Gornik-Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » sob paź 21, 2006 10:53 am

KonradHKS pisze:Wasyl niedawno pauzował więc 5 kartek złapać nie zdążył a Jari ma chyba 3 lub 4 wiec też będzie mógł grac a na występ Paszy bym nie liczył.


nie musi złapać znowu 5 kartek, wogóle wystarczą chyba 4 potem juz tylko 3 (zeby w sumie 7 itd. jakos) dlatego prosiłem o wypowiedź kogoś kto wie ile ma kartek i się zna na tym liczeniu. Paszkiewicz owinien natomiast juz zagrać
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » sob paź 21, 2006 11:31 am

Wasilewski zagra napewno bo ma 2 kartki, a co do Jarosza to nie jestem pewny bo niewiem ile ma tych kartek w sumie
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 21, 2006 11:55 am

Wasyl zagragdzyz to jest jego 6 kartka(przy nastepnej znów będzie pauzował) a Jari najprawdopodobniej też zagra gdzyż jest to jego na 99% 3 kartka. Podobna sytuacje do Jariego maja Kaczor, PAzdan i Czajka wiec trzeba uważac żeby skład nie zdziesiątkował sie na następna runde. Jesli PAsza wróci to będzie w czym wybierać :wink:

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob paź 21, 2006 10:01 pm

http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2 ... 22/22.html
To może wróci podziękować ?? (raczej na mecz rewanżowy na wiosne)
Hutnik Kraków

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz paź 22, 2006 10:36 am

BOBASBK pisze:http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2006/10.21/Sport/22/22.html
To może wróci podziękować ?? (raczej na mecz rewanżowy na wiosne)
Bobas wrzuć cały artykuł, bo mam tylko wstęp, a jestem ciekaw co tam jest napisane
Obrazek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz paź 22, 2006 11:13 am

BuA SPW pisze:
BOBASBK pisze:http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2006/10.21/Sport/22/22.html
To może wróci podziękować ?? (raczej na mecz rewanżowy na wiosne)
Bobas wrzuć cały artykuł, bo mam tylko wstęp, a jestem ciekaw co tam jest napisane
kup "se" leniu gazete



http://i13.tinypic.com/4dgn0vs.jpg

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz paź 22, 2006 11:53 am

http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2 ... 22/22.html
O piłkarskiej (nie)wdzięczności
Krzysztofa Lipeckiego zmobilizowali kibice...Hutnika
"Bycie niewdzięcznym to straszna lipa" - takim transparentem kibice Hutnikaprzywitali Krzysztofa Lipeckiego, który przed tym sezonem odszedł z Suchych Stawów do Górnika właśnie.
Pomocnik gospodarzy , nieoszczędzany przez cały mecz, odpowiedział na tę prowokacje golem, który odwrócił losy- wydawało się już przesądzonego- spotkania. Bramka na 1-1 poderwała górników do walki, która przyniosła im zwycięstwo. - Widział Pan transparent?-zapytaliśmy Krzysztofa Lipeckiego po meczu.- Widziałem. Myśle, że takie transparenty pomagają w mobilizacji. W moim wypadku tak jest. Mam nadzieję, że nie wszyscy kibice Hutnika są przeciwko mnie. - Widać nie wszczyscy wybaczyli odejście z Hutnika , który wcześniej pomógł Panu w głośnym roztaniu z Garbarnią... - Zgadza się , że Hutnikowi wiele zawdzięczam i ten rok na Suchych Stawach miło wspominam, mam nadzieję, żę kiedyś tam wrócę. Dlatego wolałbym nie komentować więcej tej sprawy.A gol? Strzela się je dla klubu, w którym się gra. Nic na to nie poradzę. - Nic przed Pana trafieniem nie wskazywało na to , że możecie wygrać... - Przeważaliśmy ale nic z tego nie wynikało. Przeciwnik stworzył jedną sytuację i zdobył bramkę. Dobrze , że się tak dla nas skończyło, bo było ciężko. Tak zwyczaj bywa, że jak się strzeli bramkę, to się idzie za ciosem i my poszliśmy.- Tym to cenniejsze, że czasu na to pójście za ciosem nie było za wiele. - Rzeczywiście, więc tym ważniejsze jest, że się przełamaliśmy i w końcu zdobyłiśmy 3 punkty i to w derbowym meczu. - Smakują chyba tym lepiej, że mieliście za sobą serię trzech przegranych spotkań. - Gra była w nich nie taka jak trzeba i wyniki też takie. Dobrze, że się odbiliśmy. Szkoda tylko , że to już koniec rundy. Postaramy się o jeszcze jedno zwycięstwo w ostatnim meczu . (MAS)
Hutnik Kraków

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz paź 22, 2006 4:30 pm

Lipa to niewdzięczny złamas i niech spierdala :/ Się jeszcze łudzi,że ktokolwiek z kibiców go jakimkolwiek szacunkiem darzy, kutas bezczelny :/

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz paź 22, 2006 4:35 pm

Skoro nawet ja nie darzę, to chyba już faktycznie nikt :lol:

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz paź 22, 2006 5:58 pm

ciekawe jakie odczucia ma powroźnik :)
on to chyba przez caly sezon czeka mecz z Hutnikiem:)

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz paź 22, 2006 8:17 pm

a Powroźnik to chyba osiaga szczyt formy na mecze z nami z tej mobilizacji Wwniosek z tego taki ,że jakby Powroźnik nie sprzedawał meczów w Hutniku, a Lipecki by był wdzięczny to byśmy wygrali z Górnikiem.
Hutnik Centrum B

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pn paź 23, 2006 3:08 am

Nie gra juz w górniku ziółkowski po ktorym tez sie niezle jechało (obecnie garbarnia)