Hutnik - Motor sobota 21 kwietnia g. 14

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Hutnik - Motor sobota 21 kwietnia g. 14

Postautor: NH Power » pn kwie 16, 2007 3:25 pm

no napewno długo oczekiwany mecz z naszej strony z bardzo ciekawym i piłkarsko i kibicowsko przeciwnikiem mamy szanse wreszcie się odblokować na dobre i może coś odrbićdo samego czuba tabeli szczególnie że Motorowcy grają w środe z Hetmanem więc napewno zostawią troche zdrowia na boisku... wszystko o meczu ja myśle że przy odrobinie szczęścia i przy wreszcie takiej jak w Kielcach agresywnej gry w z pomysłem mamy szanse nawet na 3 pkt....
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2007 7:44 pm przez NH Power, łącznie zmieniany 1 raz.
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 16, 2007 3:52 pm

jak zagramy 90 minut tak jak pewne 10 minut w Kielcach to o wynik jestem spokojny :lol:

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » pn kwie 16, 2007 4:49 pm

Ta niespodziewana przegrana w Brzesku to chyba jednak przypadek, a nie jakies powazne zalamanie formy pilkarzy Motoru, wiec o 3 punkty moze byc niezwykle ciezko. Jednak : "kto kocha ten wierzy" :D
tylko Hutnik HKS

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn kwie 16, 2007 5:06 pm

u nas mecze od Sandecji do Korony to też przypadki :lol: Teraz już pokażemy an co nas stać 8)

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn kwie 16, 2007 5:27 pm

2002/03

Hutnik 4 (końcowe miejsce w tabeli)
Motor 8

Motor - Hutnik 0-1
Hutnik - Motor 2-0



2003/04

Hutnik 5
Motor 8

Hutnik - Motor 2-0
Motor - Hutnik 2-1



2004/05

Motor 3
Hutnik 6

Hutnik - Motor 2-1
Motor - Hutnik 2-0




2005/06

Motor 6
Hutnik 7

Motor - Hutnik 4-3 (bez publiczności)
Hutnik - Motor 1-4




2006/07

Motor - Hutnik 0-0
Hutnik - Motor ???



Ogólna statystyka trzecioligowych pojedynków: 4 zwycięstwa, 1 remis, 4 porażki
Statystyka meczów u siebie: 3 zwycięstwa, 0 remisów, 1 porażka




Jak widać w rywalizacji z Motorem wypadamy średnio. Gdyby nie ostatni mecz na Suchych Stawach to mielibyśmy świetny bilans u siebie. Niestety porażka i to bardzo dotkliwa. W tym sezonie będzie to troche inny mecz, bo wszystko na to wskazuje, że Motor wygra wyścig o 2 lige. Będzie to pojedynek nie tylko o punkty, ale przede wszystkim o prestiż. Jakoś jestem spokojny o wynik meczu :wink:

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn kwie 16, 2007 5:57 pm

Nie rozumiem czemu zalozyciel tematu napisal w tytule tematu Hutnik z malych MOTOR z duzych :)
Co do meczu mam nadzieje ze jak zagraja tak jak z kielcami te 15 min po przerwie nie obawialbym sie. Jak widac pilkarze nasi potrafia grac gniesc siasc na rywalu dlaczego tlyko 15 minut jest ktos w stanie odpowiedziec ? a moze pokazali w ten sposob na co ich stac tylko nie ma kasy na awans

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pn kwie 16, 2007 6:29 pm

W tym sezonie będzie to troche inny mecz,

ważne że nie o 11 i nie w jakieś święto bo wtedy przeważnie nie specjalnie się prezentujemy

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pn kwie 16, 2007 7:41 pm

wiesz Fan bo ja kibic MOTORU jestem :lol: :lol: :lol: nie no tak mi sie jakoś napisało chyba chciałem napisać Hutnik - MOTOR ale coś mi nie wyszło :lol:


edit : ej kurde coś jest nie wporzo bo w poście też napisałem Hutnik - MOTOR - obydwie nazwy z dużych liter - a na forum pisze Hutnik - MOTOR nie wiem czemu tak :? :?
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » wt kwie 17, 2007 9:26 am

Ten mecz muszą wygrać jeśli jeszcze chcą coś zamieszać w czołówce , a nam " zrobić " nadzieje na baraże .

A tak na marginesie to pora meczu jest zajebista ...bravo osoby za to odpowiedzialne.
Hutnik Kraków

fan
Posty: 976
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt kwie 17, 2007 9:45 am

A tak na marginesie to pora meczu jest zajebista ...bravo osoby za to odpowiedzialne.


Dokładnie ! Nie wiem kto jest odpowiedzialny za ustalanie godzin meczów, ale to jest po prostu paranoja. Ten mecz spokojnie można rozegrać o 16 jesli nie o 17 ! - po pracy, szkole itp...
Ale widzę, że nawet tak prosta sprawa jest nie do przeskoczenia...
Gratulacje Panie terminarzowy !!!

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt kwie 17, 2007 11:51 am

fan pisze:
A tak na marginesie to pora meczu jest zajebista ...bravo osoby za to odpowiedzialne.


Dokładnie ! Nie wiem kto jest odpowiedzialny za ustalanie godzin meczów, ale to jest po prostu paranoja. Ten mecz spokojnie można rozegrać o 16 jesli nie o 17 ! - po pracy, szkole itp...
Ale widzę, że nawet tak prosta sprawa jest nie do przeskoczenia...
Gratulacje Panie terminarzowy !!!


nie pisz tak bo "pan terminarzowy" (???) sie obrazi na mecz nie przyjdzie i sprawdzi sie proroctwo jojczących jak stare baby ludzi( w temacie o tym meczu w dziale kbicowskim) i bedzie nas mniej od Motoru....

a tak poza tym to w jakiej szkole sa w soboty zajecia ktore by konczyły się przed 16, bo na studiach to zaoczne są całodzienne lub wieczorem zajęcia??
jestem niedoinformowany w tej kwestii i chciałbym sie dowiedzieć
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt kwie 17, 2007 3:04 pm

w ta sobote szkoly odrabiają jakis poniedzialek<?> oile dobrze pamietam

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt kwie 17, 2007 3:31 pm

Kto idzie to idzie. Zawsze można nie iśc ale rzeczywiscie pora meczu zajebista :roll:

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt kwie 17, 2007 4:51 pm

no większość szkół odrabia 30 kwietnia czyli wtedy jak jest wikend majowy ale czy prawdziwy kibic wytrzymałby na lekcji a myślą żej ego tim gra nie boje sie użyć tego słowa NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU pod względem zarówno kibicowskim jak i piłkarskim :?:

na Wisłoce też bedzie fajnie ale umówmy sie że to nie ten poziom kibicowski ... :)
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 17, 2007 5:54 pm

NH Power pisze:no większość szkół odrabia 30 kwietnia czyli wtedy jak jest wikend majowy ale czy prawdziwy kibic wytrzymałby na lekcji a myślą żej ego tim gra nie boje sie użyć tego słowa NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU pod względem zarówno kibicowskim jak i piłkarskim :?:

na Wisłoce też bedzie fajnie ale umówmy sie że to nie ten poziom kibicowski ... :)


bzdura