Hutnik KRAKÓW:Wisła II Kraków SOBOTA 28.10 g. 13 (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 28, 2006 8:42 pm

runda była niezła, ale jej koniec był zupełnie nijaki. mam nadzieję że się ta nijakość nie udzieli się piłkarzom wiosną i Hutnik powalczy jeszcze o coś a nie osiądzie na laurach przyzwoitego trzecioliwego grania jak to było dotychczas. przeciwnicy w końcu też są nijacy.

ps. a jeśli chodzi o spikera, to mógłby przećwiczyć sobie na sucho przed meczem nazwy sponsorów, bo trudno nazwać reklamą tę deklamację, podobnie jak nazwa jednego z serów pisana przez U ;).

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob paź 28, 2006 9:28 pm

( po raz kolejny zwracam uwagę, że na meczu są do gry tylko dwie piłki- paranoja)


Heh i to nie pierwszy raz! :roll: , a czas przeciez biegnie...
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 211
Rejestracja: wt maja 03, 2005 9:43 am
Lokalizacja: Plac Centralny

Postautor: Robin » sob paź 28, 2006 9:36 pm

To i tak o jedną za dużo! :lol:

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob paź 28, 2006 9:43 pm

ja kuźwa nie rozumiem w czym jest problem zeby kupić komplet np. 6-8 takich samych piłek firmowych ... za tą kase za którą Obieraka kupili lepiej by było kupić jakieś fajne piłki a nie pie.....ć sie z 2 :evil:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob paź 28, 2006 9:56 pm

NH Power pisze: za tą kase za którą Obieraka kupili lepiej by było kupić jakieś fajne piłki

Oglądałem gościa w paru meczach w rezerwach i uważam że będziemy mieli z niego pocieche - gość jest ambitny i nogi nie odstawia......a ograć się tylko troszke musi .
Hutnik Kraków

ozzy
Posty: 655
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » sob paź 28, 2006 9:58 pm

BOBASBK pisze:
NH Power pisze: za tą kase za którą Obieraka kupili lepiej by było kupić jakieś fajne piłki

Oglądałem gościa w paru meczach w rezerwach i uważam że będziemy mieli z niego pocieche - gość jest ambitny i nogi nie odstawia......a ograć się tylko troszke musi .

Dzisiaj jak wszedł to też nawet coś grał, więc niech się trochę ogra i też myśle że z niego coś będzie

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob paź 28, 2006 9:59 pm

ozzy pisze:
BOBASBK pisze:
NH Power pisze: za tą kase za którą Obieraka kupili lepiej by było kupić jakieś fajne piłki

Oglądałem gościa w paru meczach w rezerwach i uważam że będziemy mieli z niego pocieche - gość jest ambitny i nogi nie odstawia......a ograć się tylko troszke musi .

Dzisiaj jak wszedł to też nawet coś grał, więc niech się trochę ogra i też myśle że z niego coś będzie


podaj mi 1 sytuacje, w ktorej zespol odniosl korzysc z dobrego zagrania Obieraka ?
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 28, 2006 10:03 pm

A powie mi ktos dlaczego nie ma filmików z meczy wykonanych przez magika?? jeśli nie na forum to PW.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 28, 2006 10:20 pm

bramki sie nie spodziewaj :D

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob paź 28, 2006 10:35 pm

Predzej bedzie coś z Obieraka niż z takich Błachacza czy Dutki - tych się pozbyć, a za te same pieniądze zatrudnić rzeczywiście jakichś ambitnych grajków z niższych lig. No, i kupić za to te cholerne piłki :lol:

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz paź 29, 2006 2:41 am

Piłkarze dziś zawiedli na całej lini. w pewnym momencie zastanawiałem sie czy to napewno ten sam Hutnik dzis gra?? Można przegrać mecz ale po walce , której dziś niestety brakowało. Nie wiem czy ktoś sie ze mna zgodzi i zauwazył to samo. Ale jeśli na mecz przychodzi wieksza liczba kibiców, co za tym idzie lepszy doping?? Hutnik przegrywa (Avia,Motor,Wisła II)
Co do Obieraka to troche sie pokazał(lub chciał) ale tez pare było podań Jego i innych piłkarzy w stylu ala rasiak.
Jedyną osoba która oceniam pozytywnie w tym meczu był Sotnicki.
A jeśli chodzi ogólnie to i tak trzeba podziekować trenerowi Krukowi oraz całej druzynie za udany sezon bo nikt sie nie spodziewał tak dobrej gry(patrzac na skład) i w miare wysokiego miejsca. Jednak niestety po tym meczu jest wielki niedosyt. A zima mogła być tak piękna.
Mam tylko nadzieje ze na wiosne bedzie lepiej!!

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » ndz paź 29, 2006 9:42 am

Wogule Obierak super zagrał... Po piłke też sie nie spieszył tylko spacerkiem odszedł a Soto od bramki musiał biec po nią...
Hutnik

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » ndz paź 29, 2006 9:52 am

Kosoviak pisze:Mam tylko nadzieje ze na wiosne bedzie lepiej!!



na wiosnę rzecz jasna będzie lepiej, bo zagwarantujemy sobie utrzymanie w gronie 3-cio ligowców.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz paź 29, 2006 9:56 am

MAX_HKS pisze:
Kosoviak pisze:Mam tylko nadzieje ze na wiosne bedzie lepiej!!



na wiosnę rzecz jasna będzie lepiej, bo zagwarantujemy sobie utrzymanie w gronie 3-cio ligowców.


Tutaj widze urodzony optymista. Nie można ciągle liczyć ze za rok będzie lepiej. Trzeba wreszcie wykorzystać szanse ze mimo porażki jesteśmy dalej w czubie tabeli :!:

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » ndz paź 29, 2006 9:56 am

Kosoviak pisze:A jeśli chodzi ogólnie to i tak trzeba podziekować trenerowi Krukowi oraz całej druzynie za udany sezon bo nikt sie nie spodziewał tak dobrej gry(patrzac na skład) i w miare wysokiego miejsca

To jeszcze nie koniec sezonu ,mineła tylko runda jesienna :wink: