POMOC DLA TADKA KACZORA !!!!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

POMOC DLA TADKA KACZORA !!!!

Postautor: BOBASBK » wt lis 28, 2006 4:43 pm

Tadeusz Kaczor – wychowanek Hutnika, utalentowany i ambitny pomocnik, podczas sparingu z zespołem Trzebini/Sierszy doznał kontuzji kolana. Jak się później okazało, jest to bardzo ciężki uraz: naderwanie wiązadła krzyżowego przedniego. Tadeusza Kaczora, który przeszedł już jeden zabieg, za który musiał zapłacić niemałe pieniądze, czeka bardzo długi okres rekonwalescencji jak i wiele ciężkich i bardzo drogich zabiegów. Najbliższy zabieg, który ma pomóc Tadkowi, kosztuje około 6 tyś pln.
APELUJEMY do kibiców, sympatyków Hutnika Kraków, ludzi dobrej woli o przekazywanie pieniędzy, dowolnych datków w kopercie z dopiskiem ”DLA TADKA” na ręce Piotra Danka do pokoju 206 w budynku klubowym przy ul.Ptaszyckiego 4. Za pomoc ofiarowaną piłkarzowi, już teraz dziękujemy!

/za: hutnik-krakow.pl/
akcję wspierają również:
www.Hutnik.krakow.pl oraz Stowarzyszenie Suche Stawy
Hutnik Kraków

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lis 28, 2006 11:05 pm

Trzeba Tadziowi pomoc na jakie konto mozna przelac pieniazki ?
Panowie zbiorki na flagi sie znalazlo trzeba pomoc Tadkowi !!!!!!!!!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr lis 29, 2006 2:59 pm

Pomoc jak najbardziej. Dorzuce sie tyle ile aktualnie moge. Ale koniecznie musze miec jakis numer konta, bo fizycznie (w kopercie) nie mam szansy tej kasy dostarczyc :(

Inna sprawa, ktora mnie bardzo nurtuje, to kwestia ubezpieczenia pilkarzy w naszym klubie. Czy cos takiego ma miejsce??? Przeciez gdyby Tadek mial ubezpieczenie nie byloby takiej jazdy jak teraz. Nie wiem o jaką stawkę ubezpieczenia może chodzić. Piłka jest sportem urazowym, więc i stawka za ubezpieczenie byłaby niemała. Ale może warto rozpoznac tą sprawę na przyszłość? Przecież klub wspólnie z zawodnikami mógłby finansować takie ubezpieczenia. I klub i zawodnik, w tak krytycznym momencie, mogłyby liczyc na ubezpieczyciela. To daje poczucie bezpieczensta i dla klubu i dla zawodnika. A tak?
Czy w klubie ktos rozpoznawal sprawe ubezpieczen pilkarzy?

Ps. A to, że Tadek Kaczor nie moze w takim momencie zbytnio liczyc na klub jest bardzo przykre :(
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr lis 29, 2006 3:41 pm

Już w najbliższy piątek o godzinie 16:00, na pełnowymiarowym boisku ze sztucznym oświetleniem, Piłkarska Reprezentacja Nowej Huty rozegra swój kolejny test mecz. Tym razem przeciwnikiem Hutników będzie drużyna ”brązowych” – krakowska Garbarnia.
Może w czasie sparingu jakaś zbiórka - może ktoś z puszką ???
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lis 30, 2006 5:38 pm

Osoby chcące przekazać pieniądze dla Tadka za pośrednictwem konta bankowego proszone są o wysłanie PW do mnie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt gru 01, 2006 1:39 am

Ok, tyle ile na tą chwilę mogę:

50 zł dla Tadka Kaczora poszło na wskazany przez Metala w privie numer konta.

Pozdrowienia! Zwłaszcza dla Ciebie Tadziu!
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 01, 2006 12:43 pm

50 zł od vikiego wpłynęło na moje konto.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt gru 01, 2006 1:26 pm

metal:

Dzięki za potwierdzenie!

A tymczasem w dalszym ciągu pozostaje kwestia ubezpieczeń dla piłkarzy. Nie wiem czy to jest tajemnica, czy tez nie, ale dobrze by było wiedzieć jakim ubezpieczeniem dysponuja nasi kopacze. chwwdk wspominał o 2500 zł na wypadek śmierci na boisku. Ciekaw jestem ile kosztuje tak liche (nie oszukujmy się) "ubezpieczenie". Ciekawe o ile wzrosłaby skladka, gdyby można było liczyć na refundację leczenia do kwoty np. 5 tys. zł. Nie siedzę w ubezpieczeniach, ale może sie okazać, że warto się ubezpieczyć na lepszych warunkach. Przypuszczm, że i klub i piłkarze wygospodarowaliby te kilkaset złotych (czy nawet 1000 zł) więcej na składkę, gdyby wiedzieli, że - odpukać! - moga liczyc na refundację leczenia.

No chyba, że rzeczywiście te ubezpieczenia są tak zajebiście drogie, że podwyższenie kwoty ubezpieczenia nie wchodzi w grę. Bo tak szczerze powiedziawszy, to nic mnie bardziej nie wkurza jak biadolenie. Tak zawsze jest z naszymi rolnikami, którym powódź lub susza niszczy uprawy. mają zboże na polu za kilkanaście tysięcy, a nie stać ich na składkę. A później się okazuje, że ubezpieczenie tej uprawy kosztowałoby 350 zł. takie informacje prz tegorocznej suszy podał TVN. wiem, że każdy niechętnie sięga do portfela i liczy, że jakos to będzie. Ale bez jaj, trzeba miec jakąś wyobraźnie. Dlatego uważam, że sprawę ubezpieczeń trzeba rozeznać. Przykład Tadka Kaczora niechaj będzie nauczka, której nie będziemy powielać w przyszłości.

No chyba, że tak jak napisałem wcześniej okaże się, że każde inne ubezpieczenie to jakas zajebista kwota na którą rzeczywiście klubu wespół z piłkarzem nie stać.

Tadek, trzymaj sie. Jeżeli będę mógł, to jeszcze cos wpłacę. Ale o ubezpieczeniu na przyszłośc trzreba pomyśleć. Albo przynajmniej dokładnie sprawdzić, żeby potem sobie nie zarzuciać, że "zaoszczędziłem" parę stówek a teraz muszę wykładać tysiące.
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt gru 01, 2006 3:49 pm

Viki nie wiem czy orientujesz się w sytuacji finansowej SSA... Domyślam się że kwota kilkaset złotych miesięcznie (20-25 piłkarzy razy kilkadziesiąt złotych). Warto pamiętać, że ubezpieczenie osoby zawodowo uprawiającej sport jest znacznie kosztowniejsze niż np turysty.

Pewnie wpisze tu konkrety PD jeśli to nie jest jakaś tajemnica. Wiem tyle że piłkarze objęci są ubezpieczniem podstawowym w ramach pakietu, mogą wykupić indywidualnie dodatkowe ubezpieczenie (co niektórzy zrobili). Tadek akurat nie.

Pozdro i czekamu na oficjalną wypowiedź SSA :)

Met
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt gru 01, 2006 9:59 pm

Ok. Wazne aby sytuacja z Tadkiem Kaczorem byla nauczka na przyszlosc. Teraz mleko juz sie rozlalo i trzeba pilkarzowi pomoc. My mu zawdzieczamy wiele radosnych chwil i ta pomoc to bedzie takie nasze dodatkowe podziekowanie.
Ale kwestie ubezpieczenia trzeba jakos rozwiazac. Pilkarze musza wiedziec, ze zarabiaja nogami na zycie. I musza uwzglednic w swoich stalych wydatkach - skoro klubu na to nie stac - indywidualne ubezpieczenia. Na pewno pilkarze w ciagu miesiaca wiecej rozwala na jakies duperele niz na dodatkowe ubezpieczenie. Sorki, ale taka jest prawda. I trzeba to zmienic.

Mam nadzieje, ze za jakis czas uda mi sie cos jeszcze na Tadka dorzucic. Najwazniejsze zeby udalo sie Go wyleczyc.

Pozdrowienia dla wszystkich!
ezswaz aN Hutnik

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob gru 02, 2006 12:23 am

dzis wplacilem 50 zl. mam nadzieje ,ze dojdzie do jutra a jak nie to do poniedzialku
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt gru 05, 2006 9:20 am

Na konto wpłynęło 50 zł od 1979.
Lada chwila powinien wpisać się PD tutaj i opowiedzieć o nowych wątklach (pozytywnych) jakie pojawiły się w "sprawie Tadka".

Pozdrawiam. Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw gru 07, 2006 10:06 am

wpłynęło 100 zl od Marcina SB.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw gru 07, 2006 5:12 pm

Jak nas poinformował prezes SSA Hutnik Kraków, Władysław Handziuk, klub wspomoże kolejną operację wiązadeł kolana Tadeusza Kaczora. Uzyska on także stosowną pomoc na jak najszybszą rehabilitację po operacji. Władzom klubu zależy na tym, aby Kaczor szybko powrócił na boisko i wspomógł drużynę w walce o powrót do II ligi.

Wszelkie zbiórki „dla Tadka” przydadzą się na wsparcie jego rehabilitacji. To na co dokładnie przekazać uzbierane środki. Niebawem podjęta zostanie decyzja co będzie z planowaną m.in. przez nasz serwis aukcją pamiątek nie tylko sportowych, z której zyski mają być przekazane Kaczorowi na rehabilitację.
za nowa huta org pl

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » pt gru 08, 2006 1:50 pm

Oswiecenia &RP jutro wplaca 100zl
Czekamy na odzew pozostalych osiedli :)