik zremisował 2:2 ! Jest to mimo wszystko dobry wynik napawający optymizmem. Wyraznie widać, że piłkarzom zaczyna brakować dopingu z prawdziwego zdarzenia.


Zdjęcia na superodjechanej najlepszej stronie Hutnika : http://Hutnik.no-ip.org

:lol: :lol:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 23, 2006 10:26 pm

huteusz pisze: Wyraznie widać, że piłkarzom zaczyna brakować dopingu z prawdziwego zdarzenia


To chyba musża poczekac do derbów :lol:

A jeśli chodzi o siłe tej nowej drużyny to przekonamy się jak będzie w Lublinie. ten mecz pokarze na miejsce w szeregu. Myśle jednak iz będzie podobnie jak w ostanich 4 sezonach :wink: