Hetman Zamość : Hutnik Kraków (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob wrz 09, 2006 6:41 pm

Nie pomogły błagalne gesty nie tylko trenera Pająka ale i wszystkich kibiców którzy dzisiaj byli przekonani że prowadząc do przerwy 2:0 zdobędziemy komplet punktów. Goście po katastrofalnych błędach naszych młodych obrońców Greli i Czerniaka wywieżli 3 punkty będąc najsłabszym zespołem jaki oglądaliśmy dzisiaj w Zamościu w tej rundzie. Aż trudno było uwierzyć że Hutnik to 3 drużyna w tabeli prezentując sie w pierwszej połowie jak juniorzy. Juniorami staliśmy się to my w drugiej połowie, a goście skwapliwie to wykorzystali. Dobra postawa Pliżgi i najlepszego na boisku Soleckiego to za mało na szarzyznę 3-ligową i póki nie możemy liczyc na dobra atmosferę w druzynie i klubie musimy sięgać i to jak najszybciej na wzmocnienia personalne. Szkoda że dzisiaj wszyscy zapomnieliśmy o trenerze Krzysztofie Rysaku i z żadnej strony nie padły słowa Dziekujemy.
ŹRÓDŁO Hetman Zamość
Daje troche do myślenia a najbardziej stwierdzenie (najsłabszy zespół ) ale 3 punkty są u nas i basta .
Hutnik Kraków

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob wrz 09, 2006 6:43 pm

W pogodną wrześniową sobotę Hutnicy grali mecz wyjazdowy z zamojskim Hetmanem. Wszyscy spodziewali się że bedzie to ciężki mecz - jak wiadomo gospodarze są bardzo waleczni (np. remis z motorem). Na początku spotkania mecz był wyrównany. Ani jedna, ani druga drużyna nie przeprowadzała żadnych akcji. Dopiero w 7 minucie padł pierwszy strzał - na bramke nowohucian. Od tego momentu zaczął przeważać Hetman. Już w 10 minucie Hutnicy stracili bramkę (Kleszcz, z rzutu rożnego). HKS od czasu do czasu przeprowadzał akcje. Niestety, w 34 minucie Hutnik został pogrązony jeszcze bardziej - Zamościanie strzelili kolejną bramkę (Pilżga). Do przerwy nie działo się nic ciekawego. W drugiej połowie Świerczyńskiego zastąpił Obierak - co spowodowało też zmianę ustawienia. w 51 minucie nasza drużyna obudziła się - bramkę strzelił Paszkiewicz. Hutniczek zaczął się coraz bardziej rozkręcać, aż...
w 62 minucie bramkę strzelił Pazdan. Remis 2:2 !! Hutnicy ruszyli jeszcze bardziej, i w 69 minucie strzelili trzecią- zwycięską w tym spotkaniu bramkę! Niesamowite! Hetman - Hutnik 2:3 !! Hutnik zaczął stosować mądry pressing, i utrzymał już do końca korzystny wynik. Brawa za walkę w jakże ciężkim meczu !!

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » sob wrz 09, 2006 6:46 pm

No to robi się gorąco! :oops:

KSH74NH
Posty: 4395
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob wrz 09, 2006 6:53 pm

Niech ktos mi poda nie bede zakladal nowego tematu termin meczu ze Stala Sanok podaja 04,10 oraz 13,09 jezlei to ta druga data pasuje wywalic temat o meczu bo malo kto bedzie wiedzial o zmianie
Dzieki za info

Darek_HKS
Posty: 197
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 12:27 pm
Lokalizacja: Polska

Postautor: Darek_HKS » sob wrz 09, 2006 6:53 pm

po tym meczu moge tylko napisac 2 liga 2 liga HKS !!!
Obrazek
GKS JASTRZĘBIE & Hutnik NOWA HUTA

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » sob wrz 09, 2006 7:09 pm

ZMK pisze:2-0 napewno wygramy :evil: :evil: :evil:



:wink:

ZMK
Posty: 159
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 3:59 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: ZMK » sob wrz 09, 2006 7:26 pm

GRATULACJE DLA NASZYCH KOPACZY
Hutnik Jagiellońskie
>>JKG<<

Obrazek

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob wrz 09, 2006 8:46 pm

BOBASBK pisze:Nie pomogły błagalne gesty nie tylko trenera Pająka ale i wszystkich kibiców którzy dzisiaj byli przekonani że prowadząc do przerwy 2:0 zdobędziemy komplet punktów. Goście po katastrofalnych błędach naszych młodych obrońców Greli i Czerniaka wywieżli 3 punkty będąc najsłabszym zespołem jaki oglądaliśmy dzisiaj w Zamościu w tej rundzie. Aż trudno było uwierzyć że Hutnik to 3 drużyna w tabeli prezentując sie w pierwszej połowie jak juniorzy. Juniorami staliśmy się to my w drugiej połowie, a goście skwapliwie to wykorzystali. Dobra postawa Pliżgi i najlepszego na boisku Soleckiego to za mało na szarzyznę 3-ligową i póki nie możemy liczyc na dobra atmosferę w druzynie i klubie musimy sięgać i to jak najszybciej na wzmocnienia personalne. Szkoda że dzisiaj wszyscy zapomnieliśmy o trenerze Krzysztofie Rysaku i z żadnej strony nie padły słowa Dziekujemy.
ŹRÓDŁO Hetman Zamość
Daje troche do myślenia a najbardziej stwierdzenie (najsłabszy zespół ) ale 3 punkty są u nas i basta .



Dlaczego mamy sie przejmować tym co napisła ktoś z Zamościa.
Jeżelui Hutnik był najsłabszym zespołem do tej pory który z nimi grał to dlaczego strzelił aż 3 bramki?
Nie wiem czy któremuś zespołowi w tym sezonie się to tam udało, ale jeśeli pisze że byliśmy najsłabsi to nie wyobrażam sobie jaki Hetman Musi być słaby.
Wydaje mi sie że poprostu zagraliśmy lepiej mądrzej i waleczniej i to pozwoliło nam na zwycięstwo.
Wcale nie musimy grać pieknie dla oka, wystarczy waleczność i skuteczność, takiego Hutnika chcemy oglądać.
do tej pory zawsze podobno graliśmy ładną techniczną piłkę tylko że to wcale nie przynosiło efektów w postaci zwycięstw i puntków. Ja jestem dymny z dzisiejszego rezultatu, bo nie wierzyłem przy stanie 2-0 że to wygramy.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Darek_HKS
Posty: 197
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 12:27 pm
Lokalizacja: Polska

Postautor: Darek_HKS » sob wrz 09, 2006 9:39 pm

wie ktos moze ilu bylo kibicow Hutnika w Zamosciu (o ile wogóle byli ) :?:
Obrazek

GKS JASTRZĘBIE & Hutnik NOWA HUTA

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob wrz 09, 2006 10:46 pm

witam wlaśnie wrócilem z zamoscia
dziwi opis ze strony hetmana jeśli ktoś w tym meczy byl slaby to napewno
nie Hutnik
1 polowa może i kiepska z bledem jeziorka ale i z dobrą końcówką
a po przerwie raz dwa trzy (gole) i trzy punkty ( zaslużone ) wracają
do Nowej Huty, a okazji do zdobycia kolejnych bramek nie brakowalo
a obrona w końcówce też bez chaosu i z glową
brawa za walkę i ambicję

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 477
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » ndz wrz 10, 2006 12:34 am

Piekna sprawa gratuluje pilkarzom brawa i jeszcze raz brawa super druga polowa i szczesliwy koniec oby ak dalej :)

ps
Podziwiam kibicow kamikadze naszego HKS ktory chodza w okolicach lotniska i strusia z gromkim spiewem HKS :)

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz wrz 10, 2006 10:38 am

Rzecz jasna mało komu przyjdzie na myśl, by to napisać, jednak ja będę nieznośny:

BRAWO TRENER!!!!!!!

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » ndz wrz 10, 2006 11:10 am

Zamiast zmieniać Jedenastu, wystarczyło zmienić Jednego!!! :wink:

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz wrz 10, 2006 12:27 pm

[quote="

ps
Podziwiam kibicow kamikadze naszego HKS ktory chodza w okolicach lotniska i strusia z gromkim spiewem HKS :)[/quote]

Kurde ja też tutaj ciężko być za kimś innym niż za Wisłą,ale jak widać są wyjątki :wink:

Kiedy w końcu jest mecz ze Stalą Sanok bo juz kilkia wersji Słyszałem.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » ndz wrz 10, 2006 12:42 pm

Na www.hutnik-krakow.pl napisali ze 4 października, a dzisiaj na www.nowahuta.org.pl ukazał sie artykuł w którym jest takie zdanie "Ze względu na udział w dalszej rundzie Pucharu Polski – Stal Sanok przyjedzie do Nowej Huty już w środę, a w następną sobotę hutnicy będą musieli zameldować się w Dębicy na mecz z Wisłoką już w sobotę."

Więc o co chodzi??